Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [B]Beataczl[/B] dziękuję :) [B]bric-a-brac[/B] dziękuję :) pewnie masz rację z tą aktywnością... ale cieszę się, że wątek znany i kojarzony.
  2. [quote name='Estrella']ja w tym miesiącu wpłacę za wrzesień i sierpień, nie chcę teraz więcej obiecywać, ale może coś jeszcze jednorazowo dorzucę...[/QUOTE] Dziękuję, czyli byłoby już 10 zł (gdybyś wpłaciła na moje konto w zamian za to, co [B]Clean[/B] wpłaciła na karmę zamiast na budki) :)
  3. [quote name='Estrella']ale super!! to co teraz Cudak zrobisz? Przeleją Ci te pieniążki, czy zbierzesz np. tyle samo z deklaracji na karmę na swoje konto?[/QUOTE] Z przelaniem podejrzewam, że może być problem, bo Fundacja [B]bardzo[/B] rzetelnie się rozlicza - na wszystko muszą być faktury.... Z deklaracjami to dobry pomysł, tylko mamy ich tu 60 zł, z czego jedna osoba zadeklarowała 25 zł i ani razu nie wpłaciła jeszcze, więc zostaje ich 35 zł :( czyli mniej niż wpłaciła [B]Clean[/B]
  4. [quote name='Clean']dzięki temu że post jest podnoszony i ja dowiedziałam się o kotkach przypadkiem:-) wpłaciłam dziś 30 zł na karmę na wrzesień i 50 zł na jedną budę:-)[/QUOTE] Dziękuję :) tylko na budki zbieramy na moje konto, bo nie dostaniemy za nie faktury (zrobi je osoba prywatna za koszty materiałów) i Fundacja nie mogłaby się z tego rozliczyć...
  5. [quote name='Kamila Proc']jest to moj setny nic nie znaczacy post na tym watku[/QUOTE] Znaczący, znaczący, bo podnosząc wątek zwiększasz szansę, że ktoś jeszcze dowie się o kotach i zdecyduje się im pomóc :) a one tej pomocy bardzo potrzebują...
  6. [quote name='gameta']genialny artykuł, polecam: [URL]http://karmieniepiersia.info/index.php?option=com_content&view=article&id=64:karmienie-piersi-w-mongolii&catid=57:artykuy&Itemid=92[/URL][/QUOTE] Szok, tyle lat karmić!
  7. [quote name='Estrella']kto dziś do kościółka idzie, to niech się też pomodli :modla:[/QUOTE] Bardzo prosimy..
  8. [quote name='Estrella']nie mam pojęcia skąd wziąć tyle kasy :shake:[/quote] Chyba konia któregoś sprzedam :evil_lol: [quote name='Estrella']ps wiecie, że dziś Dzień Marzeń? :cool3:[/QUOTE] No to musimy marzyć o budkach dla kotów i żeby zawsze pełne miseczki miały.... [B]Oglądaj obraz z laptopa na ekranie telewizora HDTV, bezprzewodowo! ADAPTER TV, w okazyjnej cenie: [/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo%21-ADAPTER-do-4.09"]http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo!-ADAPTER-do-4.09[/URL]. i piękne sukienki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213606-Pi%C4%99kne-SUKIENKI-garsonka-rozm-34-36-38-na-koty-z-portu-do-2.09-22g[/URL] Zapraszam w imieniu kotów, które zbierają $$$ na karmę i budki na zimę :smile: [/B]
  9. [quote name='Estrella']nie wiem, czy dam radę się dorzucić, ale jak już, to też nie będzie to zbyt wiele...dam znać jakoś w połowie września :) Aha i moją deklarację też nadrobię Cudak, we wrześniu wpłacę za ten miesiąc i sierpień, bo nie odpisałam Ci na pw :)[/QUOTE] Dziękuję :loveu::loveu::loveu: Na uzbieranie kasy na budki mamy miesiąc, bo za miesiąc wraca mąż pani Izy, który mógłby je zrobić. Akurat na jesień by je dostały... Tylko czy uzbieramy tyle pieniędzy? I jednocześnie na karmę, bo nie można robić budek kosztem jedzenia dla kotów (jedyna opcja, to taka że zamówimy im tańszą karmę)....
  10. [quote name='Rodzice Maciusia :)']No to mi jeszcze zostanie kupno nocniczka. Patrzyłam na allegro jakieś kurczę grające i zapachowe są :crazyeye: :) a co najzabawniejsze mnóstwo nabywców. Ja chyba kupię zwykły, ewentualnie z jakimś zwierzaczkiem, bo mam chlubny zamiar (zobaczymy na ile wyjdzie) wychowania bezpieluchowego więc trzeba będzie może bąbla jakoś zachęcić do korzystania :p[/QUOTE] Fajna idea, ale chyba trochę kosztem spacerów... Zapraszam wszystkie mamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213606-Pi%C4%99kne-SUKIENKI-garsonka-rozm-34-36-38-na-koty-z-portu-do-2.09-22g[/url]
  11. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213606-Pi%C4%99kne-SUKIENKI-garsonka-rozm-34-36-38-na-koty-z-portu-do-2.09-22g[/url] (jednocześnie trwa na miau, ale tam coś nie ma za dużego zainteresowania...). Bee wdzięczna za podnoszenie i rozsyłanie linku do bazarku :) Do zbiórki na budki udostępnię swoje konto. Bardzo proszę o wsparcie i deklaracje.
