Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. wiem, ze pewnie wolalby na zywo ale niestety nie mam jak ale pamietam Babelku o Tobie:roll:
  2. chyba tak ciotka
  3. mówilam Wam przeciez, że dom dobry, tylko dlatego oddałam go tak wcześnie wiem tez, ze mały dostał 2 kroplówki u mnie i pozniej jeszcze dwie juz u tej Pani
  4. czy sugestii co do tytulu ni ma?:evil_lol:
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1510/img1046jh5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/247/img1050yw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/373/img1052kg8.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/230/img1043wi9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3517/img1044xm3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3064/img1045pa2.jpg[/IMG][/URL]
  7. Lulka zmieniłam fotki, jeżeli ktos ma jakies sugestie co do tytułu to czekam
  8. aga masz lepsze foty tego malucha?
  9. z kaukazem to nie jest takie proste, jezeli to "prawdziwy" kazio
  10. moze go wrzuccie na molosy na kaukazy? tam chyba sa znawcy rasy
  11. Rybcia skoro nei widzisz szans na adopcje i uwazasz, ze pies jest niereformowalny, takie konkluzje mam po Twoim poscie, szczegolnie ostatnim, po co ten wątek?
  12. Okta Ty w beverly hills mieszkasz? jakie widoki .....
  13. mozeby napisac Pw do tej osoby?
  14. nie wstydz sie bo nie ma czego, naprawde mozesz ich zapytac do kogo masz to zglosic bo nie wiesz - powinni Ci pomoc
  15. moze na naszego niewidomego CC ktos moglby choc 10 złotych przekazac? Beniu bedziemy pamietac
  16. nie wiem taki dostalam prikaz :evil_lol: dzis w nocy wymienie
  17. uzytkownik don_elofante
  18. ciotka jemu to odstaje przy jedzeniu prawda? jak pochlania? bo jezeli tak, to nie jest nic zlego - to normalne
  19. mozecie odetchnac - wiecej napisza dziewczyny jak wroca :eviltong:
  20. teraz przynajmniej nikt nie bedzie wklejal propozycji :eviltong:
  21. Bąbel to dzis ciotka GB Cie wyprowadzi :painting:
  22. nadal bardzo proszę o pomoc w pokryciu kosztow kastracji malucha.... brakuje nam 194 złote
×
×
  • Create New...