Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Te nowe koty, to cześć podrzuconych przez naszą Straż Gminną, bo schronisko kotów nie przyjmuje, reszta przez ludzi, którzy nie sterylizują swoich kotek, a potem nie mają co z kociakami zrobić (lepiej jak do portu puszczą, niż do lasu...). Jeden z nowych kotów wygląda jakby miał nacięte uszko, tak jak koty po sterylkach. Nie wiem, czy da się jakoś sprawdzić, czy kotka jest po sterylce? Tak by jej niepotrzebnie nie ciąć? Z tym Swedwoodem to masakra jakaś... Wiadomo, że koty zimą bez jedzenia nie poradzą sobie :(
  2. Złapałam wczoraj kolejne 2 kotki i zostały wysterylizowane :) Niestety nowych kotów jest więcej i zostały już te trudne do złapania, a nasza Gmina nie wie, czy będzie miała środki na ich sterylizacje.... W najgorszym wypadku będę musiała pieniążki z bazarku przeznaczyć na te sterylki, zamiast na jedzenie dla kotów...
  3. Dzisiejsze polowanie na kociaki do sterylizacji nieudane :( Nie mogłam się dodzwonić do Pani Basi i zdążyła nakarmić koty, zanim przyjechałam je łapać. Proszę o kciuki, żeby jutro mi się udało.... Jakaś wichura ma być dzisiaj, mam nadzieję, że budek naszym kociakom portowym nie wywieje... a przy okazji, zajrzyjcie: [url]http://goleniow-blogdlazwierzat.blogspot.com/2011/11/koty-ze-swedwood-w-stepnicy.html[/url] Brak słów..... a najgorzej, że nie ma jak tym kotom pomóc :( :( :(
  4. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218440-Kosmetyki-NOWE-niskie-ceny-wody-toaletowe-balsam-po-goleniu-puder-do-30-11[/url] - zapraszam na nowy bazarek
  5. [quote name='mariamc']Decyzją IW , z dniem 19.10. , schronisko w Białogardzie ma oficjalny zakaz przyjmowanie nowych psów. Pierwszy krok zrobiony, będą następne.......[/QUOTE] Zakaz jest aktualny? Gdzie w takim razie wywożone są psy z Gmin, które mają podpisaną umowę ze schroniskiem w Białogardzie? Wiem, że moja Gmina przeznaczyła 12000 zł na wybudowanie kojca w tym schronisku..........
  6. Dziękuję za wpłaty na konto Fundacji (na suchą karmę): 18.11.11 listopad [B]Javena[/B] 5,00 zł 22.11.11 za grudzien - [B]Clean [/B]30,00 zł ... i nadal bardzo proszę o wsparcie dla kociaków, by nie głodowały tej zimy.
  7. Kotka pojechała do nowego domu :))))))) Mam nadzieję, że będzie tam szczęśliwa. Dzisiaj byłam z kolejną nową kotką z portu na sterylce, ale ta kotka jest bardziej dzika, więc na znalezienie domu nie ma szans...
  8. Kotka na 99% będzie miała dom :) Trzymajcie kciuki!
  9. Tekst dla kotki: IMIĘ: Wiewiórka PŁEĆ: kotka, wysterylizowana WIEK: ok 6 miesięcy Kotka została podrzucona do stada ponad 20 bezdomnych kotów. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, niestety może tu zostać maksymalnie do 8. grudnia b.r. dlatego pilnie szuka nowego domu. Wiewiórka uwielbia być głaskana, choć jest troszeczkę nieśmiała. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, nie boi się psów. Szuka odpowiedzialnego i kochającego domu, najlepiej niewychodzącego. Z nowym Opiekunem zostanie podpisana umowa adopcyjna. Kotka znajduje się w Stepnicy (woj zachodniopomorskie, ok 50 km od Szczecina)
  10. Tekst dla kocurka: IMIĘ: Czarnuszek PŁEĆ: kocur WIEK: ok 4-5 miesięcy Kotek został podrzucony do stada ponad 20 bezdomnych kotów. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, niestety może tu zostać maksymalnie do 8. grudnia b.r. dlatego pilnie szuka nowego domu. Kotek jest bardzo oswojony, towarzyski, uwielbia być głaskany. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, jest ostrożny w stosunku do psów. Szukamy dla Czarnuszka odpowiedzialnego i kochającego domu, najlepiej niewychodzącego. Z nowym Opiekunem zostanie podpisana umowa adopcyjna. Kotek znajduje się w Stepnicy (woj zachodniopomorskie, ok 50 km od Szczecina)
  11. Dziękuję [B]__Lara[/B] :) Dałabyś radę zrobić im allegro? Zaraz napiszę tekst.
  12. [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4025/pb250280.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9807/pb250286.jpg[/IMG] Kotkę też puściłam dziś na podwórko. Jest trochę bardziej nieśmiała niż kocurek, ale bardzo lubi być głaskana. Dostała imię Wiewiórka, bo ma taki śmieszny ogon. Również szuka DS/DT. Ma czas do 8. grudnia...
