-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
W najgorszym wypadku zostanie kosiarką ;) oby tylko na pastwisku sobie radził i między końmi, to będzie dobrze.
-
Może i warto próbować :) tyle, że na pewno będzie inaczej to wyglądało niż z widzącym koniem. Fajnie byłoby, jakby się do czegokolwiek nadawał.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Kocur z lasu już u [B]Lupi[/B] :) Pojechał wczoraj wieczorem. Jak będą zdjęcia trzeba będzie założyć mu nowy wątek. Będzie potrzebował wsparcia finansowego na kastrację (max 100 zł) i ogłoszeń... a jest naprawdę uroczy. Kociaki z portu proszą o grosik na karmę i budki... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Mamy 30 zł od [B]bric-a-brac, [/B]50 zł od Osoby z miau i 84 zł z bazarku na miau, czyli mamy 164 zł, a potrzeba ok 500 zł (ok bo w zeszłym roku koszt wyprodukowania 1 budki to było 50 zł, a nie wiadomo jeszcze, czy potrzebne materiały nie podrożały za bardzo) -
Znaleźc speca to może i nie byłby wielki problem... ale to kolejne koszty :shake: no i chyba ciężko bez kontaktu wzrokowego coś osiągnąć.
-
[quote name='Soko']Próbowałaś czegoś naturalnego by wzmocnić zaufanie? Jak Wam idzie? Macie efekty?[/QUOTE] W tej chwili koń stoi u kogoś innego. Jest zajeżdżany, ale bardzo ciężko idzie, bo nie chce współpracować. Jak wróci będę kombinować, trochę czytałam o kontrowersyjnym naturalu :) może i będę próbowała coś w tym kierunku, choć nie wiem czy to dobry pomysł uczyć się tego samemu i to na ślepym koniu.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']:( Dorzucę coś dla kociaka, proszę o nr konta.[/QUOTE] Nr konta pod Lupi, jak kotek do Niej dojedzie... bo jak na razie walczymy, by wlazł do transporterka. Łasi się, a wejść nie chce :( Jutro rano dam mu sedalin do karmy, może się uda go zapakować. Boi się chyba, że znów gdzieś będzie wywieziony. [B]_Cassi[/B] wczoraj przejeżdżałam tamtędy i nie było ich widać. Może się pochowały gdzieś w trawie, albo już ich nie ma. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Szkoda psiaka... Ciekawe, co z nim teraz :( Myślę o tych nowych kotach w lesie... Dzisiaj tak padało, zmokły pewnie biedaczki głodne (o ile jeszcze żyją). Może by je wyłapac i do portu puścic? Tylko najpierw by trzeba sterylki porobić, bo z tego co słyszałam to jest tam czarna kotka i z szarym kotem, który może być jej dzieckiem. I chyba jeszcze jeden czarny. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziś miałam tel, że są na tej drodze 3 nowe koty.... Masakra. Nie wiem, czy Gmina ma obowiązek coś z tym zrobić? Raczej oleją sprawę, bo przecież problem sam się rozwiąże (jak pod samochód nie wpadną, to z głodu poumierają) :( -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']a kocyk to musi być jakiś na wymiar malutki czy może być zwykły polarowy kocyk, który składa się na dwa? [/QUOTE] Kocyki dla dzieci zwykle są mniejsze, niż te "normalne" i łatwiej je składać. Te są śliczne: [URL]http://allegro.onet.pl/aplikacja-3d-koc-kocyk-milutkie-kocyki-bobas-i1784121947.html[/URL] :) [quote name='Rodzice Maciusia :)']No i nie wiem czy u mnie jednak do wózka pościel nie będzie potrzebna, bo w zimie maluch przyjdzie na świat. Jak będę musiała np w lutym z nim wyjść do taki polar nie za lekki? No chyba że wtedy ciepły kombinezon wystarczy? A poduszka? Do łóżeczka wiem że na początek nie wolno dać, ale do wózka? Też nie? To strasznie na płasko będzie leżał..[/QUOTE] Kombinezon, cieplejszy kocyk i będzie ok. Śpiworki też fajne. Tylko u nas zimą chodniki były tak zasypane śniegiem, że nie było szans z wózkiem wyjść :angryy: odśnieżane były wąskie ścieżki... Poducha niby nie jest wskazana na początku, ale zdania na ten temat są różne. My nie używamy.