Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='mmd']Zaraz napiszę :)[/QUOTE] Dziękuję :)
  2. Na konto Fundacji doszła wpłata 10 zł od [B]beataczl [/B]:) i 10 zł od Lidii B. z Krakowa (chyba wpłata z facebooka) :) Dziękuję bardzo w imieniu głodnych portowych kotów.
  3. Czyli powinny być dostępne w każdej aptece? Zobaczymy, jak będzie wyglądała rana za kilka dni, przy zmianie opatrunku. Jak będzie się paprało, to postaram się to kupić. Chyba, że komuś zostały zbędne i mógłby przekazać naszej suni? Zawsze to kilka zł zaoszczędzone, które można przeznaczyć np na lepsze jedzonko ;) a i na sterylkę musimy pomału zbierać, bo nie wiadomo, czy ona w ciąży nie jest...
  4. [B]KUNDELKOWA SKARBONKA[/B] poratowała sunię kwotą 200 zł :multi: 15% trzeba będzie zwrócić w ciągu 6 tygodni, ale mamy już za co sunię leczyć :multi: [B]gonia141[/B] wpłaciła 41 zł na leczenie suni :loveu: Byliśmy dziś u weta. Rana wygląda lepiej niż ostatnio :) a to charczenie może być spowodowane zmienną pogodą... Kupiłam dla niej witaminy dla rekonwalescentów.
  5. [quote name='Drzagodha']Moja Nesti miała w całej łapie, jak tylko na skórze, to nie jest źle ;) Myśmy takie żelowe opatrunki (bo chyba o takie Ci chodzi) używali dla kotki, którą potraktował niemiło silnik samochodowy... Zobaczę jutro w schronisku, czy coś zostało.[/QUOTE] Chyba właśnie żelowe... Nie wiesz ile one kosztują? I jak często trzeba je zmieniać? (teraz zmieniamy suni opatrunki co 4 dni)
  6. Martwica zaczęła się robić na skórze (tu gdzie było zszywane i niestety przez tą martwicę rozlazło się...). Wet nie wspominał nic na szczęście o amputacji, ale trudno przewidzieć, jak to się będzie dalej goiło. Podpytam na dzisiejszej wizycie. Mnie się niestety wydaje, że przez te opatrunki może jej się ta rana odparza, jak jest ciepło? Bez opatrunku też nie może być, bo zabrudziłaby to, a mięso i kość na wierzchu ma :( Kiedyś na jakimś wątku widziałam, że są jakieś super-opatrunki, które przyspieszają gojenie się ran... ale one strasznie drogie są. Nasza sunia ma zwykłe opatrunki. Na gazik wet sypie jakiś żółty proszek i zawija bandażem.
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212578-quot-DO-SERCA-PRZYTUL-PSA-WEZ-NA-KOLANA-KOTA-quot-.RATUJEMY-ZWIERZ%C4%98TA.Do-15.-08.-2011.22ga"]Do Serca przytul PSA, weź na kolana KOTA... - adoptuj zwierzaka, wspomóż leczenie suni po wypadku [/URL]:)
  8. ...nadal bardzo proszę o wsparcie na leczenie i o pomoc w szukaniu DT.
  9. [quote name='Lupi']Dostał aniprazol. Zobaczymy jak zadziała.[/QUOTE] Mam nadzieję, że za jakiś czas wstawisz zdjęcia upasionego Filipa :)
  10. Pomału musimy zacząć myśleć o nowych budkach dla kotów, żeby dostały je przed zimą... Poprzednie (wykonane z szafek) są już w rozsypce (służyły kotom dwie zimy). Mamy jedną obiecaną budkę od Osoby z miau :) ma przyjechać w drugiej połowie sierpnia. Niestety jeszcze kilka bud będzie potrzebnych... edit. Zapraszam na bazarki dla mojej chorej tymczasowiczki, po wypadku, która potrzebuje bardzo wsparcia na leczenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212421-SAM-decydujesz-ZA-ILE-kupujesz-do-13.08.2011[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212578-quot-DO-SERCA-PRZYTUL-PSA-WEZ-NA-KOLANA-KOTA-quot-.RATUJEMY-ZWIERZ%C4%98TA.Do-15.-08.-2011.22ga[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212417-Wygraj-pakiet-og%C5%82osze%C5%84-i-nazwij-bezimienn%C4%85-suni%C4%99!-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-12.08[/url] (będę bardzo wdzięczna za podnoszenie ich...)
  11. [quote name='Agnieszka103']Poproszę dane do przelewu. Prześlę kilka złotych. Tych psiaków potrzebujących pieniędzy "na już" jest coraz więcej... :([/QUOTE] Wysłałam PW. Bardzo dziękuję za pomoc. Do weta niestety dziś nie pojedziemy, bo nie mam czym :( Mam nadzieję, że jutro się uda...
  12. [quote name='Javena'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/212578-quot-DO-SERCA-PRZYTUL-PSA-WEZ-NA-KOLANA-KOTA-quot-.RATUJEMY-ZWIERZ%C4%98TA.Do-15.-08.-2011.22ga[/URL] WYMYŚLIŁAM TAKI BAZAREK .MOZE COS SIE UZBIERA? KURCZE ,JUZ BRAK CZASEM SIŁY JAK SIE PATRZY NA TO WSZYSTKO.CO RUSZ TO WOŁANIE O POMOC.[/QUOTE] Ogromnie Ci dziękuję :loveu: Mam nadzieję, że zwierzaki zostaną adoptowane ;)
  13. [quote name='ewa gonzales']Bidunia kochana sliczna:thumbs:[COLOR=deepskyblue]dzidziuniatko urocze ciotenko:iloveyou::iloveyou:jak sobie cudnie razem spoacereczkuja:loveu::crazyeye:[/COLOR][/QUOTE] Dziękuję :) Dzieciątko ma wreszcie psa, który grzecznie na smyczy idzie... bo moje psiaki - jeden ciągnie ją na smyczy, a drugi wcale nie chce iść.
