mam małe pytanie - Mały biały leje HExie w łóżko, zlał się wcześniej wyprałam, wrócił od Apsy i pierwszą rzeczą którą zobił po przywitaniu się z nami było sioo w łóżko - TZ się wściekł, nie dziwię się on się z nim szarpał i je prał
edit:
Białemu rusza się jedynka na górze - pewnie jutro ją zgubi
alonda z całym szacunkiem kiepski ten Twój wet, oczywiście nie bierz prosze tego personalnie, raczej tak na przyszłość ;/