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] Dziewczyny = co do pościeli bardzo proszę o Wasze rady. Podobno potrzebna pościel do łóżeczka i do wózka oddzielna i to jeszcze w ilości do każdego po dwa, czyli w sumie 4 poduszki, 4 kołdry i 4 zmiany. Czy to nie przesada? Czy nie można wykorzystywać tej samej pościeli co jest w łóżeczku wychodząc na spacer i przekładając ją do wózka? Jak to u Was?[/QUOTE] Ja tam żadnej pościeli do wózka nie miałam. Moim zdaniem to zbędny zakup, bo używa się jej tylko w gondoli (czyli ok 7 mies), a zamiast tego z powodzeniem można używać kocyków. Pościel do łóżeczka kupiłam też niepotrzebnie, bo Mała śpi z nami :) ale może przyda się kiedyś, jak zacznie spać sama. Kupiłam 1 kołdrę i poduszkę i dwa zestawy pościeli na zmianę. I 2 prześcieradła z gumką na materacyk.
-
Zapraszam na bazar, bo cisza straszna, a rzeczy fajne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!do14-09[/url]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jak dobrze pójdzie w poniedziałek kocur pojedzie na DT do [B]Lupi[/B] :loveu: Potrzebne będzie jednak wsparcie na jedzonko i kastrację, jak już się go odkarmi.. no i pomoc w ogłoszeniach :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cassi_']no i jak wygląda sytuacja dzisiaj?[/QUOTE] Z kocurem? Nadal w klatce :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Już nie syczy, tylko domaga się głaskania... A jaki apetyt ma! I wody bardzo dużo pije. Kurcze, szkoda mi go wypuszczać do portu :( Nikt nie może dać mu DT? -
Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/url] :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
No właśnie oswojony, inaczej nie dałby mi się złapać... ale w klatce syczy. Nie podoba mu się bycie zamkniętym. Schroniska nie przyjmują kotów, a ja naprawdę nie mam teraz warunków by go trzymać :( -
[COLOR=navy][B]Zapraszam miłośników koni na bazarek, na którym znaleźć można przedwojennego, pięknego konika:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w%21-do7-09"]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/URL]
-
[COLOR=navy][B]Zapraszam miłośników koni na bazarek, na którym znaleźć można przedwojennego, pięknego konika:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w%21-do7-09"]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/URL]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jak do jutra nic się nie znajdzie, chyba wypuszczę go do portu. Tam przynajmniej jedzenie będzie miał... na pewno lepsze to niż las. Tylko szkoda, bo oswojony... -
Zapraszam na bazarek z różnościami (m.in rzeczy dla yorków, torebki, biżuteria...i przedwojenny konik): [url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/url] i adapter TV do laptopa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo%21-ADAPTER-do-4.09"]http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo!-ADAPTER-do-4.09[/URL].
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[SIZE=4][B]Złapałam dziś w lesie kota. Koczował przy asfalcie ok tygodnia, jak nie więcej. Podobno był tam jeszcze jeden kot, ale został przejechany przez samochód. Kocur oswojony, chudy, biały w czarne łatki, na moje oko ma ok 2 lat (może mieć i więcej, ale raczej jest młody). W tej chwili siedzi w klatce i bardzo jest z tego powodu niezadowolony. Szukam dla niego bardzo PILNIE DT.[/B][/SIZE] Pilnie, bo jestem w trakcie przeprowadzki i naprawdę nie mam czasu się nim zajmować. Jutro będę w Szczecinie. Gdyby jakimś cudem udało się do jutra, do południa znaleźć mu DT, nie będzie problemu z jego dowozem do Szczecina. Bardzo proszę o pomoc dla niego, bo nie wiem sama co mam z nim zrobić. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/url] zapraszam na Bazar dla kociaków :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszło 30 zł od [B]bric-a-brac[/B] na kocie budki :) Bardzo dziękuję!