-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Doginka']Właśnie obejrzałam filmik i Ewcia obiecała wyszkolić Gordonka:cunao:[/QUOTE] hihihhi....cwaniara:) [quote name='weszka']Ooo dzięki za linki! Przyda mi się teraz nowa klatka na nową mordę! Będę miała teraz 3 dziewczyny do wystawiania. Szał ciał! Super filmik!!! Gass jest obłędna![/QUOTE] No szła ciał to będzie duży!!!!!!!!!!!!! i Vesper zobaczy jak to jest być starszą ciocią:) czy to z marcowego miotu;)?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
taaaaaaaaaaaaaaa..............strach to komentować....błahahah -
z Gordonem to mam inną więź:) w końcu spędziliśmy razem tegoroczne wakacje....hahaah
- 21590 replies
-
śliczny, odgruzowany Raputek mój kochany!!!!!!!!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
nie mogłam się powstrzymać...błahahaha on wygląda jakby się załatwiał:diabloti::evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/aaacjr.jpg[/url]
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasiu dużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dziś fot nie ma;) ale jest filmik:) [url]http://www.youtube.com/watch?v=qcneeKuwD_Q[/url]
-
[quote name='weszka']:) nie wiedzieć kiedy! 25 marca skończy moje dzieciątko rok![/QUOTE] :mdleje:już rok:crazyeye: ale ten czas zasuwa:crazyeye:
-
no no, fajnie wyrosła Ci ta mała szara kulka:loveu:
-
[quote name='Doginka']Ja widze potffffffffffora zamiast Gass:roflt: A Kuguś fajosko pozuje;-) DOBRANOC:hand:[/QUOTE] dzień dobry:) [quote name='kaho']Qrcze, ja nadal nic nie widze :angryy:(w pracy przyblokowali nas troche) i dlatego siedze cicho - dobrze, ze przynajmniej poczytac moge :razz::evil_lol:. Pozdrawiamy serdecznie:lol:.[/QUOTE] nie ma co oglądać...hihiihhi [quote name='weszka']Hihi na ostatnich zdjęciach Kuga robi za małą damę, a Gass za wariatkę :D Stolik też taki diabelnie ciężki czy coś się zmieniło? Napisałam w sprawie tej klateczki transportowej czy mają większe bo ten rozmiar nie ma olbrzymiaste ;)[/QUOTE] bo Gasska jest tylko damą na show, tak jest zwykłym wiejskim burkiem, umorusanym, szalejącym po lasach i łąkach:loveu: no stolik pewnie z 16kg waży, ale i tak go uwielbiam:evil_lol: znalazłam Ci aukcję z większymi, tylko to już kto inny sprzedaje;) ta jest taka jak moja, tylko czerwona(nie wiem czy taki odcień kiepski czy ktoś kiepską fotke zrobił) [url]http://www.allegro.pl/item931373429_transporter_dla_psa_kota_torba_122x79x79_310.html[/url] i ta jest niezła(fajne jest to że można ją z boku otworzyć) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=931373565[/url]
-
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
ariss replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
ok.!chyba jestem przeczulona już w tym wątku. wszyscy o wszystko mieli pretensje:roll: Przepraszam! może jednak dziewczyny "od monitorowania" się odezwą... -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
ariss replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
to nie ja zakładałam ten wątek:roll: , ja ewentualnie mogę dąć tyle ile napisałam i pomoc w ewentualnym transporcie psa ze schroniska do hotelu jeśli udało by się taki znaleźć i go opłacić. Dziewczyny pisały o monitorowaniu go i jak najlepiej to robić, myślałam że się tym zajmą. co Ty chcesz ode mnie? -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
ariss replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
no widać niestety masz rację:( -
fajowy ten paw, muszę na wiosnę wybrać się się do naszych Łazienek i porobić im zdjęcia:loveu:
-
[quote name='weszka']Jak zdradzę to nie będzie niespodzianki ;) Jeszcze musicie troszkę wytrzymać w napięciu ;) Dziś mija tydzień bez Sympy :([/QUOTE] ale jesteś no...:eviltong: kochana:glaszcze::candle:
-
kurcze, tak się przyzwyczaiłam, że Raper taki zarośnięty że teraz to jak nie on;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'][quote name='ariss']przecież i tak zawsze masz klatkę:diabloti: ja z resztą też- inaczej sobie nie wyobrażam:diabloti:...QUOTE] Mam klatkę, ale bez kółek;-)[/QUOTE] no tak, to duża różnica...hihhhi:) Kugulec:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0785.jpg[/IMG] Gass [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9412.jpg[/IMG]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
do skasowania:angryy: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
do skasowania:angryy: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
do skasowania:angryy: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Nie wiem czy juz jakieś fotki tu wstawiałam:) skleroza nie boli;) -
[quote name='Doginka']Prawda, ja też jak sobie kupiłam to byłam zadowolona. Wreszcie nie musiałam dźwigać klaty na wystawy:diabloti: A dopiero później zaczęłam go używać do groomingu;-)[/QUOTE] przecież i tak zawsze masz klatkę:diabloti: ja z resztą też- inaczej sobie nie wyobrażam:diabloti: [quote name='Justa']Ojooooooj jak to małe wyrośnięte już ! :mdleje: Klatę ma przepiękną :loveu: Mam nowy cudowny pomysł ! Jak tylko zrobi się cieplej, to może się i z tym cudaczkiem na spacerek razem umówimy?[/QUOTE] tak ona swoją klatę ma ładną, a jeszcze włosa sporo zostawiłam, choć w efekcie końcowym zostało mniej bo na tych fotach ciut za dużo mi wyszło;) Tak, to jest dobry pomysł :loveu:tylko, w grę wchodzi weekend, lub po godzinie 17(Ala tak kończy pracę). a mały Kugulec jest superowy, z Gasska się bardzo lubią i taaaaaaaaaak się fajnie bawią:loveu: [quote name='weszka']Nadrzewna Gass powala :loveu: A małe słodkie! :loveu: Ewa spodobał mi się ten transporter bo mój Dirki rozpruła i nie bardzo mam pomysł i umiejętnosci na naprawę, a poza tym ten jest chyba stabilniejszy bo ma stelaż, czy tak? Testowałaś już?[/QUOTE] jest fajny:loveu: ciemniejszy niż na zdjęciu, ale to dobrze, bo brudu nie będzie aż tak widać;) ma sztywny stelaż:cool3: Gass go uwielbia, rozmiar wzięłam dobry , bo z Kugą weszły do niego idealnie we 2 a podczas snu Gasska może się rozwalać jak tylko chce:loveu: jedyny mankament, to to że nie ma żadnego nawet cienkiego posłanka w środku(w niektórych dodają) i trzeba samemu wsadzić jakiś koc lub kupić poduchę:razz:
-
[quote name='weszka'] a najlepszym celem jest... szukanie nowej mordy. Ciiiii póki co to tajemnica :cool3: ale chyba szykuje się niespodzianka :diabloti: [/QUOTE] wyłapałam to zdanie dobrze ukryte w samym środku wypowiedzi:diabloti::evil_lol: czy Ty myślisz, że nam to wystarczy:diabloti: choć troszkę jeszcze zdradź :cool3:
-
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
ariss replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
czy ktoś zbiera deklarację, bo nie wie komu mam wysłać kasę? -
[quote name='eria']ale śliczności z tej Kugi !!![/QUOTE] słodziak z niej straszny:loveu:, ale charakterek potrafi pokazać;):diabloti: [quote name='Doginka']Ewcia ile waży Twój stolik?:hmmmm: Widzę, że jest aluminiowy, czy sie mylę?[/QUOTE] to jest identyczny stolik ja Twój:loveu: tylko teraz robią z jakimś wzorkiem na nogach;) no i chyba Ty masz czarny blat, a ja szary;) ale jestem z niego bardzo zadowolona:multi::loveu: dobrze, że mi dałaś ten link, bo bym za chiny ludowe się nie zdecydowała co wybrać:evil_lol:a tak juz nie muszę pożyczać, jakie to cudowne uczucie:loveu: