Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. trzymajcie prosze kciuki za malucha moze jutro cos sie wyklaruje
  2. mrówa nie miałaś problemu z wsiadaniem i wysiadaniem ( psa oczywiście )
  3. ciotka sorry za offa powiedz mi kiedy moglabys podrzucic onke?
  4. błogosławię chwilę kiedy śpią wszystkie psy :evil_lol: tak jest teraz :evil_lol:
  5. domu mu trzeba nie fotek to super pies!
  6. moze juto ciotka nie mam czasu - wybacz polowe rzeczy mam w Wawie polowe tam w domu poza Wawa sama juz sie gubie, w dodatku praca i takie tam duperelki przepraszam, jutro sie poprawię :oops:
  7. sprawdzilam dom - jest ok, tyle, ze suka dla nich jest za "mało beniowata" przykro mi
  8. 3 mce gora - tak twiedzi moj wet, ktory go ogladal bo pokazywalam te lapy to mala dzidzia nawet mu jadra nie schodza jeszcze on sie robi coraz bardziej potezny - jutro go zwazę to podam Wam jak on teraz wielkościowo stoi:eviltong: przydałoby się coś na stawy dla malucha :roll:
  9. kochana on nie ma 4 m-cy, pies w takim wieku gubi mleczaki a u niego nawet nic sie nie rusza, wiec na razie poprzestane na Arthoflexie Hexy jutro ide na szczepienie jak alonda napisze co za antybiotyk on dostawal maile dostalam dwa oba z gumtree, jest tez jeden obserwator na allegro czy domy sensowne? nie wiem...skladnia poprawna i bylo "dzień dobry" oraz zero durnych pytan, wyslalam wiecej fotek, napisalam co nieco o psiaku....zobaczymy
  10. ale tu nie kto co moze tylko DT trzeba - ja mam ten sam problem u siebie w dodatku 3 psy czekajace w kolejce az sie zwolni u mnie choc jedno miejsce tak to jest jak sie bierze szeniaki na tymczas, zero wyjsc bo piszcza, sikaja, kupaja zazwyczaj w jedno miejsce wszystkie az podloga puchnie a nawet jak zamkne to kot wypusci - caly urok kluseczek w domu ;/
  11. to ja Ci powiem, ze dostałam dwa maile w sprawie adopcji tego malucha!
  12. ja mam to samo - mam tymczasy przy ktorych nie moge wyjsc plus trzy koty, ktore wypuszczaja zwierzaki nawet jak je pozamykam osobno :shake:
  13. a nie ma? to moze cos trzea ruszyc? z allegro itd
  14. dlaczego nikt do nas nie zagląda?:placz::placz::placz::placz:
  15. jutro ide go zaszczepic, pozniej bedziemy kombinowac co dalej alonda pisalas, ze on dostawal antybiotyk mozesz mi podac co to bylo? zeby nie wplywalo to na szczepienie negatywnie
  16. wócił biały Żab!!!! ciotka Pucka dowiedziałaś się coś?
  17. zaglada zaglada ale co z tego skoo ja nie mam miejsca??
  18. co za koszmar! czy nikt nie moze dac im DT?
  19. to ja juz sie dozywac nie bede tylko po cichu trzymac kciuki
  20. czekam na PW z nr konta - chce wplacic na hotel ciotki
  21. wracaj na górę mała - adopcje chyba nadal stoją DT wolnych brak:roll:
  22. z ogłoszeń nikt się nie odzywa?
  23. kurcze super informacje!
  24. Bąbel wracaj na pierwsza
×
×
  • Create New...