Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. dziewczyny jezeli mozecie kupcie lepiej cos lepszego a mniej, jutro dam znac kiedy moge go wziac
  2. teraz juz chucham na zimne.... dlatego tez szukalam glownie domu w Wawie, zeby bylo blisko jakby cos
  3. z czwartku na piatek jak najbardziej mozliwe tylko urzedzam, ze moje zwierzaki biegaja gdzie chca
  4. możesz ale nie odbiorę - wyłączyłam telefon ;) jak coś bardzo ważnego pisz teraz na PW, moj Tz ma ostatnio przesyt z dogo, mamy zdemolowane mieszkanie :shake: sprawa z Kluską wygląda tak, że po m-cu od adopcji okazało się , że pies ma dysplazję i Pani ma tam jakieś pretensje nie do konca wiem o co, nieważne mówię tylko, że to dziecię pseudohodowli, pekińczyki rasowe często chorują a co mówić taki egzemplarz - prosze o tym pamiętać
  5. no takie 5 kilowe wejdzie do srodka nie wiem ile kroweczka wazy
  6. ciesze sie, bo naprawde sie balam, ze moze cos z tym moim maluchem jest nie tak
  7. ok ok sluchaj jutro moj TZ odlatuje do Londynu o 12 wiec prosze zadzwon po tej godzinie bo ranek chcemy spedzic razem :cool3:
  8. [quote name='egradska']Tak z sentymentem podczytuję ten wątek, przez kilkanascie lat miałam pekinczyka, NIGDY arystokrata nie miał apetytu, trzeba go było prosic, by cos raczył zjeść, zalecenia kulinarne hodowcy, ktore otrzymalismy w formie broszury olał sikiem prostym, a jedyne danie, jakie budziło jego entuzjazm to była wątróbka:evil_lol::evil_lol:[/quote] to dobrze bo już się bałam, że z tym moim jest coś nie tak :eviltong:
  9. podalam nr tel i czekam jutro na kontakt kogo z czestochowy mozna wyslac na sprawdzenie domu? burbono, zeby byla jasnosc, bylam z psem u weta ale nie mial robionych doglebnych badan - poprostu wet go obejrzal, zmierzyl temperature itd nei wiem czy nie ma jakichs chorob, ktore nie wyjda gdy pies zacznie rosnac wet mowi, ze jest zdrowy ale uprzedzam, zeby pozniej nie bylo jazd jak z kobieta od Kluski
  10. [quote name='burbono']Domek jest jak najbardziej poważny.A mogę prosić nr .telefonu to zaraz zadzwonię i wszystko ustnie powiem bo się napisałam i mi nie wlazło :cool3:[/quote] zaraz wysle Pw
  11. Okta nie kłopocz się - karmę jutro kupię tyle jeszcze wydolę a krople dał mi gratis wet wczoraj
  12. liryka chcesz z piatku na sobote u mnie nocować?
  13. nic nie kumam powaznie:eviltong:
  14. Emila ja myślę, że w przyszłym tyg - we wtorek np mogłabym go wziąć ale z kennelem i karmą
  15. [quote name='Erazm']Nóż widelec[/quote] restauracje otwierasz?
  16. ja mam miekkie cos takie jak dla kota taki transporterek - nie wiem ile krówka waży
  17. dzwonil dzis do mnie facet z gdyni w sprawie slugiego wlosa powiedzialam mu, gdzie jest pies chyba 100000 razy literowalam- bedzie teraz 2 tyg w Wawie powiedzial, ze podjedzie go obejrzec
  18. ja już sama nie wiem, w tym tyg go nie wezmę to bez szans, ew po poniedziałku, najlepiej gdyby ktoś mógł pożyczyć klatkę kennelowa taką małą wiecie jak jest, myślałam, że mały bedzie najwczesniej za 3 tyg wiec poumawialam sie z innymi osobami
  19. [quote name='burbono']Wiem że szukacie dla tego srulka domku w Wwie więc tylko nieśmiało piszę w czym rzecz. Moja serdeczna koleżanka ,singiel ,kilka lat przed emeryturą więc dojrzała ,całe życie mająca pekińczyki i tylko pekińczyki poszukuje pekina pieska.Maluch trafiłby do domu w którym nic by mu nie zabrakło a i opieka lekarska całodobowa bo to lek.wet.Wszystko jest jak najbardziej możliwe do sprawdzenia.Tyle że domek jest w Cz-wie.Ale składam propozycję w imieniu koleżanki.Pozdrawiam![/quote] pomyślę, mam nadzieję, że Pani zgodzi się na wizyty? czy byłaby możliwość, żeby Pani się zalogowała na dogo? przyjedzie po psiaka?
  20. mały nie waży nawet kilo Okta, jest naprawdę mały, tylko napuszony strasznie - to PODOBNO miniaturka daję mu hillsa ale on go nie chce jeść ( na kupno royala całego worka mnie nie stac teraz), muszę popróbować z czymś innym nie było więcej żadnego telefonu
  21. tak ale on u nich byl 3 dni, u mnie jest dobe i ma rozwolnienie po tym ich jedzeniu mało, że okupał całe mieszkanie to cały tyłek ma w kupie, nie chcę na nim eksperymentować bo i tak boli go brzuch
  22. dobra wroci TZ to popelzne moze sie na to skusi maly diabełek:eviltong:
  23. niecierpie małych rasowych piździelców - jezeli mam byc szczera jak juz zalapalam, ze to pies a nie swinka morska, pomyslalam "prosze Panie tylko niech to bedzie chlopczyk a nie suczka"....
  24. u mnie bylo tak samo jak go zamykalam darl sie ale jak mogl biegac po calym mieszkaniu siedzial cicho u mnie sikal ale z innego powodu chyba on sie strasznie bawil z Hexa i Pancą - biegał, pił, biegał, pił a później sikał - bo przez noc trzymał super
  25. kupić mu pedigree? myslisz, ze mu nie zaszkodzi?
×
×
  • Create New...