-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
GameBoy replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dyziek malutki taki miejsca na podlodze potrzebuje malo, w sercu tylko duzo! -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Aneta daj znac jak bedzie decyzja prosze, jakakolwiek bedzie p. Elżbieta H. z Grodziska Maz wplacila na Borysa 100 złotych :Rose: -
uwazajcie z adopcja na osobe o nicku pekinczyk, nie odzywa sie na watku, tylko pisze PW, chce niekastrowanego psa badz suke, oczywiscie psow nie chce rozmnazac ale ciachniety jest be
-
link jest w moim podpisie
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kela']Game Boy- czy nadal aktualne jest to,że Borys w weekend jedzie do hotelu do Lublina??[/quote] tak, czekam na potwierdzenie terminu transportu -
traktuja psa jak weekendowa rozrywke, jak chce poobcowac z psem niech sie wybiora na weekend do schronu i powyprowadzaja psy z boksow
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jest niedobrze, w sumie z winy sasiadki przezylismy dzis z Borysem nieprzyjemna sytuacje wracalam z Borysem do domu, weszlismy do windy, ta zatrzymala sie na naszym pietrze, drzwi sie otworzyly i w Borysa uderzyl wozek, spacerowka, sasiadka "myslala", ze winda jest pusta.... co się działo wolę nieopowiadać, Borys uderzył głową w dziciaka, zaczął szczekać, dzieciak wrzeszczec i plakac, powylazili sasiedzi... w sumie wina ani moja ani Borysa, ktory po 10 sek sie uspokoil ale co się nasłuchałam to moje... nie wiem co teraz będzie -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
od Pani Marty K-M z Krakowa przeszlo 35 zlotych, dziekujemy :loveu: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']A skąd! Ja uważam, że adopcyjny. Wystarczy popatrzeć na historię Brajla;)[/quote] tylko, ze Brail to troche jednak inna bajka byla... Gusia babka ma Twoj numer, rano jej dalam -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Benia-b']GB-mnie nie chodzi o to, aby psu tomografię robić, tylko....uważajcie na siebie;)[/quote] no jeszcze mi pisz ciotka takie rzeczy :mad: brakuje tylko zeby moj TZ to przeczytał... bo czasem czyta uwazacie, ze pies jest nieadopcyjny w 100%? -
Bąbel maszerujemy na spacer...:painting:
-
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
bada jak sie z Borysem i praca ogarne -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie wiem dziewczyny, na tomografie sie z nim poki co nie wybieram cale szczescie moj TZ troche przekonal sie do Borysa - zaczal z nim sam wychodzic na dwor itd zbieramy na kastracje - co pozniej, nie wiem, mowie uczciwie -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
posty skaczą:roll: mam nadzieje,ze Borys szybko sie uspokoi takie zycie przy dzieleniu mieszkania dla naszych zwierzakow i dla niego oraz drzenie, zeby nikogo nie spotkac na klatce i w windzie jest super meczace -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Ja nie wiem...moze jestem przewrazliwiona...ale pierwsze co mi przyszlo do glowy to to ze ktos chcial sie pieska pozbyc w niezbyt humanitarny sposob...a ze sie nie udalo to wyladowal na bezludziu:roll:[/quote] ciekawe ile on sie blakal, bo nie widzi od kilku m-cy conajmniej -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
wiem, ze jest bardzo duzy, zdrowy, wesoly ale zrownowazony - taki "mały stary" -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
te leki sa na wyleczenie zapalenia spojowek jedynie i doprowadzenie do stanu w ktorym oko nie bedzie tak mocno lzawic na nic wiecej nie ma szans -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
wstawię ale poki co nie mam na nic czasu... byliśmy u okulisty, mam wypis, rano Wam podam dokladnie w kazym razie pies nie widzi nic a nic, to nie jest genetyczne, poprostu oczy zaczely chorowac i jako, ze nie byly leczone doszlo do calkowitej slepoty w jedym oku jest tez zacma, ktora przejdzie na drugie oko ale to mu w niczym nie bedzie przeszkdzalo, ma tez zapalenie spojowek i stad tez brzydki wyciek z oka pies ma obnizone cisnienie w jednym oku NA 99% Z PODOWU UDERZENIA CZYMS W GLOWE - BARDZO MOCNYM UDERZENIU mam recepte na Maxitrol i Tears Naturale - trzeba mu zakraplac oczy o lekach pogadam z Kela bo podobno ma znizki koszt wizyty 60 złotych wiec mam 70 złotych jeszcze na Boryska -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']...ale u erki one nie zdały egzaminu - może są i inne i pewnie też zależy to od psa...[/quote] ciotka ja Cie prosze :roll: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ale jakie masz Fur? bo ja nei dostałam gotowych tylko na Pani przy mnie je robiła.. one są wszsytkie takie same? -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanka']Jeżeli znajdziecie szczepionkę na ADHD to dajcie znać.. Dla mojego jak znalazł.. :razz:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:chyba moglabym zaszczepic siebie tez -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Ja też... Się TZtowi nie dziwię... Zwłaszcza, że atakuje domowników. Ja sama jak miałam Zimę na tymczasie, a ona rzucała się do Varia (chociaż ze trzyurazy mniejsza....) to szlag mnie trafiła i wkurzałam się na nią na maksa...[/quote] miejmy nadzieje,ze bedzie dobrze najgorzej, ze Borys jest tak absorbujacy, ze nie mam totalnie czasu na nic wiecej -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dala krople, powiedziala, zeby podawac 6 razy dziennie po 5 kropel powiedziala, ze wyniki powinny byc widoczne juz po 3-4 dniach, max po tygodniu, pies powinien sie uspokoic - mam nadzieje, dla jego dobra, ze tak sie stanie