-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Gratuluje sukcesu!!!! fajnie było się zobaczyć:)
-
Vesper jest cudowną, uśmiechniętą, pełną pozytywnych emocji psiną- strasznie ją polubiłam!!!!:)
-
Erni wygląda na fajnego gościa;)
- 21590 replies
-
miło było Cię zobaczyć, choć przez sekundkę:evil_lol:
-
Wróciłyśmy z Katowic, ale niestety nie mogę powiedzieć że były dla nas szczęśliwe:shake: [B]V1, CWC, Res. Cacib[/B] jedyne z czego jestem zadowolona to opis i to jak Gass pracowała na ringu!!!! Widać nie wystarczyło. Szkoda! zdjęć z wystawy jeszcze nie dostałam:shake: więc będą troszkę później;) na razie jedno przed wystawowe foto. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1098-Kopia-Kopia-Kopia-1.jpg[/IMG] Weszka i tu dziękuję za miło spędzony czas:loveu: Twoja Vesper jest cudowna!!!
-
Mała jest świetna!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda, że jej nie poznam, ale liczę na opowieści o niej:) Do zobaczonka za chwilę:) [B]strasznika,[/B] średnikom stopy śmierdzą, wszystkim które znam:eviltong:
-
najlepszego dla Vesper!!!! Oby nam w sobotę jednak pogoda dopisała, bo prognozy nie są optymistyczne. Ja za chwilkę ruszam do Katowic, do zobaczenia na miejscu!
-
2 chłopciaszki całkiem fajne:cool3:
- 21590 replies
-
rysujesz przepięknie!!!!!!! ale ten grzywek jakiś dziwny(nie mówię o rysunku) o kurcze, rzeczywiście dawno tam nie byłam:oops:
-
[quote name='Doginka']Prosiaczku, bo dopiero dziś weszłam na kompa, a gg miałam nieczynne i dalej mam, aż do jutra:baddevil:[/QUOTE] bo się martwię:(?!!!
-
[URL="http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n48VOdXtI/AAAAAAAABPI/suEf6n7wtLQ/DSC03816%20%5B640x480%5D.JPG"]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6...640x480%5D.JPG[/URL] a jaka pasta do zębów?:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Justa'] No i ma to co pies mieć powinien - brodę :loveu:[/QUOTE] jesteś zboczona:evil_lol::evil_lol::evil_lol:..............ja też:diabloti:
-
[B]Justa[/B], haaaaaaaaaaaaalllllllllllllllloooooooooooooooooooooooooooo, zakurzyło się strasznie u Ciebie!!!!!
-
e tam grzywka już widziałam;) daj coś innego:eviltong: a Sambulkę czas najwyższy odgruzować, w piątek ma być 20 stopni, ugotuje się bidulka:diabloti:
-
ależ ona na tych zdjęciach jest szczęśliwa:loveu:
-
[quote name='weszka']Modelka :)[/QUOTE] rzeczywiście ona lubi pozować:stupid: [quote name='Justa']To co? Mam przestać? :placz:[/QUOTE] nie przestawaj!!!!!!!!!! odzywaj się częściej:evil_lol: [quote name='LeCoyotte']Ale jakże prawdziwe:fadein: Przecież ona jest genialna;) [SIZE=1](zaraz mnie pogonisz za powtarzanie się:diabloti:)[/SIZE][/QUOTE] nikogo nie pogonie, bo już w ogóle do nas nie zajrzysz;) [quote name='Justa']Pozatym o uczucie trzeba dbać ! :diabloti:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Doginka']Powiesiłaś moją ślicznotkę na badylu:crazyeye::loveu::diabloti: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1253-1.jpg[/URL] Ale ślicznie ja przygotowałaś na wystawkę. U mnie Gordon pomalutku zaczyna zarastać na czarno;-) Nie mogę się doczekać do rozpoczęcia sezony:-)[/QUOTE] ona sama się tam wiesza, wie że za ładne pozowanko jest nagroda:cool3: a Ty chamku co mi na gg nie odpisujesz:mad:
-
i ja pomagam, bo ciekawa jestem foteczek:)
-
bardzo lubię takie wspólne zdjęcia!!!Super:)
-
chyba mi Wasza galeria z subskrypcji uciekła:angryy:
-
błahahah, ślepa jestem;) nie widziałam tego:)
-
na dwóch pierwszych zdjęciach je wyimaginowaną kość:evil_lol:
-
świetne zdjęcia Ci wyszły!!! Zajrzyj do nas i proszę odpowiedz na pytanie bo jestem bardzo ciekawa o co chodzi!
-
[URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/23marca10/DSC_7162.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/n...0/DSC_7162.jpg[/URL] myśliciel;)
-
ale ona ma śmieszną tą zabawkę:evil_lol: