-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
niech ten mały słodziak się nie wygłupia i przestanie straszyć swoją pańcie jakimiś paskudztwami!!!!!!!!!!
-
Sylwia, dobra robota:)
-
[quote name='niunka04'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-13.jpg[/URL] Niby telefonem a i tak super zdjęcie;) Widać że kontakt świetny macie;) nawet wzrokowy;)[/QUOTE] lubimy się troszkę:evil_lol: [quote name='Doginka']Wcale nie widać, że telefonem robione - świetne są Pani kolarz:loveu:[/QUOTE] mam dobry telefon:evil_lol::diabloti: może uda mi się jutro wyrwać na rowerek, oby pogoda dopisała! a co robi pies gdy pańcia pracuje? NUDZI SIĘ:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2366-Kopia.jpg[/IMG] ale w oku jest nadzieja, że może już pora na spacer:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='RCookie']Ja mam ten półprzezroczysty kliker i bardzo go lubię :loveu:.[/QUOTE] jak on wygląda?
-
[url]http://i42.tinypic.com/2yxrdoz.jpg[/url] ta fota jest najcudowniejsza ze wszystkich!!!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='eria']Korenia, widzisz, ja uznałam ,że w wielu galeriach taki system się sprawdza. Fotki rzadko się wkleja, po kilka sztuk ale jak już się wklei,to ktoś je ogląda ;) Doginka, tak ,będą fotki, zwłaszcza jak będę bezrobotna i będę mieć czas...czyli niebawem...[/QUOTE] Myślę, że to nie jest kwestia systemu, tylko czasu który ktoś posiada lub nie;) Owszem ja np. wieczorkami siadam, czytam wszystko, zaglądam do różnych galerii, ale nie zawsze komentuję, zwyczajnie, po całym dniu roboty nie mam sił. A wstawianie zdjęć u siebie, bardzo bym chciała więcej, tylko kiedy mam robić te fotki:niewiem: Kurcze co w pracy się dzieje nie tak?:(
-
[quote name='Justa']Nie, ja po prostu wierzę ;) w Ciebie i w Gasskę również :loveu:[/QUOTE] ja też:evil_lol: ale zamarzył mi się olbrzym, teraz jakoś będzie super krycie:loveu: a może już po kryciu:niewiem:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']tak, bo zamiast zostawiać sobie kolejne piękne średniaki z Twoich cudownych miotów i wyprowadzić przepiękną Gass-podobną linię, to Ty się umoczysz w jakichś olbrzymach :placz:[/QUOTE] błahahahah, masz :stupid::loveu: zobaczymy co życie pokaże:cool3:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']No ale Ty masz mieć cudowną hodowlę z której ja będę czerpać cudowne psy ! Taki był plan :placz: Olbrzymy są za duże, miniatury za małe, średniaki idealne :diabloti: To było chwilowe ogłupienie ! :diabloti: Jaki tam spam.. o sznaucerach mowa, czyż nie? :D[/QUOTE] czy mi w tym olbrzym przeszkadza:diabloti: no średniaki są idealne:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']Zdrajca :placz:[/QUOTE] no wiesz:obrazic: sznaucer to sznaucer:loveu: poza tym jak jestem w domu to średniaki jakieś takie małe się wydają:evil_lol: ale moje serce zawsze będzie przy nich!!!:loveu: ja nie powiem kto chciał owczarka, czy co to tam miało być:diabloti: Sylwia taki mały spamik robimy u Ciebie:oops:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']Odezwała się ta co wierzy w swoją sukę :mdleje: :lol: [/QUOTE] wierzę:eviltong: ale coś mi się olbrzym zamarzył:evil_lol: jak się urodzi super dziecko to zostaje, a jak nie to możliwe że będzie zmiana rozmiaru:diabloti: [quote name='Doginka']hahahaha, uwielbiam sajgony z Tobą i Gassi w roli głównej, więc chyba olbrzymka tez gdzieś wciśniemy w jakiś kąt:roflt:;-)[/QUOTE] dobrze, że nie sajgonki:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Trudno, to nie pojadę do Czarnogóry:lol:[/QUOTE] a szkoda, bo tam pięknie:loveu: ale bardziej chodziło mi o to, że jak zakaz jest od tego roku i tam to może teraz posypać się po kolei, a szkoda bo ja poważnie zaczynam się zastanawiać na olbrzymem(ciętym również) i jak nie zostawię sobie nic z krycia Gasskowego, to będziesz miała sajgon jak wpadnę do Ciebie na kawusię:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
[URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/11marca10/DSC_7533.jpg[/URL] uwielbiam to zdjęcie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: tylko weź tą linkę potraktuj PSem;)
-
[quote name='Doginka'] W niektórych krajach będę mogła :-) [/QUOTE] w Czarnogórze już nie:shake: fajne maluchy:loveu:
- 21590 replies
-
jest śliczna i widać efekty Twojej harówki!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
-
zdecydowanie za mało tu zaglądasz i za mało zdjęć wstawiasz:eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] buuahahaha nie chcesz, żebym Ci pisała hahaha ja pisałam ją 5 lat!!! :roflt:[/QUOTE] będę wieczną studentką:cunao:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='eria']ale bym pojeździła na rowerku po lesie.......[/QUOTE] zapraszam!!!!:)
-
[quote name='eria']Nie ma motylków,nie ma ochoty,nie ma pogody, jest dół. ehhhh, może jak słonko by wyszło koło niedzieli to coś pofocę,ale prognozy na weekend są kiepskie[/QUOTE] wiosenny dół:crazyeye: ZAKOP GO NATYCHMIAST:angryy: jeśli myślisz, że nic Cię nie cieszy, to pomyśl o jednej rzeczy:cool3: Nie ma już BIAŁEGO GÓWNA, które Cię tak długo wkurzało;) Przesyłam Ci trochę ciepłych myśli:lol:
-
wyginam śmiało ciało [URL]http://images8.fotosik.pl/276/10c6cbe072081c12.jpg[/URL] Gordon biedaczek już unik robi:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
eria co tu u Ciebie tak cicho???, robali już troszkę jest...zaniedbujesz nas!!!!!:nono:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
mignęło mi, że oddałaś pracę:mdleje::klacz: napisz za mnie:modla:, bo ja od chyba 6 miesięcy piszę ostatni rozdział:flaming:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='niunka04']mail wysłany dzięki wielkie!!!![/QUOTE] a proszę:lol: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1844.jpg[/URL] Dwa sznupy.. :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Doginka']Ufffffff, jestem :lol: Ale śliczne dwie szupaski;-)[/QUOTE] no wreszcie:cool3: [quote name='Kora-'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia-1.jpg[/URL] to zdjęcie jest po prostu PRZECUDOWNE! :loveu:[/QUOTE] miło mi Cię widzieć!!!!:loveu: [quote name='Doginka']A Ty dgzie zginęłaś?:hmmmm: Wiem, że żyjesz, bo byłaś niedawno u mnie :lol:[/QUOTE] a co Ty książkę piszesz :evil_lol::diabloti: takie dwie z dzisiaj( zdjęcia robione telefonem- wybaczcie jakość) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-16.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-13.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
U Ciebie jak zwykle wariatkowo:mdleje: za małą trzymam kciuki!!!! Niech wraca do zdrowia i szybko znajdzie super domek! kocie zdjęcia z pierwszych chwil na dworku cudne:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a fuuuuuuuuuuuuuuuuu, z którego chłopca wyjęłaś tego oblecha:shocked!::chainsaw::scared:
- 21590 replies