-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Sunia zaczęła dziś charczeć i kaszleć :shake: Nie wiem, czy to od zimnej wody, czy już noce takie zimne, że mogła się przeziębic? Ogólnie pewnie też osłabiona jest przez tą ranę i antybiotyki... [B]Nie mam już kasy by wziąć ją do weta. [/B] Wyłożyłam już 200 zł na leczenie i więcej naprawdę nie mogę, bo nie mogę sobie pozwolić by leczyć ją kosztem mojego Dziecka, zwierzaków, remontu (który mam nadzieję, że szybko się skończy, bo już nie mogę doczekać się przeprowadzki...). Nie stać mnie na tego psa, na dalsze zmiany opatrunków, leczenie przeziębienia (?), jeżdżenie do lecznicy. Nie wiem czy w schronisku nie byłoby jej lepiej... Chore psy zwykle mają osobne boksy, a przynajmniej byłaby pod opieką weterynarza.
-
[quote name='Estrella']Oj chyba coś w tym jest, my też nie mamy żadnych deklaracji z facebooka :([/QUOTE] Ludzie są bombardowani prośbami o pomoc... i pewnie nawet nie mają czasu ich wszystkich przeczytać.
-
Bardzo proszę o pomoc w szukaniu dla suni DT/hoteliku... :(
-
Piękna koteczka :loveu: Zapraszam na bazarek cegiełkowy, na którym dla 3 osób, które kupią najwięcej cegiełek, jest nagroda - PAKIET OGŁOSZEŃ: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212417-Wygraj-pakiet-og%C5%82osze%C5%84-i-nazwij-bezimienn%C4%85-suni%C4%99!-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-12.08[/url] Jeszcze nikt nie kupił ani jednej cegiełki, więc za grosze kicia może mieć dużo ogłoszeń...
-
[quote name='mysza 1']A z FB nie ma odzewu?[/QUOTE] Niestety nie :( Chyba za dużo już tych wydarzeń na FB jest i ludzie zobojętnieli...
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kamila Proc']kurcze, szkoda, ze nie ma zadnych srodkow..na razie.. ale bede pamietac jak cos sie zmieni[/QUOTE] Dziękuję. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3600/77741396.jpg[/IMG] Kocurek się doczekał i pojechał wczoraj do nowego domu, do [B]Lupi [/B]:loveu: -
Faktycznie podobna :) Gdybyś miała jeszcze chętnych na Tamarę, to pamiętaj o naszej staruszce ;) [B]Bardzo proszę o DT dla suni oraz o wsparcie na jej leczenie.[/B]
-
Zaglądam do Nesi i zapraszam na bazarki - różności: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212421-porzucona-zaniedbana-potrzebuje-naszej-pomocy.-do-13.08.2011[/url] - cegiełkowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212417-Wygraj-pakiet-og%C5%82osze%C5%84-i-nazwij-bezimienn%C4%85-suni%C4%99!-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-12.08[/url] (w którym można wygrac pakiety ogłoszeń, a osoba która kupi najwięcej cegiełek nada imię bezimiennej suni)
-
Kup cegiełki-nadaj imię bezimiennej suni po wypadku i wygraj pakiety ogłoszeń: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212417-Wygraj-pakiet-og%C5%82osze%C5%84-i-nazwij-bezimienn%C4%85-suni%C4%99!-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-12.08[/url]
-
a tu już po powrocie od weta: [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/1597/sdc16707m.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9765/sdc16705.jpg[/IMG]
-
Tak to wygląda :( [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7838/sdc16703.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/402/sdc16702.jpg[/IMG]
-
Byliśmy u weta. Niestety rana wygląda gorzej niż ostatnio :( wdała się martwica... Koszt dzisiejszej wizyty to 25 zł + 30 zł paliwo. Później wstawię zdjęcia (coś nie chcą się wgrać). Jak byliśmy u weta, to policjant przywiózł pięknego amstaffa. Podobno odebrali go 3 gościom, którzy go bili na ulicy i podobno znaleźli go przywiązanego w lesie :(
