Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [url]http://1.1.1.3/bmi/i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/DSC_0376.jpg[/url] każdy pies który ma brodę jest najcudowniejszy:loveu::diabloti::stupid::evil_lol:
  2. [quote name='Justa']Gdzie toto różowe jest? :diabloti: :lol:[/QUOTE] ślepa jesteś i tyle:eviltong::evil_lol: [quote name='BullWest']ariss Floral Tartan będzie rewelacyjnie wyglądał na czarnym psie:loveu:[/QUOTE] No właśnie mierzyłam go na jakieś wystawie i też mam wrażenie że jest bardzo fajny, ale oczywiście rozmiaru nie ma jak na razie:angryy: na szarych psach też mierzyliśmy i wygląda równie fajnie:loveu:
  3. [quote name='Magda25']A który to nowy rogz ?[/QUOTE] [quote name='Justa']Jakiś nowy rogz wchodzi? Różowy? :mdleje:[/QUOTE] no on już jest, . Do całej obroży różowej jeszcze nie dojrzałam:evil_lol: muszę sobie to dawkować pomalutku:evil_lol: chodzi mi o ten: [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3745"]Rogz obroża HBC 03 BG - Floral Tartan[/URL]:loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/image_func.php?img=gfx/d29ccc1a80b4dd2b1ffa648951c66501.jpg&maxwidth=250[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/image_func.php?img=gfx/d29ccc1a80b4dd2b1ffa648951c66501.jpg&maxwidth=250[/IMG]
  4. [quote name='Justa']RÓŻOWĄ ! :diabloti:[/QUOTE] z różem będzie nowy rogz, jak tylko się pojawi więc dalej nie rozwiązałaś mojego dylematu:diabloti:
  5. [SIZE=4][FONT=&quot]Od jakiegoś czasu chodzi za mną nowa obroża od Marty, ale się nie mogę jakoś zdecydować którą chce :splat:[/FONT][/SIZE]
  6. pluszak jest ekstra!
  7. na dzień dobry foteczka;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1844.jpg[/IMG]
  8. najlepszego[IMG]http://www.dogomania.pl/images/stories/urodziny/54.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/stories/urodziny/54.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/stories/urodziny/54.gif[/IMG][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_16_4.gif[/IMG][/B]
  9. a ja jestem na Ciebie zła!!!!!!!!!!! Byłeś w Katowicach!!!!! Czemu ja nic o tym nie wiedziałam:-(
  10. [quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia2-1.jpg[/URL] Urocze :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia2-1.jpg[/URL] :loveu: A tą małą pannicę już niedługo poznam ![/QUOTE] już za 7 dni:cool3: [quote name='Doginka']Czyżby to było nowe dziecko psie Weszki?:crazyeye: Śliczna jest ta foteczka :loveu:[/QUOTE] hahhaa...nie;) ale może Furle i Gasske też mi się tak uda ufocić:loveu: [quote name='ewka i haker']ale super pozują:)[/QUOTE] [quote name='weszka']Hahaha Doginko aleś się zakręciła! Nie to nie jest moje dziecko. To średniaczka Kuga jak sądzę ;)[/QUOTE] zgadza się:loveu: [quote name='malawaszka']ale podobna do Gasski na pysiu - z budowy też????[/QUOTE] z pysia może podobna na zdjęciach w rzeczywistości nie do końca;) choć dziadek Kugi to ojciec Gassiry, ale reszta genów to zupełnie inna bajka. Budowa jest całkiem inna. a to dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Wielkanoc-1.jpg[/IMG]
  11. [quote name='LeCoyotte']haha fajne:lol: w kolorze lepsze.[/QUOTE] też tak myślę:) [quote name='Magda25']Bosh jaka ta mała słodka. Takie piękne oczka zrobiła. No coś fantastycznego. Świetne ujęcie.[/QUOTE] ona jest bardzo urocza, ale charakterek to ma silny, jest strasznym uparciuchem;) [quote name='niunka04'][url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia2-1.jpg[/url] Mogę skromnie prosić tą fotke na maila w pełnej rozdzielczości??? Jest świetna chciałabym ją na tapecie..;)[/QUOTE] a proszę bardzo;) tylko maila poproszę:)
  12. [quote name='weszka']Aaaaaaaaaaa!!!!!!!! Cuuuuuuuuuudne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] w kolorze chyba jednak lepsze? [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia2-1.jpg[/IMG] dwa sznaucery:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1646.jpg[/IMG]
  13. [url]http://img709.imageshack.us/img709/2538/dsc0338p.jpg[/url] cudowna suka, cudownie złapany moment, cudowna fota!!!!