  12. Iza na miau napisała: [B]"Wyprodukowanie podwójnej cieplutkiej sypialni takiej ze styropianu grubości 8 cm w tamtym roku to koszt 50 zł.Budka na lata.Cieplutka, solidna.Mucha nie siada.Zatem warto przemysleć.Lekka, łatwa do instalacji.Zaś szafki muszą byś ofoliowane, wtedy dłużej wytrzymują.[/B] [B]Przemyśl sprawę.Zbierz środki.Mąż zaoferował Pomoc w produkcji.Wtedy tylko musiałabyś postarać się o transport." [/B] [B][COLOR=red]Mamy budkę na ok 5 kotów, więc potrzebne jest jeszcze schronienie dla ok 20 - czyli 10 takich styropianowych budek. Koszt 500 zł + transport. Uzbieramy?[/COLOR] [/B]
  13. [quote name='Clean']niebawem wysle kilka zlotych dla kociaczkow:-)[/QUOTE] Dziękuję :) Kociaczki będą wdzięczne na pewno. Dzisiaj dostały dużą, ocieploną budkę. Trzeba tylko dach poprawić i zawieziemy ją do portu. Wejdzie do niej z 5 kotów :) Trzeba coś pomyśleć i dla reszty kotów... Na allegro budki strasznie drogie, a te z szafek kuchennych rozsypują się szybko.
  14. [quote name='Cudak']Podnoszę i zapraszam na bazarek: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=131962&start=0[/URL] Jeśli ktoś chciałby zalicytować, a nie ma konta na miau, to proszę pisać tu na wątku :) a do tych, którzy mają konto na miau, mam prośbę o podnoszenie bazarku.[/QUOTE] i jeszcze jeden bazar: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=132084&start=0[/URL] na którym znajdziecie piękne sukienki :) Doszła wpłata 20 zł od [B]Estrelli [/B]na konto Fundacji KD. Bardzo dziękuję! :)
  15. Doszły wpłaty: 20.08.11 Jadwiga Ż., Chełmek ([B]Javena[/B], bazarek i deklaracja na sierpień) 110,00 zł 22.08.11 Krystyna Ł., Łódź (od [B]Szarotki [/B]na koty ze Stepnicy za VIII) 10,00 zł Bardzo dziękuję :)
  16. [quote name='boksereczkaa']Z ciekawości spytam w jakim wieku jest Twój koń? Ślepy ogier to dopiero wyzwanie :) Jeżeli będziesz miała dużo cierpliwości, to konisko nie tylko będzie się nadawało do oprowadzanek, a i do spokojnych spacerów pod siodłem.[/QUOTE] Wiek dokładny nie jest znany. Kupiłam go niby jako 6-7 letniego. Jeden wet to potwierdził, a drugi stwierdził, że koń starszy (ok 10 lat). Jest nieufny, więc jego nauka to niestety wyzwanie.Wiek też nie najlepszy na to :(
  17. [quote name='Estrella']dzisiaj przeleję te 2 dychy z bazarku, bo skończyłam już ogłoszenia[/QUOTE] Bardzo dziękuję w imieniu kotków :)
  18. Szkoda. Myślałam, że od standardowych różnią się tylko wielkością, a zachowanie/charakter mają taki sam...
  19. A jakie hodowle jamników króliczych polecasz? :)
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ależ mamy problem z imieniem....dla dziewczynki było kilka, a dla chłopca zero....nic mi nie leży....[/QUOTE] U nas na odwrót było ;) dla chłopca mieliśmy imię, a okazało się, że dziewczynka i do końca nie byłam zdecydowana (bo umówiliśmy się, że ja wybieram dla dziewczynki, a TŻ dla chłopca, jak jeszcze nie była znana płeć).
  21. Podnoszę i zapraszam na bazarek: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=131962&start=0[/url] Jeśli ktoś chciałby zalicytować, a nie ma konta na miau, to proszę pisać tu na wątku :) a do tych, którzy mają konto na miau, mam prośbę o podnoszenie bazarku.
  22. [quote name='Szarotka']Podrzucam koty.[/QUOTE] Jesteś już w PL?
  23. Kotki bardzo proszą o wsparcie i stałe deklaracje, by nie musiały nigdy głodować... :(
  24. Aż wierzyć się nie chce :-( Bądź szczęśliwy za TM [*] :placz:
  25. [B]Javena[/B], ogromnie Ci dziękuję w imieniu portowych głodomorów :loveu: [B]Lupi[/B] pisała mi, że Filip przytył :) Mam nadzieję, że niedługo wstawi jakąś fotkę tego szczęściarza :loveu:
×
×
  • Create New...