  13. [img]http://img855.imageshack.us/img855/8570/pb240278.jpg[/img] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7483/pb240279.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5711/pb250284.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7306/pb250298.jpg[/IMG] Czarny kocurek, ok 4-5 mies, bardzo kontaktowy i miły. Dzisiejszą noc spędził u mnie w domu, w łazience, ale niestety moja kotka była z tego powodu strasznie niezadowolona i atakowała Czarnuszka. Dzisiaj puściłam go na podwórko. Dostał 2 tygodnie czasu na znalezienie domu lub DT, jak go nie znajdzie będzie musiał wrócić do portu :( Mam nadzieję, że przez te 2 tygodnie na podwórku nic mu się nie stanie (biegają tu niestety psy i do drogi też nie jest daleko, choć nie ma tu dużego ruchu). Najlepszy byłby dla niego domowy DT...
  14. Na nasze porządki niestety aparatu ze sobą nie zabrałam :( ale obiecuję zrobic i wstawic zdjęcia nowego kociego osiedla. W poniedziałek byłam z 2 nowymi kotami u wet. Okazało się ze to kotka i kocurek. Kotka została wysterylizowana na koszt Gminy. Niestety te kociaki są oswojone, no i piękne.. Szkoda by były bezdomne, a ja nie mam ich gdzie trzymać. Teraz siedzą w klatce, ale klatka musi zwolnic sie dla następnych kotów, ktore będę łapać na sterylki. Kocurek jest czarny, ma ok 4 mies, bardzo oswojony. Kotka ok 6 mies, szara z białym, będzie dużym kotem. [B]Bardzo proszę o pomoc w szukaniu dla nich DT/DS.[/B]
  15. Zapraszam na nowy bazarek z fantami od [B]Cassi_[/B] :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217334-Super-CIUCHY-kubek-ze-spanielem-szklanki-figurki-PR%C3%93BKI-na-bezdomne-KOTY-do-21.11[/url]
  16. [B]Clean[/B], dzięki za zdjęcia :) domki wyglądają na ciepłe, koty na pewno w nich zamieszkały.
  17. [quote name='Clean']z chęcią wrzucę fotki kocich domków jak mi ktoś powie jak to zrobić, bo niestety nie wiem :-([/QUOTE] Musisz wgrać je najpierw na jakąś stronę, np imageshack.us lub fotosik.pl i wyskoczą Ci tam linki, dzięki którym będziesz mogła umieścić zdjęcia na forum. [B]Cassi_ [/B]faktycznie miałam zapchaną skrzynkę... Będę, tak jak poprzednio, potrzebowała Twojej pomocy przy opisach i ustaleniu cen wywoławczych, ale to już jak będę miała szybszy internet :) [SIZE=3][COLOR=darkred]Kto pomoże w ogłoszeniach tymczasowiczów [B]Lupi[/B]? [/COLOR][/SIZE] Ramzes i Pchełka pilnie szukają nowych domków.... by zrobić miejsce na następne potrzebujące kociaki ;)
  18. [quote name='Marta1990']proszę podać mi dokładny adres na który można przelać pieniądze dla kotów. Wyśle 30 zł ze spadku po Rabusiu[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) Przelej pieniążki na konto: [B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 KONIECZNIE Z DOPISKIEM w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy"[/B] Chwilowo mój internet orange zadziałał :-o Bardzo dziękuje [B]Cassi_[/B] za kolejne fanty na bazarek :loveu::loveu::loveu: i proszę o trzymanie kciuków, by jak najszybciej założyli mi internet radiowy...bo bez niego nie dam rady zrobić bazarku :-( i ogólnie brak internetu bardzo utrudnia mi zbiórkę pieniędzy na karmę dla portowych kotów :-( a teraz potrzebne jest im więcej jedzenia.... [B]Lupi[/B], a jak z jedzeniem u Pchełki? Wcina suche, czy co innego dostaje? [B]Clean[/B], fajnie, że zabiegi zostaną sfinansowane przez zarząd osiedla :) a domki z czego robiliście? Wstawisz zdjęcia? :)
  19. Dziękuję Cassi_ :) czekam aż założą mi nowy, szybszy internet, będzie lepiej szło wystawianie :)
  20. Ja również chętnie nowe zdjęcia zobaczę :) i pozdrawiam
  21. Odpowiedzieli na piśmie, więc nie powinni się wycofać :) Cieszę się bardzo, bo sterylki teraz drogie (ok 150-200 zł), a nawet na jedzenie ciężko uzbierać....
  22. Dostałam odpowiedź od Wójta :) Gmina jest skłonna ponieść koszty sterylizacji nowych kotów z portu :) Problem będzie tylko by je złapać, bo zdziczały.
  23. Super, że już po wszystkim :) Jak sąsiedzi się nie odezwą, to trzeba się brać za ogłoszenia Ramzesa i Pchełki.
  24. Lupi, pastę możesz kupić, a kociaka i w domu zważyć, jeśli masz wagę ;) Chyba, że oczka mu ropieją, to wtedy lepiej do weta go zabrać.
  25. [B]Szarotka[/B], potwierdziłam na str 76 Twoja wpłatę :) Bardzo dziękuję. [B]Clean[/B], no to nieciekawie z tymi końmi :( Generalnie koniom (zdrowym i dobrze odżywionym) mrozy nie przeszkadzają, ale koniecznie muszą mieć dużo siana... 3 kocice oczywiście mogą być razem w jednym pomieszczeniu po zabiegu (o ile są z jednego stada, dobrze się znają, to nie powinny ze sobą walczyć, a w razie gdyby było coś nie tak, to będziesz musiała je rozdzielić. Musisz obserwować, ale nie powinno się nic dziać moim zdaniem :)) Trzymam kciuki za Waszą akcję. Najgorsze to łapanie kotów.
×
×
  • Create New...