Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. ja też czekam na filmik
  2. [URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/dziesiatymarca10klatka/DSC_7131.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/n...a/DSC_7131.jpg[/URL] świetny jest!!!!!!!!!!!!!
  3. dawaj już więcej tych kwiatów!!!!:)bo fajne są:)
  4. [quote name='Doginka'] Wygracie, bo nie wchodzi w grę inna opcja:diabloti:[/QUOTE] nawet jak nie, to zamierzam się dobrze bawić:diabloti: [quote name='ewka i haker']eee tam :P szkoda że wy w sobotę się wystawiacie:([/QUOTE] ja się akurat cieszę, bo można wieczorem pobalować :loveu:raczej szkoda, że Wy w niedzielę;) [quote name='weszka']Ewa ale przecież do zgłoszenia wystarczy sam nr rej. (nadany przy składaniu papierków) a PKR można wpisać "w przygotowaniu" no i mała może się pokazywać ;) Nie lubię takich uogólnień ;) Zapewniam cię, że jest sporo sznaucerów które umieją więcej. Ogólnie ludzie może nie mają napędu do pracy z psami i sznaucery nie są tu ani gorsze ale pewnie też niewiele lepsze od średniej... Dobrze że niektórym się chce bardziej to podnoszą średnią :) [B]Ewa[/B] mam dla Ciebie to czarne "coś" co zamawiałaś z Cruftsa :):):)[/QUOTE] oczywiście masz rację!!!Chyba dawno nie miałam szczonka:evil_lol: ale wszystkie papierki już załatwione i Kuga zapisana do NDM;) Kochana jesteś, marzyłam o tym "czarnym" już od dawna!!!! Jeszcze raz dziękuję!!!!:loveu: [quote name='Unbelievable']jasne, ale miałam na myśli to że znaczna większość z nich jest psami kanapowymi- "bo ładny, mały i milusi" lub wystawowymi- "bo ma dużo sierści", oczywiście baardzo duże uogólnienie ;) na szczęście są tacy, chociażby Ty czy Ewa, którzy jednak dbają też o inteligencję a nie tylko wygląd :evil_lol:[/QUOTE] z psami wystawowymi weterynarze mają lepiej, bo te nauczone grzecznie stoją, a nie te rozbrykańce co nawet chwili spokojnie nie mogą wytrzymać i dostają ataku paniki na sam widok lecznicy:diabloti: [quote name='Doginka'] Ewa, gdzie zniknęłaś?:hmmmm:[/QUOTE] najpierw nie miałam netu, później dogo nie działało, a poza tym nie jest tu tak fajnie jak kiedyś...właściwie to zaglądam po to żeby zobaczyć co u Was wszystkich słychać:loveu: [quote name='Doginka'] Gordon już po zastrzyku:-([/QUOTE] co biedaczkowi jest?
  5. ja też się nie mogę doczekać wiosny!!! w weekend ma być 14 stopni...niech się spełni i tak już zostanie!!!!:)
  6. ale Vesper szybko rośnie...przerażające jak ten czas szybko nam ucieka... ale pięknie się rozwija dziewczynka:)
  7. strasznie fajny ten psiak!!! ja też już chce wiosnę!!!!!!!!! i to koniecznie!!!
  8. po nie dobrowolnej przerwie od neta dziś już mogę wejść!!! Dziękuję Ci, że pamiętałaś o mojej prośbie i że udało Ci się kupić to na czym mi tak zależało!!! Fotki super!filmik obejrzę później bo teraz coś mi nie działa...wrrrrrrrrr...
  9. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g7.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g8.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g9.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g10-1.jpg[/IMG] 10 znaków....
  10. Mamy zdjęcia GRACJANA!!!!!!!!!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g5-1.jpg[/IMG]
  11. ale wpadłam na pomysł, pamiętam że maławaszka komuś przesyłała na mail chyba kilka tych zdjęć, może coś ma na poczcie...zaraz do niej napiszę!
  12. dostałam sms, że doginka już fot nie ma:(
  13. oczywiście, że aktualna!!! Napisałam do Doginki z prośbą o te zdjęcia, nie wierze że ich nie dostaniemy.
  14. i ja jestem z Gracjanem!Niech będzie coraz lepiej!!!!
  15. cudownie, że mi się wczoraj udało Cię złapać przed wyjazdem:multi::loveu: my się wystawiamy o 14 na Antresoli, szkoda że nas podzielili:angryy:
  16. fajne maluchy!
  17. nigdy nie byłam zimą nad morzem...a mam wielką ochotę to zmienić;)
  18. Justa, wszystko z czasem przyjdzie, teraz ani Ty ani pies nie bylibyście usatysfakcjonowani z Twojego braku czasu;)
  19. Ala już złożyła dokumenty, tylko formalności długo trwają niestety w Katowicach, będziemy próbować kończyć Interchampionat, ale siła złego na jednego:evil_lol: trzy czeskie hodowle i my;) więc zobaczymy co z tego wyjdzie;)
  20. [quote name='malawaszka']o rany Weszka ależ cudo będziecie mieć :mdleje: cudna!!!!!!!!!! a Vesper :mdleje: jaka pannica!!!! szok!!!!! norrmalnie to ja się chyba też do Katowic wybiorę na wystawę :lol:[/QUOTE] wiesz że ja Cie trzymam za słowo!!!!!!!!!!:diabloti:
  21. [quote name='ewka i haker'] Ewa bardzo dobrze wyszło!!! dog chatch najlepszy :D:D[/QUOTE] Gasska kocha pracować, a ja kocham pracować z nią jak widzę jaką radochę jej to sprawia:loveu: [quote name='Unbelievable']Ewa, super że coś z Gasską robisz, pewnie niewiele polskich sznupów może się pochwalić innymi komendami niż siad i waruj ;) ona jest na prawdę świetna, no i to normalny pies a nie wystawowa małpeczka :loveu:[/QUOTE] bo ja sobie kupiłam psa do takich zabaw, spacerów, wspólnych podróży, ona jest moim przyjacielem i towarzyszem, a wystawy to tylko dodatek z resztą tez całkiem przyjemny;)jesli tylko ma się ochotę wszystko można pogodzić:loveu: [quote name='malawaszka']zajebiaszczy filmik :klacz:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Justa']Ostatnie ujęcie z filmiku mówi wszystko wszystko wszystko ! I jak tu nie kochać sznaucerów? :loveu: A ja glupia myślałam, że kiedyś się skuszę na jakiegoś łowczarka :lol: :diabloti:[/QUOTE] tylko krowa nie zmienia zdania;) [quote name='Unbelievable']taak, Galinka też jest świetna :loveu::diabloti:[/QUOTE] jest:loveu: [quote name='Justa']:grins: Ewcia, jedziecie może do Nowego Dworu? Bo ja się z Anią wybieram najprawdopodobniej :p[/QUOTE] planuję jechać, dlatego bo Kugulec ma się tam wystawiać, tylko nie wiem czy rodowód będzie gotowy przed zakończeniem zgłoszeń:roll:
  22. no dobra, nie ukradnę jej:) ale na pewno wymiziam!!!!!!!!!!!!!
  23. Kocham ją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihihihhihi Powiedz,że odbiór jest w Katowicach!!!!!!!!!!! ukradnę ją...hihihi;)
  24. [quote name='weszka']Zaskakująca odpowiedź u mnie ;)[/QUOTE] zaraz do Ciebie polecę, ale wiem już z innego forum:) zmiany koloru się nie spodziewałam!!!!!!!!!!!! ale przyznam, że Ci zazdroszczę!!!!!!!!!!!;)
  25. [quote name='Asaurus']Było zostawić, przynajmniej byłoby dużo zdjęć chłopaków w galerii :][/QUOTE] nie wierzysz, że w końcu się zmobilizuje i powstawiam resztę zdjęć które zrobiłam:evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...