-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
:painting: babelku idziemy na spacerek
-
spoko, przeciez to odrobinke tez "moj" podopieczny
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jestesmy po badaniach, wyniki beda wieczorem, mały dostał 2 kroplówki witaminowe podskórnie ma niedowage, poczatki krzywicy, zabiedzony taki jest ale bardzo sympatyczny maluch, dosc grzecznie spal w nocy, jestem w domu dzis caly dzien dzieki Panu Pakinczykowi wiec bede miala na nich oko maluchem jest bardzo duze zainteresowanie, dzwoni sporo osob z tym, ze malo ciekawe -
zmarł na starość, dom jest super w nocy psy dały taki koncert, ze o 6.30 byl pierwszy sasiad a Pan Pekinczyk to niezla gadzina jest - jego nic nie boli on sie drze dla samego darcia, bo jak go biore na rece to od razu jest cisza.... ja oczywiscie na przymusowym urlopie :roll:
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ona przy Stasiu to gigant prawie! -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
błagam ja już nie chcę nic wiedzieć:-( -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
kiepska jakosc bo zoom robilam a ten aparat to zlom nieziemski ale maluszka widac ;) która ciotka się śmiała z mojej kundlicy?Beta tak się śmiała z awantury o kudlicę, że malo nie urodziłą .... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5579/s4022368wr6.jpg[/IMG][/URL] -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9906/s4022367nx2.jpg[/IMG][/URL] -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ciotka bedzie dobrze, spokojnie, oslabiony jest to nalapal takich bonusow - obiecuje, ze teraz bede miala juz na niego oko -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
on sie super przytula do Hexy - spi w nia wtulony, ale nie da sie zrobic fotki bo siedze przy stoliku a zeby jego bylo widac musialabym podejsc....niestety jak tylko sie rusze malizna stoi na nogach a na imię ma Staś -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
zapomnialam dodac, ze mały ma w uchu albo grzyb albo świerzb - drapie się non stop i popiskuje przy tym :roll: -
BERNARDYNKA KROTKOWŁOSA 7 mies - ADOPTOWANa
GameBoy replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: GRATULACJE!!!! -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
on ma 17 cm w klebie....nozki jak slone paluszki ciagle je tylko, co jakies 40 min podbiega do miski i mloci zebami te kuleczki -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
maleństwo totalne a chudy taki, że kości mozna liczyc.... ale karmę, którą dostał od ciotek wcina elegancko -
dziękuję bardzo, będę pamiętała:p
-
juz nie, dzieki Mały jest już ostrzyżony :p
-
ja zrobilam mu allegro i gumtree
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
on jest malutenki, zdjecia sa robione z bardzo bliska wiec tego nie widac ale jest tyci tyci, jak stoi obok pekinczyka (waga 4,7) to jest jak jego 1/5 [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4717/s4022364om5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1208/s4022365nx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6194/s4022366re1.jpg[/IMG][/URL] -
to są Ci sami o których pisałam wcześniej, oni już mieli pekińczyka, odszedł ponad m-c temu, mają 17 letniego syna przez tego psa sasiedzi dzis nas chyba pokastruja..... drze sie jak szalony panikarz taki, kolnierz mu nie pasuje, nic mu nie pasuje, cos czuje, ze szykuje sie urocza noc
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ja mam zainteresowany dom w Wawie byłam u wetki odbietałam pekińczyka ale nie dałam rady go zabrać jutro rano jestem umowiona, babka mi powiedziala, ze skoro on byl juz chory na parwo to powinien byc juz odporny, ze z krwi to nie bardzo da sie cos powiedziec o tym, ze sa jakies testy ale sa koszmarnie drogie i ich robienie wg niej jest bezcelowe, ze wystarczy podstawowe badanie krwi wiec jutro rano to porobie i jak bedzie ok wszystko, wieczorem go zaszczepię -
Pan Pekińczyk jest juz po zabiegu, czyje się świetnie, dostalismy za darmo kołnierz i teraz śpi już w pokoju... Pekinol ma dom!!! nie trzeba już szukać, jeżeli wszystko będzie ok w niedzielę pojedzie do nowego domu