halo halo!
czy ktos nam pomoze? od jutra od poludnia do pondz do poludnia potrzebny tymczasowy opiekun
dwa Mały ma guza pod skórą, po lewej stronie na szyi wielkości śliwki, w poniedziałek pokaże wetowi - chyba, że ktoś zrobi to jutro
sama nie wiem czy to od szczepienia czy cos powazniejszego