  14. [quote name='Javena'][IMG]http://www.grzegomonia.com/gify/zwierzeta/psy/51.gif[/IMG] BIEGNIEMY PO POMOC NA INNE WĄTKI,CHOC W ZASADZIE JEST TYLE POTRZEBUJĄCYCH ,ZE CZASEM BOJĘ SIĘ OTWIERAC LINKI.[/QUOTE] Dziękuję :)
  15. Znalazłam na allegro Purinę za 120 zł :) Wysłałam zamówienie na 2 worki - to zapas na jakieś 2 tygodnie... [COLOR=#4000bf][B]Dziękuję Wszystkim, którzy się dołożyli do tego zamówienia :loveu: i nadal bardzo proszę o wsparcie dla kociaków. [/B][/COLOR]
  16. Fajnie, że biegiem do domu wraca :) Dałaś mu coś na robale? Bo chudziutki jest...
  17. Śliczne maluchy :) A to moja panna, z naszą chorą tymczasowiczką :( (zdjęcia z dziś): [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/809/sdc16767.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7699/sdc16765v.jpg[/IMG]
  18. [B]gonia141 [/B]zadeklarowała wpłatę 50 zł na leczenie suni :loveu: Chyba przejedziemy się jutro do weta, żeby dał nam coś na to przeziębienie (kaszel i charczenie) i przy okazji może zmieni jej opatrunek, bo już go pogryzła trochę...
  19. [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2707/sdc16754.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3034/sdc16755.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/809/sdc16767.jpg[/IMG]
  20. Z DT/hotelikiem ciężko, bo mnóstwo psów czeka na miejsce w nich :( Zdjęcia z dziś (widać, jak już ładnie obciąża chorą łapkę): [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3239/sdc16743.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2516/sdc16744y.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6364/sdc16751.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8049/sdc16753.jpg[/IMG]
  21. [B]Ewa gonzales[/B] - witam i dziękuję za pomoc :loveu: Z ogłoszeniami chyba lepiej jeszcze poczekać... mam nadzieję, że zdarzy się cud i sunia znajdzie DT :placz:
  22. [quote name='Agata Dymer']eh... no ja niestety mogę jak na razie pomóc tylko bazarkami[/QUOTE] Dziękuję, to też ogromna pomoc... Sunia dostała swoją szansę... Leki mamy jeszcze tylko na 2 dni, więc w środę trzeba znów z nią jechać do weta na zmianę opatrunku, po antybiotyk i przy okazji coś (zastrzyk) na ten kaszel. [B]Bardzo proszę o pomoc[/B], inaczej naprawdę będę zmuszona poprosić w Gminie, by zawieźli ją do schroniska, bo na DT/hotelik raczej nie ma szans :-( Chyba, że ktoś się zlituje? Sunia jest naprawdę bezproblemowa, do dzieci super (na smyczy prowadza ją moja 14-mies Córeczka), do kotów się cieszy, psów raczej się boi. Jedyna jej wada, to to, że wymaga leczenia i jest w podeszłym wieku (ok 10 lat).
  23. Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212421-SAM-decydujesz-ZA-ILE-kupujesz-do-13.08.2011"]SAM DECYDUJESZ ZA ILE KUPUJESZ[/URL] na leczenie bezdomnej suni, po wypadku. Na bazarku znajdziecie ubrania, buty, torebkę i inne fajne rzeczy :) oraz na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212417-Wygraj-pakiet-og%C5%82osze%C5%84-i-nazwij-bezimienn%C4%85-suni%C4%99%21-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-12.08"]bazarek CEGIEŁKOWY[/URL], na którym można wygrać pakiety ogłoszeń i wybór imienia dla bezimiennej suni
  24. Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212421-SAM-decydujesz-ZA-ILE-kupujesz-do-13.08.2011"]SAM DECYDUJESZ ZA ILE KUPUJESZ[/URL] na leczenie bezdomnej suni, po wypadku. Na bazarku znajdziecie ubrania, buty, torebkę i inne fajne rzeczy :) oraz na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212417-Wygraj-pakiet-og%C5%82osze%C5%84-i-nazwij-bezimienn%C4%85-suni%C4%99%21-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-12.08"]bazarek CEGIEŁKOWY[/URL], na którym można wygrać pakiety ogłoszeń i wybór imienia dla bezimiennej suni.
  25. Bazarki też kiepsko idą ostatnio, więc nie ma gwarancji, że uda się uzbierać pieniądze, a nie chciałabym zostać z długami :-( Druga sprawa, że warunki sunia ma u mnie kiepskie - nie mam jej przy domu, tylko przy stajni (jakieś 500 m mam do niej), więc jestem u niej ze 2 razy dziennie tylko, żeby ją nakarmić i wyprowadzić, żeby się załatwiła. Pozostały czas spędza uwiązana na lince przy budynku gospodarczym (w środku ma pościelone i ma miski z wodą i karmą), może do niego wchodzić i wychodzić na zewnątrz, jak jej się podoba. Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Spuszczona chodzi za mną, jak cień i mimo, że mało czasu jej poświęcam, widzę, że naprawdę się do mnie przywiązała. To przeziębienie (czy może zapalenie gardła/krtani?) też jej szybko nie przejdzie w takich warunkach...
×
×
  • Create New...