Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. dawaj więcej zdjęć!!!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='niunka04']nie no jestem w szoki:crazyeye: świetna jest!!! Nie wyobrażam sobie mojego psa żeby wlazł na drzewo:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Justa']Ja się muszę grubo zastanowić, czy chciałabym kiedyś potomka po psie nadrzewnym :mdleje:[/QUOTE] [quote name='eria']hahaha Foksik też ma nadrzewne fotki, ale ja to się przyznaję, że ją tam wkładam:diabloti:[/QUOTE] no Gasska lubi chodzić po różnych rzeczach, ale z tym że sama wlazła tam i to jeszcze po drabince to był żart:evil_lol::diabloti: [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9964.jpg[/URL] chwilę trwało zanim doszłam gdzie Gasska ma głowę suuuper:) ale ja chce już wiosnę!!!:)[/QUOTE] no ja też chcę wiosnę, ale cudotwórcą nie jestem , jak na dworze jest zima to na moich zdjęciach też;) [quote name='Kokosek'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9964.jpg[/URL] świetny pies nadrzewny :loveu:[/QUOTE] :lol: Wczoraj odwiedziła nas 6miesięczna kumpelka Gass:lol: tu już po odgruzowaniu, to był straszny zaroślaczek;) Kuga [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-11.jpg[/IMG] ćwiczymy:cool3: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-15.jpg[/IMG] a to już mój dzisiejszy szaleniec:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/d1-1.jpg[/IMG]
  3. Twoje wspominki są piękne...i pomimo smutnego serca na twarzy wywołują uśmiech!!!!!
  4. kopiowane są szlachetniejsze:)
  5. Ja tam nikogo nie poklepuje po ramieniu ale też nikogo nie osądzam. Niech każdy postępuje jak mu na to sumienie pozwala!!!!!!!!! Ale zlitujcie się wreszcie i nie zaśmiecajcie tego wątku!!!!!!!!!!!!! może zamiast tego jakieś deklarację:cool3: [B]ja jak na teraz mogę dać 30zł[/B];) więcej nie dam rady:shake: [B] maławaszka [/B]daj mi znać na gg...bo mi wcięło do Ciebie kontakt:roll:
  6. [quote name='Doginka']Można grzywkę obcinać jak się chce, ale ja uważam, że tak z przedziałkiem jak ja robię najlepiej sie układa i nie spada na jeden bok;-) No i wzorzec amerykański właśnie jest z przedziałkiem;-) [/QUOTE] na bok układa się tylko psom którym tak rośnie włos;) np. mojej Gass. ale jak chce się tego pozbyć na na show mogę ułożyć na prosto, w życiu codziennym zupełnie to nie przeszkadza;) a co ma do tego wzorzec amerykański? w ameryce jesteśmy czy jak? każdy niech robi tak jak lubi i już;)
  7. Bardzo ładnie ją odpicowałaś!!!!
  8. [quote name='niunka04']no już chyba wiesz;) Doginko mam takie pytanie... Sznaucerowi można obcinać tak grzywke bez przedziałku???[/QUOTE] Pewnie, że można! dla mnie to ten "przedziałek" wygląda dobrze tylko jak jest ułożony. Sylwia to jeszcze dobrze robi ,ale najgorzej jak ktoś wyrwie za dużo i powstaje taka dziura między oczami.
  9. Trzymam z całaych sił!!!
  10. [quote name='Doginka']O tym nie musisz mi mówić, bo ja to doskonale wiem;-) A skoro go nie ma na stronie palucha w kwarantannie, to może ta funkcjonariuszka SM go komuś dała, bo ja Ją prosiłam, że jakby miała jakis DT, to byłoby dla pieska lepiej. Bo Gracjan bardzo się tej Funkcjonariuszce podobał. I nawet przemawiała do niego i nazywała Gracuś. Może jest jakaś nadzieja, że to się udało:hmmmm:[/QUOTE] nie chciałam, żeby to tak zabrzmiało ;)chodziło mi o to że trzeba działać dalej! sama nie wiem, dziwne że go jeszcze nie wstawili, a da sie sprawdzić kiedy robili aktualizację strony?
