Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Dyziek malutki taki miejsca na podlodze potrzebuje malo, w sercu tylko duzo!
  2. Aneta daj znac jak bedzie decyzja prosze, jakakolwiek bedzie p. Elżbieta H. z Grodziska Maz wplacila na Borysa 100 złotych :Rose:
  3. uwazajcie z adopcja na osobe o nicku pekinczyk, nie odzywa sie na watku, tylko pisze PW, chce niekastrowanego psa badz suke, oczywiscie psow nie chce rozmnazac ale ciachniety jest be
  4. link jest w moim podpisie
  5. [quote name='kela']Game Boy- czy nadal aktualne jest to,że Borys w weekend jedzie do hotelu do Lublina??[/quote] tak, czekam na potwierdzenie terminu transportu
  6. moge miec dom dla tej suni, tylko musi byc ciachnieta
  7. traktuja psa jak weekendowa rozrywke, jak chce poobcowac z psem niech sie wybiora na weekend do schronu i powyprowadzaja psy z boksow
  8. jest niedobrze, w sumie z winy sasiadki przezylismy dzis z Borysem nieprzyjemna sytuacje wracalam z Borysem do domu, weszlismy do windy, ta zatrzymala sie na naszym pietrze, drzwi sie otworzyly i w Borysa uderzyl wozek, spacerowka, sasiadka "myslala", ze winda jest pusta.... co się działo wolę nieopowiadać, Borys uderzył głową w dziciaka, zaczął szczekać, dzieciak wrzeszczec i plakac, powylazili sasiedzi... w sumie wina ani moja ani Borysa, ktory po 10 sek sie uspokoil ale co się nasłuchałam to moje... nie wiem co teraz będzie
  9. od Pani Marty K-M z Krakowa przeszlo 35 zlotych, dziekujemy :loveu:
  10. [quote name='gusia0106']A skąd! Ja uważam, że adopcyjny. Wystarczy popatrzeć na historię Brajla;)[/quote] tylko, ze Brail to troche jednak inna bajka byla... Gusia babka ma Twoj numer, rano jej dalam
  11. [quote name='Benia-b']GB-mnie nie chodzi o to, aby psu tomografię robić, tylko....uważajcie na siebie;)[/quote] no jeszcze mi pisz ciotka takie rzeczy :mad: brakuje tylko zeby moj TZ to przeczytał... bo czasem czyta uwazacie, ze pies jest nieadopcyjny w 100%?
  12. Bąbel maszerujemy na spacer...:painting:
  13. prawda, filmik super, panna młoda piękna wszystkiego najlepszego Kochani - zawsze w miarę mozliwosci naszych mozecie na nas liczyc
  14. bada jak sie z Borysem i praca ogarne
  15. nie wiem dziewczyny, na tomografie sie z nim poki co nie wybieram cale szczescie moj TZ troche przekonal sie do Borysa - zaczal z nim sam wychodzic na dwor itd zbieramy na kastracje - co pozniej, nie wiem, mowie uczciwie
  16. posty skaczą:roll: mam nadzieje,ze Borys szybko sie uspokoi takie zycie przy dzieleniu mieszkania dla naszych zwierzakow i dla niego oraz drzenie, zeby nikogo nie spotkac na klatce i w windzie jest super meczace
  17. [quote name='furciaczek']Ja nie wiem...moze jestem przewrazliwiona...ale pierwsze co mi przyszlo do glowy to to ze ktos chcial sie pieska pozbyc w niezbyt humanitarny sposob...a ze sie nie udalo to wyladowal na bezludziu:roll:[/quote] ciekawe ile on sie blakal, bo nie widzi od kilku m-cy conajmniej
  18. wiem, ze jest bardzo duzy, zdrowy, wesoly ale zrownowazony - taki "mały stary"
  19. te leki sa na wyleczenie zapalenia spojowek jedynie i doprowadzenie do stanu w ktorym oko nie bedzie tak mocno lzawic na nic wiecej nie ma szans
  20. wstawię ale poki co nie mam na nic czasu... byliśmy u okulisty, mam wypis, rano Wam podam dokladnie w kazym razie pies nie widzi nic a nic, to nie jest genetyczne, poprostu oczy zaczely chorowac i jako, ze nie byly leczone doszlo do calkowitej slepoty w jedym oku jest tez zacma, ktora przejdzie na drugie oko ale to mu w niczym nie bedzie przeszkdzalo, ma tez zapalenie spojowek i stad tez brzydki wyciek z oka pies ma obnizone cisnienie w jednym oku NA 99% Z PODOWU UDERZENIA CZYMS W GLOWE - BARDZO MOCNYM UDERZENIU mam recepte na Maxitrol i Tears Naturale - trzeba mu zakraplac oczy o lekach pogadam z Kela bo podobno ma znizki koszt wizyty 60 złotych wiec mam 70 złotych jeszcze na Boryska
  21. [quote name='andzia69']...ale u erki one nie zdały egzaminu - może są i inne i pewnie też zależy to od psa...[/quote] ciotka ja Cie prosze :roll:
  22. ale jakie masz Fur? bo ja nei dostałam gotowych tylko na Pani przy mnie je robiła.. one są wszsytkie takie same?
  23. [quote name='joanka']Jeżeli znajdziecie szczepionkę na ADHD to dajcie znać.. Dla mojego jak znalazł.. :razz:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:chyba moglabym zaszczepic siebie tez
  24. [quote name='gusia0106']Ja też... Się TZtowi nie dziwię... Zwłaszcza, że atakuje domowników. Ja sama jak miałam Zimę na tymczasie, a ona rzucała się do Varia (chociaż ze trzyurazy mniejsza....) to szlag mnie trafiła i wkurzałam się na nią na maksa...[/quote] miejmy nadzieje,ze bedzie dobrze najgorzej, ze Borys jest tak absorbujacy, ze nie mam totalnie czasu na nic wiecej
  25. dala krople, powiedziala, zeby podawac 6 razy dziennie po 5 kropel powiedziala, ze wyniki powinny byc widoczne juz po 3-4 dniach, max po tygodniu, pies powinien sie uspokoic - mam nadzieje, dla jego dobra, ze tak sie stanie
×
×
  • Create New...