-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]__Lara, AniaB[/B] bardzo dziękuję :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszła wpłata 150 zł od [B]AniaB[/B] :) Bardzo dziękuję w imieniu portowych kotów :loveu::loveu::loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AniaB[/B] mięso jest na pewno bardziej wartościowe niż namoczona sucha karma. Poza tym na mięso/puszki koty się wręcz rzucają i znika ono zaraz po nałożeniu do misek, więc nie ma obawy, że zamarznie zimą, jak mogłoby to być z namoczoną karmą. Jak taki rosołek zrobić dla psa/kota? Bez przypraw? [B]Zapraszam również na nasze bazarki: [/B] dla Ramzesa (kota znalezionego przeze mnie w lesie, który obecnie jest w DT u Lupi i szuka DS): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215797-Ciuszki-dla-DZIECI-pi%C4%99kna-APASZKA-KURTKA-MARYNARKA-do-15.10[/URL]. i dla kotów portowych: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215358-Mega-BAZAR-bi%C5%BCuteria-buty-ciuchy-PONAD-40-pozycji%21-do-10.10"]http://www.dogomania.pl/threads/215358-Mega-BAZAR-biżuteria-buty-ciuchy-PONAD-40-pozycji!-do-10.10[/URL] -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215797-Ciuszki-dla-DZIECI-pi%C4%99kna-APASZKA-KURTKA-MARYNARKA-do-15.10[/url]. - zapraszam po ciuszki dziecięce i nie tylko ;)
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215797-Ciuszki-dla-DZIECI-pi%C4%99kna-APASZKA-KURTKA-MARYNARKA-do-15.10[/url]. - zapraszam po ciuszki dziecięce i nie tylko ;)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AniuB[/B], u nas prawie całe stado wysterylizowane :) tylko nowe koty nie są, ale one są podrzucone do portu przez Gminę, więc będę się starała o to, by sfinansowała ona przynajmniej te sterylki... Teraz największą potrzebą jest jedzenie, którego jesienią i zimą potrzeba jest więcej, bo koty tracą bardzo dużo energii by się ogrzać w takie zimno. Podziękuj bardzo koleżance w imieniu naszych ok 25 portowych kotów :loveu: Paskudna pogoda u nas dziś, leje strasznie... -
Zaczęłam już robić bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215797-Ciuszki-dla-DZIECI-pi%C4%99kna-APASZKA-KURTKA-MARYNARKA-do-15.10[/URL]. Jak zmienić ceny, to krzycz :) A kasy zaraz nie będziesz miała, bo po kastracji nic nie zostanie... ale tak pomyślałam, jak masz możliwość wydrukować, to warto byłoby zostawić u wet Turniaka ogłoszenie.
-
Założyłam Ramzesowi wczoraj wątek na miau :) Na razie cichutko, ale może ktoś go wypatrzy i da mu DS, pomoże w ogłoszeniach albo dołoży się do jego utrzymania... Jak mi mój internet orange :angryy: i moje dziecko pozwoli, to zrobię dziś bazarek dla Ramzesa z rzeczami od[B] Lupi[/B] :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cassi_']coś pomyślę może jakiś pomysł wpadnie do głowy :hmmmm: [/quote] Dziękuję :) Bardzo zależy mi na czasie, żeby uzbierać środki na mięso chociaż na miesiąc do przodu. [quote name='Cassi_']mam też trochę nowych fantów na bazarek, może coś świeżego przyciągnie kupujących :razz: mogę Ci wysyłać?[/quote] Pewnie, że wysyłaj :) Dziękuję! [quote name='Cassi_']a co do obecnego bazarku może trzeba będzie zastanowić się nad obniżką? :hmmmm:[/QUOTE] 50% taniej np? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ja też się cieszę :) ale przeraża mnie to, że na mięso będzie potrzebne ok 300 zł/miesięcznie, a bazarek jakoś kiepsko idzie i nikt poza [B]AniąB[/B] nawet grosika nie zadeklarował na ten cel... :( [COLOR=purple][B]Może ktoś ma pomysł na bazarek cegiełkowy na zimowe jedzonko da portowych kotów?[/B][/COLOR] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AniaB[/B] bardzo dziękuję :) Wolałabym na mięso, bo jeszcze żadnej wpłaty na ten cel nie było :( a za 150 zł starczyłoby na pół miesiąca. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AlfaLS']Ja się łapię - co mam zrobić żeby kociakom pomóc?[/QUOTE] [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=133887&start=30[/url] - zagłosować na "Bezdomne koty z portu w Stepnicy - Zachodniopomorskie" ostatnia pozycja :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Zgłosiłam portowe koty do głosowania na konkurs KrakVetu... Jak przyjmą moje zgłoszenie, to będą potrzebne głosy na miau, ale od Osób, które mają tam konto min 180 dni i 100 postów. Wiem, że marne szanse... ale byłoby karmy na kilka miesięcy! [/B] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Czy ktoś z Was ma konto na miau? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Byłam w Gminie, ale Wójta dziś i jutro nie będzie, więc w poniedziałek będę próbowała starać się przynajmniej o sterylki dla nowych kotów. -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215358-Mega-BAZAR-bi%C5%BCuteria-buty-ciuchy-PONAD-40-pozycji!-do-10.10[/url] zapraszam na BAZAR
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215358-Mega-BAZAR-bi%C5%BCuteria-buty-ciuchy-PONAD-40-pozycji%21-do-10.10"]http://www.dogomania.pl/threads/215358-Mega-BAZAR-bi%C5%BCuteria-buty-ciuchy-PONAD-40-pozycji!-do-10.10[/URL] - zapraszam na bazarek, od nr 1 do 44 dla kotów z portu, `a od 45 dla Ramzesa
-
Nie wybierze wolności, bo kocha jedzonko ;) W lesie siedział ok tygodnia w jednym miejscu, miał tam "miseczkę" po margarynie nawet...
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Pozdrowienia od Wampirka: [img]http://img705.imageshack.us/img705/2075/33049351.jpg[/img] Nowe kociaki: [img]http://img842.imageshack.us/img842/5558/46544759.jpg[/img] [img]http://img850.imageshack.us/img850/4951/80696680.jpg[/img] [img]http://img825.imageshack.us/img825/6273/58005108.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/60/35656386.jpg[/img] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Koty: [img]http://img8.imageshack.us/img8/6585/50356012.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/1079/39646526.jpg[/img] [img]http://img40.imageshack.us/img40/6931/66076204.jpg[/img] [img]http://img101.imageshack.us/img101/654/93061379.jpg[/img] i budki od Tysiek :) [img]http://img593.imageshack.us/img593/310/27840429.jpg[/img] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[COLOR=#4000BF][B]Rozmawiałam dziś z Panią Basią. Jest chętna na gotowanie korpusów dla kotów przez jesień/zimę [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Ich cena u nas to ok 3,40 zł za 1 kg. Może znajdzie się i taniej. Będzie więc potrzebne ok 10 zł dziennie na korpusy, czyli ok 300 zł/miesięcznie. Gdyby od połowy października zacząć i skończyć to gotowanie w marcu, wyszłoby pół października, listopad, grudzień, styczeń, luty i marzec, czyli 5 i pół miesiąca. Ok 165 dni = 1650 zł. Do tego makaron. Z 1 kg dziennie, ok 3 zł (najtańszy). Postaram się kupić zapas z pieniędzy z bazarków, a jak zabraknie to będziemy jeszcze zbierać na ten cel. Czy ktoś może pomóc? Bardzo proszę o wsparcie, bazarki... Bez dobrego jedzenia koty nie przetrwają zimy. Na ten cel pieniążki będę zbierać na swoje konto i przekazywać Pani Basi. Wszystkie paragony będą zbierane i raz na jakiś czas postaram się wrzucić ich zdjęcia na wątek w ramach rozliczenia.[/B] [/COLOR] W porcie też byłyśmy. Zawiozłam już budki od [B]Tysiek[/B]. Jeszcze nie są ustawione tak, jak trzeba i nic w środku nie ma, ale niech już koty oswajają się z ich widokiem [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Widziałam te 4 nowe kociaki. Nie są takie malutkie, jak myślałam. Jak dam radę załadować, to wstawię ich zdjęcia. Niestety złapać się nie dają. Jeden z nich (śliczny, cały czarny) podchodzi, ale jak wyciąga się do niego rękę syczy, jakby chciał zaatakować. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Cassi_, Erin32[/B] dziękuję :) już wysyłam adres -
USTAWA O OCHRONIE ZWIERZĄT, Rozdział 2 Zwierzęta domowe "Art. 11 11.1 Zapewnianie opieki bezdomnym zwierzętom oraz ich wyłapywanie należy do zadań własnych gmin. 11.2 Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji w porozumieniu z Ministrem Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa określi, w drodze rozporządzenia, zasady i warunki wyłapywania bezdomnych zwierząt. 11.3 Wyłapywanie bezdomnych zwierząt oraz rozstrzyganie o dalszym postępowaniu z nimi może odbywać się wyłącznie na mocy uchwały właściwej rady gminy, podjętej po uzgodnieniu z państwowym lekarzem weterynarii działającym na podstawie odrębnych przepisów oraz po zasięgnięciu opinii upoważnionego przedstawiciela Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce lub innej organizacji społecznej o podobnym statutowym celu działania. 11.4 Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oraz inne organizacje społeczne o podobnym statutowym celu działania mogą zapewniać bezdomnym zwierzętom opiekę i w tym celu prowadzić schroniska dla zwierząt, w porozumieniu z właściwymi organami samorządu terytorialnego." http://www.niechcianeizapomniane.org/index.php?id=4
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Gdyby ktoś miał zbędne koce, bluzy polarowe, to chętnie przyjmiemy dla kotów do budek :)