Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. są fotki Brutuska :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3304.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3294.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3291.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3323.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/benek_br/IMG_3319.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. Mo, tyle Cie już nie ma, co? aż trudno uwierzyć, że byłeś naprawdę.
  3. kurde, nie wiedziałam lub nie doczytałam o podejrzeniu ciazy!
  4. Marta nad morzem a hen z Marcinem w domu :)
  5. on a to ten ONkowaty: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Onkowaty/SDC12727.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Onkowaty/SDC12732.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Onkowaty/SDC12730.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Onkowaty/SDC12721.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. nagrałam tez filmik, tak płaczą: [CENTER][U] [/U][video=youtube;mGmu7ajIc2U]http://www.youtube.com/watch?v=mGmu7ajIc2U[/video] [/CENTER]
  7. i reszta. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12755.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12754.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12753.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12750.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12749.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. i jeszcze kilka... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12735.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12748.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12746.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12745.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12741.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. takie słodkie... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12740.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12739.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12738.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12737.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kociaki/SDC12736.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. jak akcja z wąsami? w lecznicy widziałam ONkowatego zabawowego psiaka, to schroniskowiec? zaraz wrzucę foty są też te kociaczki, co je matka zjadała. dwa, chyba oba samce... mają po 6 tygodni :( matko no miałam ochote je spakować w torbę i uciec. mam zdjęcia. trzeba szybko ogłosić takie kruszynki słodkie...
  11. no do nas nikt nie dzwonił :( ta Pani od Berty bardzo fajna :) ale pewnie Berta u niej zostanie ;) więc jutro jak będą foty trzeba pomyśleć o zestawie ogłoszeń!
  12. tamta pani to miałby być DS :) ale sie nie odezwała, mysle ze jednak tamta sunia jej przypadła do gustu? ktoś coś wie? Brutus paskuda nie wiemy jak rozlizał sobię rane! poszliśmy na kontrolę i Brutusa od razu na stół zagrnęli ;) szybko poszło, dużo szycia nie było, Brutus szybko się obudził i dostał jeszcze o 5 cm. większy kołnierz :) przez to wszystko nie zrobiła zdjęć, ale Sylwia zrobiła :D i będą jutro!
  13. zobacz w jakim on jest stanie... wypytaj, moze ochroniarze wiedza cos o nim. chociaż tyle na razie :(
  14. no właśnie, dobre pytanie. to samo mowie mojej mamie, to ona zrobiła foty temu psu... eeeh!
  15. w tym samym miejscu co Diego siedzi teraz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190847-okol.-B%C5%82onia-niedu%C5%BCy-kulej%C4%85cy-pies-koczuje-na-parkingu[/url]
  16. eee... tak to ja zawsze robię :P jak inaczej??? chodzi o to, ze S ma profesjonalny sprzęt a ja tylko na wpół popsutą cyfrówkę :D
  17. jutro my go zabieramy na kontrolę :) nie będzie miał daleko! Sylwia jeszcze nie zrobiła zdjęć :( ja jutro spróbuję coś zrobić! chociaż kurde nie umywam się ;)
  18. no trzeba bedzie pomoc, czekamy na foty!
  19. [quote name='MaDzIk27'] Grzegorzu i mru u nas naprawde maja obydwaj dobrze a jesli macie jakies watpliwości to powidzcie to nam a nie na forum sie o tym dowiadujemy :( Pozdrawiam Michał[/QUOTE] madzik, ja się po prostu wkurzylam, że Grzegorz mi nic nie powiedział (bo NiJaSe rozumiem, ze myslała, że wiem;)) nie uważam, że macie złe warunki czy coś. uważam wręcz, że u Was psy maja wiecej ruchu niz moje u mnie :P po prostu wiem, że Grzegorz miał jakieś wątpliowści itp., ale zapomnialam przy tym jaki on jest ;) jakbyście kiedys chcieli pomocy przy tym wchodzeniu psów na głowę, to mówcie, chętnie Was odwiedzimy :) no i Omenka zobaczymy! czy mogłabym prosić jakieś fotki z nowego domu? :) chciałabym na stronkę fundacji wrzucić :)
  20. Omen, co u Ciebie chorowitku? :)
  21. to nie jest stacja, to jest parking przy magazynach i biurowcach ProLogisPark za Błoniem - no ale nie zmienia to faktu, że psy w takich miejscach są. ten jest tam "dopiero" od dziś.
×
×
  • Create New...