Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Okta sa foty malucha, looknij prosze czy to pekinczyk czy mix prosze
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1483/s4022328sl6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5866/s4022330sq8.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5831/s4022325cr0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3940/s4022326jt7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/2796/s4022327jj6.jpg[/IMG][/URL]
  4. uwaga uwaga zaraz będą fotki - juz się zgrywają :cool3:
  5. [quote name='oktawia6']Jacuś w nocy nie może tam spac-jednak jak miejsce się zwalnia i TZ wstaje jest miejsce dla Jacusia-łóżko niby 200 na 160 a mogłoby byc większe!:oops:[/quote] tak myślałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='oktawia6']Game Boy-znasz moje zdanie-tylko dla miłośnika rasy, kóry zna się i ma pojęcie jak opiekowac się nim, to nie fajny gadżecik, rasa wymagająca jeśli chodzi o pielęgnację, szczególnie oczy, żywienie zbilansowane itd. daj zdjęcia i zabij mnie[/quote] wiem, wiem, wiem i tak poprosze o pomoc w szukaniu domu bo sie na rasie nie znam, jutro ide z nim do weta, bo nawet nie wiem czy zdrowy jest tak naprawde dlatego nawet go poki co nie oglaszam, telefon pewnie by brzęczał po 5 min a musze sie rozeznac jak jest z jego zdrowiem
  7. pies szuka domu w Warszawie
  8. bernardyna lub pekinczyka ??? ciekawe :roll: dosc duza rozbieznosc ras
  9. liryka nie przesadzaj, przeciez nie bedzie mu się u Ciebie działa krzywda... poczuje się kochany i " u siebie " to raz-dwa się przyzwyczai, mysle, ze max tydzien mu to zajmie
  10. Bąbel skacz na pierwszą!!!
  11. to chyba trzeba przeniesc watek
  12. [quote name='andzia69']wiesz...w sumie to jest taka odmiana...peruwianka - a toto szczeka? bo może faktycznie swinka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] szczeka szczeka, ale oglonie grzeczne i dosc ciche jak na takiego malucha:eviltong:
  13. moja sunia na niego nie zwraca uwagi on dla niej nie istnieje, kot go troche gania to wszystko
  14. jak ona mi go przyniosła myślałam, że to świnka morska :oops:
  15. Okta na tym łóżku jest jeszcze miejsce dla Ciebie i TZ czy tylko psiaki je okupują?
  16. kurcze dziewczyny jeszcze nic nie wiem:oops:
  17. a mnie sąsiedzi przynieśli pekińczyka - szczeniaka przepraszam, że nie mogłam pomóc
  18. mnie dzis sasiadka przyniosla malego pekinczyka - swiat sie konczy:shake:
  19. Okta trzymam kciuki za Dyziula, Jacuś ładniejszy z dnia na dzień....
  20. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. piesek jest bezowo - czarny czy jest jakies forum dla pekinczykow? nie chce go poki co dawac na allegro z powodow oczywistych....
×
×
  • Create New...