[quote name='oktawia6']Game Boy-znasz moje zdanie-tylko dla miłośnika rasy, kóry zna się i ma pojęcie jak opiekowac się nim, to nie fajny gadżecik, rasa wymagająca jeśli chodzi o pielęgnację, szczególnie oczy, żywienie zbilansowane itd.
daj zdjęcia i zabij mnie[/quote]
wiem, wiem, wiem i tak poprosze o pomoc w szukaniu domu bo sie na rasie nie znam, jutro ide z nim do weta, bo nawet nie wiem czy zdrowy jest tak naprawde
dlatego nawet go poki co nie oglaszam, telefon pewnie by brzęczał po 5 min a musze sie rozeznac jak jest z jego zdrowiem