Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. będzie dobrze, Basia musi byc! a Elza moze juz tak szaleć, mimo opatrunku?
  2. Mały jeszcze dziś będzie miał robione pierwsze badania - jak będę odbierała pekinczyka, chude toto i małe az strach do reki brac i w jednym pokoju z Hexa trzymac;) dziewczyny jestem dzieki pekinczykowi z podpisu 510 zlotych na minusie, jezelo ktos moze wspomoc tego malca nr konta podam na prv nei wiem jak zareaguje moj TZ jak mu sprzedam info, ze zakladam za kolejnego psa
  3. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: jeśli komuś nie leżą pekinki może wspomóc rudzielca - chudzielca po parwo z Pabanic:eviltong:, ktory jest u nas od 3 godzin
  4. dzieki Marta, przyda nam sie kazdy grosz:loveu:
  5. jest suczka do adopcji, ma uszkodzone sciegno w tylniej lewej nodze ma niecale 4 mce
  6. Pan Pekińczyk jest już po zabiegu!!!! wybudza się właśnie, dzwoniłam wszystko jest w porządku o 21 będę go odbierała. za kastrację 350 złotych, badanie serca 100 plus obcinanie 60. razem 510. mamy moje zadeklarowane 50 plus ponad 100 z bazarkow Oktawii, czy ktoś może nam jeszcze pomóc?
  7. wiem, ze maly jest juz u mnie w domu - podobno śliczny i malutki Beata zawiezie go juz dzis na badanie krwi, co do kalu i moczu bedzie sie umawiala z wetem dzodzo na PW wysylam Ci adres - prosze wyslij mi jego papiery
  8. ok ok tam czekaja na niego, tyle, ze teraz sa po badaniu serca a na 15 jada zawiezc pekinczyka na kastracje
  9. mam dwa - jeden od modliszki mogl juz z jamnika wyrosnac :evil_lol: drugi moze jest juz w nowym domu - nie wiem bo jestem w robocie:evil_lol:
  10. pod ostatnim zdaniem sie podpisuje :eviltong:
  11. male toto ma jakies 2,5 mca rude krotkowlose male waga mniej niz 2 kilo
  12. mixa lekko w typie jamnika - tak bedzie poprawnie :evil_lol:
  13. [quote name='gusia0106']Oj, to cofam:ices_bla: O kastracji nie wiem nic:siara:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. ale duze panny! Basia czy Elza tez taka duza?
  15. oj ciotka :evil_lol: popsulas zabawe :eviltong:
  16. mam nadzieje, ze Ci sie uda ja do tego przekonac noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam takie watki a ze szczeniaka szkoda, coz wiem... sama jestem zapsiona po dach powodzenia!
  17. no i o to chodzilo napisac, zabierajcie psa bo jak nie to schron! a na dogo zawsze ktos sie zlituje i wezmie! i po problemie!
  18. zaswitala nadzieja na dom dla Pana Pekińczyka dzwoniła Pani, ktorej m-c temu odszedl pekin ze starosci, ma 17 letniego syna, mieszkaja z mezem w domku wolnostojacym prosze o trzymanie kciukow za kastracje, maly za godz jedzie na badania i jak bedzie ok pozniej na ciecie a ja go odbiore o 21
  19. ciotka poproscie o przeniesienie do "juz w nowym domu" tam bedziemy dalej czytac o jego losach aha zapomnialam zapytac, ciotka Erazm mow tu szybko, czy pies jest wykastrowany??!:evil_lol:
  20. no zrobie, zrobie, jak bez zdjec:eviltong: o ktorej on u mnie bedzie?
  21. a sprawdzalas czy on tam w ogole jeszcze jest?
  22. nie ma sprawy ciotka
  23. mops jest w pabianickim schronie
  24. joanko domyslam sie, ale jednak ... jakos nie ufam za bardzo schronom i ich metodom leczenia jezeli uwazacie, ze jestem przewrazliwiona nie musimy robic tych badan - wiem, ze masa psow potrzebuje pomocy
×
×
  • Create New...