  11. JAK TY TO ROBISZ?????????????:mdleje::mdleje::mdleje:
  12. nie było Cie tyle czasu i masz tylko to co wstawiłeś???hmmmmmmmmm....;)
  13. przyszedłeś bez nowych zdjęć? tak nie wypada;)
  14. [quote name='LeCoyotte']Ty ją tam posadziłaś bo chyba sama nie wskoczyła?:lol: fajną ma aureolę, jak święta:evil_lol:[/QUOTE] No co Ty to jej stały pkt. obserwacyjny, włazi tam po drabince która jest oparta o to drzewo:cool3: patroluje teren, czy przypadkiem jakiś kot jej po terenie się nie panoszy, a później udaje świętą- stąd ta aureola:diabloti:
  15. [quote name='malawaszka']hahahaha jaki champion :evil_lol:[/QUOTE] moja śliczna:loveu::evil_lol: [quote name='LeCoyotte'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/l-Kopia.jpg[/URL] w pierwszej chwili myślałem, że to długie to ucho:roflt: ale zaraz zaraz, skąd u sznupa takie długie ucho:evil_lol: to musi być ogon!:evil_lol: Warchlaki już są, to teraz kolej na czarne szczeniaczki:razz:[/QUOTE] no właśnie ten ogon zawsze przeszkadza na fotkach, skopiuje go:evil_lol::diabloti: [quote name='niunka04']dzień dobry;) witamy się po raz pierwszy;) śliczna ta Twoja sznupka;) tyle razy nas odwiedzałaś a ja nie mogłam znależć waszej galerii:shake:[/QUOTE] Witam:loveu: bo my się dobrze ukrywamy :evil_lol:link jest pod banerem:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9858.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9964.jpg[/IMG]
  16. Bez Waszych deklaracji, czekoladowe psia serce będzie gasło z każdą chwilą...??? też nie potrafię nic chwytliwego wymodzić
  17. Niestety nie ma już pieniążków na Gracjana:( musimy zbierać deklarację!!!!
  18. [quote name='Doginka'] Już nie - piesek jest na Paluchu![/QUOTE] to nic nie zmienia, chcemy go z Palucha wyciągnąć zaraz po kwarantannie prosto do hotelu...pomoc nie kończy się w momencie oddania psa do schronu;) [quote name='zuzolandia'][B][I]z tego co wiem jest juz na Paluchu .....w związku z tym pieniazki posżly na sterylke dla Misi od Jaszy .Mała ma watek na dogomani ;-) [/I][/B][/QUOTE] ok. rozumiem, czyli trzeba zacząć zbierać deklarację. Dzięki Zuzolandia, że chciałaś pomóc:lol:
  19. czy deklaracja na hotelik dla Gracjana jest dalej aktualna?
  20. Spij spokojnie Sympulku.... [*] Weszka wszyscy się trzymajcie, jesteśmy z Wami!
  21. walczymy z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. :bigcry::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus: przesyłam całą masę pozytywnych myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i trzymam kciuki z całego serducha!!!!!!!!!!!
  23. [quote name='Ravk']Jasne. Spodek dostaniemy od MOSiRu gratis, ochrona odrobi czyn społeczny, sędziowie przyjadą na rowerach, co niektórzy kajakami przez ocean i będą nocować na ringach, katalogi wystawcy przepiszą własnoręcznie, puchary... właściwie zbędne. Jeszcze jakieś życzenia? ;)[/QUOTE] cenę przełknęłam z trudem bo z trudem, ale tylko dlatego bo płaciłam w pierwszym terminie. Poza tym lubię Katowickie wystawy:) ale 50 a później 100zł za szczeniaka to jest przesada jak dla mnie. No i szkoda, że nie ma zniżki dla interów:( I to nie są żadne życzenia, tylko zwyczajna opinia wystawcy.
  24. Sylwia to nie ja zdecydowałam się dać DT!!! [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Trzeba za swoje postanowienia odpowiadać samemu. [/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='Kisses']To ja poproszę ogrodzony teren przy ringu z barkiem i wygodnym fotelem :D Tylko, żeby się stolik zmieścił nasz :D[/QUOTE] za taką kasę to chyba jest to standard:evil_lol::diabloti:;)
×
×
  • Create New...