Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Dyziunio juz wybudzony :multi::multi::multi::multi:
  2. dziewczyny wplacac kase na hotel czy nie? bo pytalam na PW ale nie dostalam odpowiedzi
  3. dobra dobra lepiej mi powiedzcie gdzie ja mam go oglaszac???
  4. Dyziulku wracaj na pierwszą! Basia czy maluch jest juz u Ciebie?
  5. nie smieszne ciotka:evil_lol: dzis w nocy myslalam, ze Tz mu jezyk urwie bo jak go na chwile wzial na lozko to maly nie polozyl sie spac tylko mu po glowie skakal chyba chcial zeby TZ zwolnil mu miejsce:eviltong:
  6. a ja jestem przerazona tym, ze sasiedzi psy mi znosza
  7. pierdziel darl się całą noc, że chce spać na łóżku, całe szczęscie nad ranem przestal robali nie mial, oczy ma zdrowe, mam tylko zakraplac i na oko weta jest zdrowy za 6 dni bedziemy się szczepić
  8. [quote name='oktawia6']nie Dyzio tylko Liszka jest Violettą Villas!:zly7:Dyzio to Hanibal Lecter za czasów młodości!:loveu::eviltong:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Okta o ktorej jutro trzymać kciuki?
  9. [quote name='Aska25']Przykro mi bardzo i jeszcze raz przepraszam. Poprostu nie spodziewalam sie takiej reakcji psa. Jezeli chodzi o mojego kolege to psu by nic sie nie stalo, ale odp bede miala rano. Rozumiem, ze jestescie zli na mnie i bedziecie mnie uwazac za nieodpowiedzialna. Naprawde jest mi bardzo przykro.[/quote] oj Aska nie o to chodzi, psa mi szkoda i tyle, poprostu uwazaj na przyszlosc, u mnie tez czesto sa kwasy z sasiadami, czasem z TZ o tymczasy, napawde rzadko kiedy jest rozowo jak sie przyniesie zwierze do mieszkania w ktorym sa juz zwierzaki, ktere w dodatku ten dom uwazaja, za swoj teren
  10. tak widzialam szukala pekinka ta p.Jola ktora zostala zbanowana wolalabym żeby domek byl z Wawy, a doświadczony być nie musi w sensie postadania wcześniej pekińczyka ale musi być świadomy wyzwań - także pielegnacyjnych - jakie posiadanie tej rasy ze sobą niesie.... o to wlaśnie mi chodziło ps. jak sie klika w link "moj tymczasik" w Twoim podpisie otwiera sie okno z napisem "not found"
  11. Agata ja nie jestem okrutna nie przesadzaj, z calym szacunkiem dla osob sie tu udzielajacych jestesmy tu glownie dla zwierzat, dla mnie Aska zachowala sie lekkomyslnie, zaproponowala DT, ja mam nastepnego psa w dodatku przez 7 dni go nie zaszczepie, to nie zlosliwosc - to bezsilnosc w takiej sytuacji :roll:
  12. [quote name='Kasia z Demonem']tak, ale to dlatego, ze on chcialby bernardyna, a mama pekinczyka ;) no, ale mowil, ze ktorekolwiek by sie znalazlo wzieliby.. tylko teraz nie ma go na gg jak tylko odpisze dam znac :)[/quote] florida_blue ma do adopcji bernardynke 7 mczna - sliczna psina i dom na cito potrzebny moze pokaz ja kumplowi?
  13. może Ty juz lepiej, z całym szacunkiem dla Ciebie nie szukaj mu DT czy wiadomo jaki jest stan zdrowia psa? czy jest juz zdrowy? da się go zaszczepic?
  14. dobra po 4 godz wzglednej ciszy mały zabrał się za demolkę domu cioci GB:eviltong:
  15. obecnie nie mam nic wiekszego na stanie - Hexy nie poswiece:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. to czekamy :p zdrowiej maluszku ciotki trzymaja za Ciebie kciuki
  17. debile nie debile pies szuka domu a baba mogla wystawic ogloszenie, ze go sprzeda ale widzisz - sama przylazla zeby mu szukac domu i powiedziala, ze nic za niego nie chce, zreszta jej corka tez przyszla z nia, powiedziala, ze musi oddac psa bo siostra ma krosty na ciele
  18. [quote name='Aska25']Jest mi bardzo przykro, ale niestety dom tym u mnie nie wypali. Byldzisiaj u nas szczeniak 3 miesiace sunia rotka. On caly czas byl podniecony, biegal wokol niej i sie cieszyl. Walnal ja lapa. Potem nagle zaczal warczec i prawie ja ugryzl. Jak ja zamknelismy do klatki to caly czas szczekal, wyl, biegal w kolo. Jak poszla do 2 pokoju to szczekal i skakal na drzwi do niego. Niestety nie dam rady go wziac. Game Boy bedziesz mogla. Ja go w srode odbiore i do tej lecznicy zawioze. Jest mi strasznie glupio teraz ze nie sprawdzilam wczesniej jak chico do psow sie zachowuje. Przepraszam.[/quote] Aśka to jest normalne zachowanie psa, myslalas, ze przyniesiesz go do domu a one beda sie tulic i lizac?? mowilas, ze jak psy nie beda sie zgadzac mozna je zamknac w dwoch roznych pokojach co sie stalo, ze ta opcja upadla? przez Twoja lekkomyslnosc ja mam zajety tymczas nieszczepionym szczeniakiem a ten mały nadal nie ma sie gdzie podziac:shake:
  19. [quote name='_beatka_']jaki tam brzydal, wiadomo, że wszystko co ma plaska mordkę jest piękne:loveu: - nie żebym się sugerowała moim BF:siara::D[/quote] oczyyyyyyyyywiscie ciotka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. gębę ma płaską jak ściana - troche kicha i oczy mu łzawią mam nadzieje, że to nic poważnego
  21. brzyyyydal ale słodki taki tuli się i tuli:loveu:
×
×
  • Create New...