Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Erazm']Nie śmiać się, bo będzie bazarek na żyletki, a właściwie na sekator:mad::mad::mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Erazm']W poniedziałek jadę go ogolić, tak jak mu obiecałam, będzie nowa rasa gołodupiec klembowski[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. sliczny ten Jacunio! jak mozna takiego slicznego malucha wcisnac na lancuch!!
  4. kurcze piesku nie zachowuj się tak!!!
  5. dostalam dzis dwa nowe maile w sprawie malucha moze cos ciekawego sie wyklaruje
  6. a moglabys przyblizyc godzinę?
  7. rozumiem tyle, ze tam pies ma mieszkac w strozowce ze strozem murowanej z kanapa i telewizorem - bylam widzialam jakby co prosze dajcie znac
  8. to ladny pies ma mieszkac w domu a brzydki na podworku? :roll: jezeli wiesz co o owczarkach daj mi prosze znac na PW lub na watku ktory zalozylam na przygarne psa
  9. czyli Mała już jest w nowym domu?
  10. stróżowka też odpada jako miejsce zamieszkania?
  11. halo halo! czy ktos nam pomoze? od jutra od poludnia do pondz do poludnia potrzebny tymczasowy opiekun dwa Mały ma guza pod skórą, po lewej stronie na szyi wielkości śliwki, w poniedziałek pokaże wetowi - chyba, że ktoś zrobi to jutro sama nie wiem czy to od szczepienia czy cos powazniejszego
  12. jeteś pewna? jezeli tak to watek trzeba przeniesc na psy do adopcji/znalezione
  13. czekamy na fotki ciotka, Dyziu Dyziu zdrowiej szybciutko i bedziemy szukac domu czy on ma jakies ogloszenia?
  14. super, ze cała historia tak dobrze się zakończyła! DIF jednak dałaś radę z krówką i mimo dramatycznych chwil zapewniłaś dziewczynie super życie!
  15. Frotko czy był jakiś odzew z ogłoszeń?
  16. ja też zaciskam z całych sił nadal
  17. oby to nie bylo chwilowe opamiatanie i za 2 m-c watek powstanie znowu, nie mam wiary w takich ludzi
  18. jeżeli nie ma dla niego miejsca może u mnie zostać jeszcze trochę, chociaż mam następnego psa od dziś w niedziele musze zostawic psy same i nie moze on wtedy u mnie byc bo mi chate z Hexą i Pancą rozwalą gdyby się nim ktoś zajął w niedzielę od 12 do poniedziałku do 12 to może dalej u mnie siedzieć
  19. spoko to sa pieniadze od ludzi, ktorzy za adopcje Puszka mi zostawili ta kase pytalam bo miewam problemy z kontem Gambi trzymamy kciuki
  20. mam nadzieje, ze wszystko sie uda
  21. alonda czy zabierasz malucha do siebie? z niedzieli na poniedzialek nie bede mogla sie nim zajac
×
×
  • Create New...