-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='niunka04']Jej ona jest piękna... A jaka postawa miodzio;)[/QUOTE] dziękujemy:lol: [quote name='eria']:loveu::loveu::loveu::loveu: ależ Tobie się udał ten pies! Gass jest fenomenalna![/QUOTE] bo w życiu trzeba mieć też troszkę szczęścia;) [quote name='weszka']Bossssska :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Justa']:mdleje: UWIELBIAM JĄ ! :loveu:[/QUOTE] jakbym wyszukała Twoje wpisy tu, to wszystkie byłyby identyczne:diabloti::evil_lol: [quote name='kaho'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-12.jpg[/URL] REWELKA[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-12.jpg"]:ylsuper:[/URL].[/QUOTE] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1174.jpg[/IMG]
-
kusisz...szkoda, że nie mam czasu, ani umiejętności:evil_lol:
-
to ja pomagam z tą stronką;)
-
dobrze, że dojechaliście bezpiecznie!
-
fajnie pracujecie:)a ten śmiech na koniec filmiku mnie rozbawił, podobno jak coś wywołuje emocje to jest już rewelacja:)
-
ja też wczoraj widziałam motylka, cytrynka, śliczny był! W życiu się tak nie ucieszyłam na widok motyla!!!
-
[quote name='weszka']Hahahha Gass wygląda jak małpecka :D[/QUOTE] a tu już gotowa na Katowice:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-12.jpg[/IMG]
-
ale fajnie Wam wychodzi to ćwiczenie i zazdroszczę, że Vesper nie zapiera się jak ja podciągasz na ringówce!
-
[quote name='Doginka']Qrcze, Raper skacze i to jak wysoko:multi:Schudł już 2 kilo:crazyeye: Kiedy nas odwiedzicie z Gassi?:hmmmm:[/QUOTE] wow, nareszcie lepiej się czuje!!! może on wcale nie jest ciapcio! [quote name='kaho']Filmik bomba:multi:, ciekawa jestem ile musialabym uczyc Holly aby doszla do takiego poziomu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/gruebel.gif[/IMG].[/QUOTE] szybciutko, jestem tego pewna:) [quote name='niunka04']Konsekwencji to najczęściej brakuje;) Może jakieś nowe zdjęcia??? U was zawsze są piękne foty[/QUOTE] a proszę bardzo:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1253-1.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pepa powaliła wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jak dobrze że wiosna nadchodzi wielkimi krokami!!!!!!!!! Będzie okazja żeby się spotkać:)
- 21590 replies
-
gdyby wywalić te rogi to prawie jak sznaucer:evil_lol::diabloti: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3181364.jpg[/url] dobrze, że prawie robi wielką różnicę:evil_lol:
-
kusisz tym Cruftem, kusisz...
-
na ostatniej focie Haker jest mega słodziak:)
-
[quote name='Doginka']No właśnie ja też nie mogę załapać o co chodzi:hmmmm:[/QUOTE] chyba się nie dowiemy:shake:
-
jestem z Wami i jutro poszukam, czy mam coś na bazarek.
-
śliczne zdjęcie!
-
super fotorelacja!!!!!!! coś mi się ten olbrzymek co wygrał rasę nie bardzo podoba:shake: może po prostu jest mało fotogeniczny, co o nim sądzisz?
-
[quote name='Doginka']Czepialskie baby:p Dajcie biednej Ariss spokoja:diabloti:[/QUOTE] nie, nie spoko ;)uwagi zawsze cenne, może się czegoś nauczę od mądrzejszych, tylko nie bardzo wiem o co chodzi z tym oszukiwaniem psa?:niewiem::hmmmm:
-
:loveu:ale chłopaki fajnie skaczą:loveu: i osobne brawa dla Rapcia!!!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Czy sznowna Pani poprawiła już tę opcję?:hmmmm::lol::diabloti:[/QUOTE] jeszcze nie:diabloti: [quote name='Od-Nowa']a zasada nie rzucania w stronę psa (do psa, gdy jest frontem do nas) ma na uwadze tylko i wyłącznie [B]bezpieczeństwo[/B] psa ;) bo nakręcony pies może się niebezpiecznie wygiąć lub paść na plecy. są oczywiście figury kiedy rzuca się do psa ale to już inny stopień wtajemniczenia w którym zakłada się , że pies nauczony już został prawidłowego łapania i skakania do takich "podań" ;) mówiłam odnośnie tego co jest na filmiku ;)[/QUOTE] rzucania w stronę psa na pewno nie zmienię;) jak "kopię" Gassce śnieg(zabawa którą kocha ponad życie) to wyskakuje jak szalona, części z tych skoków nie kontroluje na pewno i co mam jej nie kopać bo może sobie coś zrobić źle spadając? Nie dajmy się zwariować! To możesz mi powiedzieć o co dokładnie chodzi, bo może ja tego nie widzę:niewiem: jedyne co mi przyszło na myśl, to moment w którym ćwiczymy bieganie, później ja zmieniam zdanie i wybieram inne miejsce, o to chodzi? Czy coś jeszcze innego?
-
[quote name='Tekla64'] ino nie wiem kiedy dojdzie....[/QUOTE] w weekend:)
- 21590 replies
-
dzień kobiet był obfity widzę:)
- 21590 replies
-
i my trzymamy za Was kciuki w tym sezonie:)
-
[quote name='ewka i haker']o czy w niedzielę jesteście jeszcze w Katowicach?[/QUOTE] tak, ale nie na show [quote name='eria']co to tutaj za tajemnice z Weszką ?? Co takiego Weszka kupiła dla Ariss na wystawie ?:D[/QUOTE] takie coś, co u nigdzie dostać nie można;) [quote name='Od-Nowa']i my po przerwie witamy :-) miałam nadzieję,że i tu jakiś nowy czarnulek zamieszkał w ostatnim czasie, ale twardo się trzymasz jedno-psa na razie :-) filmik obejrzałam - cudniasty :-) [SIZE=1]mam trzy małe "nie" co do filmiku ;-) nie oszukuj psa, nie rzucaj w stronę psa, nie idź w stronę psa gdy wraca do Ciebie z piłką :-)[/SIZE][/QUOTE] na wszystko przyjdzie czas;) cierpliwości;) [B]"nie oszukuj psa"[/B]- niby dlaczego, ją to niesamowicie nakręca i np. jak udaje, że rzucam piłkę a chowam ją gdzieś to jest dla niej wielka frajda jak może ją znaleźć i przynieść. [SIZE=2][B]"nie rzucaj w stronę psa"[/B][/SIZE]- tu to samo pytanie i bardzo jestem ciekawa odpowiedzi, moim zdaniem mi to bardzo pomogło. [SIZE=2][B]"nie idź w stronę psa gdy wraca do Ciebie"[/B][/SIZE]- zgadzam się! można jeszcze dodać: nie wykonuj dwóch różnych komend na tej samej przeszkodzie, pies powinien dokładniej wykonywać polecenia, wytrymuj i uczesz psa zanim pokażesz go w ruchu i postawie większej publiczności:evil_lol: jest jeszcze kilka rzeczy na tym filmiku które można poprawić