-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Lupi']Dziś pierwszy krok za nami... zaczęliśmy mruczeć (znaczy Ramzes zaczął) na widok człowieka - w sumie czy nie wiem czy zaczął na widok człowieka czy na widok świeżynki zakupionej dziś do żywienia psów. Fajne kocię... Mój TZ próbował go dziś przekupować :evil_lol:... kocię nieufne było... Ja mogę stwierdzić, że baaardzo brutalnie głową potrafi domagać się głasków :cool3:[/QUOTE] No, to jeszcze zdjęcia potrzebne i szukamy domku? :) Dotarło 260 zł na budki z bazarku [B]LeCoyotte[/B] :) Bardzo dziękuję w imieniu kotów :) -
Nie kłóćcie się :) [quote name='Soko']Wydaje mi się że jeśli dziewczyna zaczełaby się bać konia, to on zaczałby się bać razem z nią. Nie znam sytuacji więc nie twierdzę tego w 100% ale jednak jakoś koń musi jej ufać, skoro będąc ślepym w ogóle pozwala na jej podejście do siebie - to już jest ogromny sukces. Na pewno niejednokrotnie odczuwała, odczuwa i będzie przez długi czas odczuwać niepewność i lekki strach.[/QUOTE] Strach jest na razie jedynie o to by nic sobie nie zrobił, kiedy do nas wróci i żeby pozostałe konie go zaakceptowały, no i by całkowicie nie oślepł :) Koń nie tylko pozwala na podejście do siebie, ale uwielbia czyszczenie. Niestety z podnoszeniem nóg jest poważny problem i jest to na pewno kwestia braku zaufania. Chodzi już pod siodłem, ale ciężko idzie. Są dni, że nie ma na to ochoty i nie chce współpracować. Myślę, że to powodem jest jego wiek - późne zajeżdżanie, ale wg Osoby, która z nim pracuje, do oprowadzanek powinien się nadawać, a to już coś. [quote name='boksereczkaa'] Koń Cudaka to nie dzikus z buszu, a koń wychowany w niewoli, więc przyzwyczajony do obecności człowieka. [/QUOTE] Kupiłam z tego miejsca 2 konie - tego ślepego ogiera i ok 2 letnią klacz. Młoda to totalny dzikus, więc z człowiekiem te konie za wiele kontaktu nie miały. Wprowadzanie do stajni na początku to była masakra... Z ogierem trochę lepiej, ale może dlatego właśnie, że niedowidzi ;) On na pewno jakiś kontakt z człowiekiem miał, ale dawno i niekoniecznie "dobry", bo te nogi to mi się wydaje, że miał na siłę robione, dlatego tak walczy.
-
[quote name='Lupi'] oprócz tego na baaardzo zjechane zęby (jakby po wiecznym karmieniu twardymi kosciami... ).[/QUOTE] Ja wiem, dlaczego kości dostawała! Też mi dziś rano przyszło do głowy by je jej kupić :evil_lol:. Ona potwornie wyje... ale i tak najgorsze jest to, że na smyczy nie potrafi chodzić. Wczoraj myślałam, że mi ręce powyrywa, tak ciągnie i nie reaguje na wołanie :( Przydałby się dla niej DT, w którym ktoś by z nią popracował. Tylko JAK taki DT znaleźć?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']koniecznie :):):):):):[/QUOTE] Jutro powinno być na koncie, jak dziś przelane :) Jak tylko konto będzie zaktualizowane, dam znać :) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
Cudak replied to santino's topic in Już w nowym domu
[COLOR=darkgreen][B]Bardzo dziękuję w imieniu stepnickich kotów za uwzględnienie ich w podziale spadku po dzielnym Rudim[/B][/COLOR] :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapraszam na bazarki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214539-Ponad-40-ciuch%C3%B3w%21-KURTKI-p%C5%82aszczyk-ciep%C5%82e-SWETRY-koszulki-do-25.09-g.22-dla-KOT%C3%93W"]CIUCHOWY z zimowymi kurtkami, swetrami itp[/URL] oraz z [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214574-Dla-DZIECI-%28grzechotki-fartuszek-skarpety%29-opaski-na-r%C4%99k%C4%99-i-snacki-dla-psa-do-21-9"]RÓŻNOŚCIAMI dla dzieci i nie tylko (grzechotki, fartuszek, opaski na rękę PRZYJACIEL ZWIERZĄT, szalik Biało-Czerwoni...)[/URL] :multi:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='santino']Przesłałam 200 zł ze spadku, jaki nam pozostał po [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-już-w-nowym-domu!-Trzymamy-kciuki-za-jego-nowe-życie!!!/page61"]Rudim, który już jest szczęśliwy w DS[/URL]. Bardzo proszę o potwierdzenie, jak dojdą pieniążki. Pozdrawiam![/QUOTE] Bardzo dziękuję :) Dam znać, jak pieniążki dojdą :) -
Zapraszam na bazarek dla suni z fantami od [B]Lupi [/B]:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/214574-Dla-DZIECI-%28grzechotki-fartuszek-skarpety%29-opaski-na-r%C4%99k%C4%99-i-snacki-dla-psa-do-21-9[/url]
-
[quote name='Szarotka'] Popros fochu o wydarzenie na f.b. i banerek.[/QUOTE] Poproszę, jak jakiś tekst wymyślę do ogłoszeń - na razie się poznajemy ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/214539-Ponad-40-ciuch%C3%B3w!-KURTKI-p%C5%82aszczyk-ciep%C5%82e-SWETRY-koszulki-do-25.09-g.22-dla-KOT%C3%93W[/url] - Koty zapraszają na bazarek ubraniowy :) Super kurtki na jesień/zimę, ciepłe swetry i nie tylko :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214539-Ponad-40-ciuch%C3%B3w!-KURTKI-p%C5%82aszczyk-ciep%C5%82e-SWETRY-koszulki-do-25.09-g.22-dla-KOT%C3%93W[/url] - Koty zapraszają na bazarek ubraniowy :) Super kurtki na jesień/zimę, ciepłe swetry i nie tylko :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Robię bazarek z ciuchami od [B]Cassi__[/B] :) Jest ich prawie 50, więc trochę mi zejdzie, bo na dodatek internet mi strasznie wolno chodzi.... Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku i ogłoszeniach dla mojej tymczasowiczki, bo cichutko u niej na wątku, a ona bardzo chciałaby mieć już swój domek na zawsze: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214434-Suka-mix-ON-basset-Zbiera-na-STERYLK%C4%98-i-potrzebuje-OG%C5%81OSZE%C5%83-DT-DS-pilnie[/url]!! -
Ona wyje jak basset :shake: takim donośnym, gardłowym głosem... Wiem, że DT ciężko będzie znaleźć, dlatego [B]zbieramy na sterylkę[/B]. Koszt to ok 220-240 zł (tyle "na oko" powiedział wet). Potrzebna jest również [B]pomoc w ogłoszeniach[/B] (mój net z orange nie da rady :placz:) i w rozgłaszaniu wątku, bo cichutko tutaj...
-
To ja się wstrzymam do jutra jeszcze z tą pioktaniną. Obok kościoła na pewno jest suka ON, ale tej nie kojarzę... Na smyczy nie umie chodzić, więc na spacery nie wychodziła na pewno, chyba że sama. Boi się podniesionej ręki, jakby była bita. Od razu się kładzie :(
-
Byliśmy u weta. Mówił, że to zapalenie/skaleczenie i kazał smarować pioktaniną, ale dokładnie nie obejrzał... Czipa nie ma niestety. [B]Lupi[/B], jakbyś mogła, to zajedź jutro, spojrzałabyś na to zanim posmaruje (bo potem będzie fioletowe i nic nie będzie widać).
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Szarotka[/B], Ty im źle nie życz! :) -
Pojadę z nią dziś do weta, sprawdzić czy ma czipa i przy okazji zerknie na te jej sutki, bo wygląda to jak nowotwór :(
-
Myśl, gdzie taką widziałaś, bo bardzo charakterystyczna jest :) Ja jej w ogóle nie kojarzę... Ile płaciłaś za wyniki krwi? Ona pije naprawdę strasznie dużo. Ma dużą miskę i trzeba dolewać co chwila. Długo raczej w tym lesie nie siedziała, bo byłaby chuda, więc odwodniona też nie powinna być. Kiedyś była u mnie bassetka, też tak właśnie strasznie dużo piła. Jak do stawu się dorwała, to myślałam że cały wypije... i u weta okazało się, że to przez ropomacicze.
-
Jest sympatyczna :) tylko ciągnie na smyczy i ciągle węszy. Bardzo dużo pije, mam nadzieję że nie ma ropomacicza, bo to jeden z objawów może być. No i 2 sutki wyglądają dziwnie, są powiększone. Nie wiem, czy do weta z nią nie trzeba by się przejechać... ale nie mam na to czasu i pieniędzy :( Bardzo proszę o pomoc w szukaniu DT lub hoteliku dla niej.
-
Suka znaleziona w lesie: http://www.dogomania.pl/threads/214434-Suka-mini-Onek-pilnie-potrzebny-DT-DS!-ok-Goleniowa mix ON, tylko dużo mniejsza. Zachodniopomorskie.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak'] [B]Lupi[/B], nie chcesz suki miniaturowego owczarka niemieckiego...? Znaleziony dziś na tej samej drodze, co kot :angryy: Jakiś śmieszny mix owczarka niem. Wesoła strasznie, kocha ludzi i zwierzęta, daje łapę. Tylko już młoda nie jest, bo na pyszczku siwizna[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214434-Suka-mini-Onek-pilnie-potrzebny-DT-DS!-ok-Goleniowa[/url] założyłam temu dziwadłu wątek, zapraszam... -
Wygląda tak: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7488/sdc16944.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6478/sdc16932u.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/8876/sdc16931.jpg[/IMG]
-
Znaleziona dziś rano na drodze w lesie. Wygłodniała, ale nie wychudzona. Nie miała obroży i siedziała w jednym miejscu, więc podejrzewamy, że została wyrzucona. Starsza (siwizna na pysku), wygląda jak miniaturka owczarka niemieckiego. Jakby mix owczarka z jamnikiem? Bassetem? Strasznie wesoła, kocha ludzi zwierzęta :loveu: Bardzo chce się bawić, podaje łapę. Skacze mi na dziecko (15-miesięczne), więc jest problem ze spacerami, a luzem też chodzić nie może, dlatego na tymmczasie u nas zostać nie może. [B]Pilnie szuka DT/DS[/B], bo nie mam kojca. Teraz jest uwiązana na długiej smyczy. W międzyczasie porozwieszam ogłoszenia (bo jakiś 1% szans zawsze jest, że komuś np na grzybach się zgubiła). Zdjęcia będą później. Bardzo proszę o pomoc!
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszła wpłata na konto Fundacji: 9.09.11 Bartosz Z., Warszawa 50,00 zł Czy to od kogoś z dogo? Bardzo dziękuję w imieniu kotów! :) [B]Lupi[/B], nie chcesz suki miniaturowego owczarka niemieckiego...? Znaleziony dziś na tej samej drodze, co kot :angryy: Jakiś śmieszny mix owczarka niem. Wesoła strasznie, kocha ludzi i zwierzęta, daje łapę. Tylko już młoda nie jest, bo na pyszczku siwizna -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Na konto Fundacji wpłynęła wpłata: 9.09.11 Bartosz Z., Warszawa 50,00 zł Czy to od kogoś z dogo? Bardzo dziękuję w imieniu kotów :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
O wybór imienia najlepiej poproś dzieciaki ;) a jak nic nie wymyślą, to mam taką książeczkę o kotach z kalendarzykiem, z imionami kocimi. Np na 8.09 (dzień w którym pojechał do Was) jest imię Ramzes. Założysz mu wątek?