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Biedne, bo tylko jedną puszkę im kupiłam i każdy kot chciał chociaż spróbować :shake: Doszło kilka wpłat na konto Fundacji :) 1.08.11 [B]Estrella[/B], 15 1.08.11 [B]borderterier[/B], 5 3.08.11 Elżbieta P.-W., Natolin 15 4.08.11 Dorota S., Konstantynów Łódzki 10 4.08.11 [B]Clean[/B], 40 4.08.11 Milena T., Glinki 25 5.08.11 [B]__LARA[/B] 10 Bardzo dziękuję w imieniu kotów :loveu::loveu::loveu: i proszę o inf, czy wpłaty bez nicków są od kogoś z dogo? Jeśli nie to chyba z facebooka :) -
[quote name='Igiełka']wspaniała sunia wiedziała gdzie przyjść po pomoc :)[/QUOTE] Po pomoc nie przyszła, została wyrzucona i miała wtedy duże problemy z poruszaniem się, więc pewnie siedziała w jednym miejscu, dopóki nie została znaleziona :( Na szczęście zabieg i leki pomagają. Coraz lepiej psina się czuje i chętnej chodzi. Doszła deklaracja (30 zł) od [B]Enigmy79[/B]. Bardzo, bardzo dziękuję :)
-
[quote name='Estrella']kto kupi najwięcej cegiełek, może wybrać imię dla suni[/QUOTE] Dobry pomysł :) Dziś sunia była na pierwszym spacerku. Bez smyczy, bo po polnej drodze i w razie czego dogoniłabym ją ;) Bardzo się pilnowała. Mądre psisko z niej.
-
Bardzo prosimy o wsparcie!! Jutro znów zmiana opatrunku u weta.... :(
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3746/98250784.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7044/16955911.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7364/83759581.jpg[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Tak wygląda teraz port.... [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/624/99879628.jpg[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Gdyby chociaż połowę kosztów pokrywały, to już byłoby super... Byłam w porcie. Kociaki to dzikie dziki. Uciekły jak wiewiórki pod kontener... :( Później wstawię zdjęcia pozostałych kotów. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nie wiem, jak małe są. Jak znajdę chwilę, to podjadę do portu je zobaczyć, ale podobno wystraszone są i nie chcą do ludzi podchodzić. Tylko jedzenie je interesuje i przy jedzeniu można by je pewnie złapać, gdyby znalazł się DT. [quote name='Clean']ludzie są okropni! W Polsce przydałaby się jakaś kampania informacyjna pod kontem sterylizacji zwierząt![/QUOTE] Myślę, że większym problemem niż niedoinformowanie jest wysoki koszt tych zabiegów :( Sterylki są coraz droższe. Niedawno za kotkę płaciło się 120 zł, teraz 150-200 zł. Ludzi zwyczajnie na to nie stać. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Clean']wpłaciłam 40 zł, proszę dać znać jak pieniążki dotrą na konto.[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) Konto jest zwykle w niedziele aktualizowane. Dam znać, czy dotarły. Ktoś podrzucił do portu 2 małe kociaki :( -
Bardzo Wam dziękuję :loveu::loveu::loveu:
-
Napisałam do Kamili :) Zobaczymy, może znajdzie czas, by w tym pomóc, bo ja nie jestem dobra w te klocki :( Na razie zrobiłam szybki bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212313-Nosid%C5%82o-ergonomiczne-ONO-dla-DZIECKA-do-10.08-godz-22.00[/url] Proszę o podnoszenie
-
[quote name='gameta'] Ponadto najnowsze badania dowodzą, że spanie dziecka razem z rodzicem, jest najbardziej naturalne i nie ma w tym nic zdrożnego, przeciwnie, płyną z tego same korzyści. Pierwotnie gniazdo wyglądało właśnie tak, że wszyscy na kupie, grzejąc się nawzajem. [/quote] No to mnie uspokoiłaś :) bo po tym, co napisała Asior już bałam się, że krzywdzę swoje dziecko wspólnym spaniem... [COLOR=purple][B] Zapraszam na bazarek z nosidłem ergonomicznym [/B][/COLOR]:multi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212313-Nosid%C5%82o-ergonomiczne-ONO-dla-DZIECKA-do-10.08-godz-22.00[/url]
-
Zapomniałam napisać - apetyt już jej dopisuje i nawet na suchą karmę się dziś skusiła, co bardzo mnie cieszy, bo nie będę musiała już kupować dla niej puszek :)