  14. nie chce tu zdjęć śniegu...........a fuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!! Dawaj jakieś aktualne;)
  15. i ja też czekam na opinie o obiektywie:)
  16. a ja przyszłam powiedzieć, że po cichu wszystko oglądam, ale brak sił na pisanie. bardzo ładnie wyglądasz! A za Twoimi chłopakami to my już z Gasską się nieźle stęskniłyśmy;)
  17. ale ona fajnie pozuje:)
  18. [quote name='Magda25']Tak, wolałabym lepiej wykonane, mam taką tandetniejszą i mnie wykańcza psychicznie hehe. Dziękuję.[/QUOTE] mam nadzieję, że będą, choć na krajówce to nie wiem, czy dostanę:roll: [quote name='ewka i haker']a gasska zadowolona?czy jej nie dałaś jeszcze[/QUOTE] baaaaaaaaaaaaaaardzo:loveu: [quote name='Justa']Ja nie biorę Galiny, bo po pierwsze nie ma szczepienia na wściekliznę (alergia) i mnie nie wpuszczą. A pozatym jadę kolejką, a nie samochodem i nie będę dzikuska stresować ;) Jeśli z Gasską to kwestia, że nie będzie jej miał kto przypilnować jak będziesz coś pomagać, to wiesz, że ja chętnie ;)[/QUOTE] wiem:loveu:ale postanowiłam, że Gass zostanie w domu;) [quote name='niunka04']widzę że dużo sznaucerowych ciotek będzie na wystawie;) nie orientujecie się może od której są sznaucerki?[/QUOTE] średnie czarne o 14.25, tylko tyle wiem. [quote name='Doginka']Już się nie mogę doczekać na foty z wystawy:lol: Ale dla mnie Gassi i tak naj naj naj... Wiesz przecież o tym:loveu: A na tej focie, którą wstawiłaś, to poprostu cuuuuuuuuuuudo:loveu:[/QUOTE] jeszcze nie dostałam:placz: a miały dziś być! [quote name='weszka']Ja nie widziałam... Tak, tak brać jak będą! Tylko żeby jakoś wyglądała i nie rozpadła się po pierwszej wystawie ;)[/QUOTE] :lol: Mam niespodziewajkę:diabloti: dwie modelki:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia-1.jpg[/IMG]
  19. [URL]http://img130.imageshack.us/img130/7702/dsc0929ep.jpg[/URL] aaaaaaaaaaaaaale słodkość!!!!!!!!!!!!! ja wiem, co Gala odziedziczyła po Tobie....BRWI:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  20. [quote name='Doginka']A kiedy będzie u Ciebie? Ślicznotka czarnuszka:loveu:[/QUOTE] nigdy;) ona mieszka u siostry weszkowej, razem z małym dogomaniakiem:loveu: śliczna jest!!!!!!!!!
  21. [quote name='Magda25']Przepraszam, że sie wtrące... Ale czytam sobie Twój wąteczek... Czy ja mogę prosić o taką czarną szaszetką, taką jak ty masz ?[/QUOTE] nie ma problemu:) tylko rozumiem, że te lepsze, tandetniejszych nie chcesz? i widziałam tylko czarne. [quote name='ewka i haker']dzięki za krótkie ale baaardzo miłe spotkanie Gasska wymiziana:)[/QUOTE] było mi bardzo miło!
  22. [quote name='weszka']I ja również dziękuję za psio-ludzkie towarzystwo i użyczenie stolika :) W miłym gronie fajnie zleciał długi czas oczekiwania. No i miałam komu powierzyć mienie jak gnałam wezwana przez głośnik na ring hehehe Vesper no jak to Vesper zawsze zachwycona :loveu: Ja też nie wiem no ale... cóż werdykt sędziego jest ostateczny. Widać chodziło o preferencje jakiegoś typu, szczegółu. Gass w ringu jest profi i wygląda wspaniale, zasługiwała w 100% na CACIB. Tak to jest, że im bardziej się człowiek napisan i mu zależy to zawsze coś przeszkodzi :mad: PS. Kupiłam pudlówkę bez napisu :cool3: na stoisku na zewnątrz więc nie musisz szukać w NDM.[/QUOTE] dzięki za te słowa:) już zaczęłam się zastanawiać, czy ja przypadkiem nie ześwirowałam i nie wznoszę swojego psa na wyżyny. Już zaczęłam myśleć, że patrze sercem a nie oczami i nie dostrzegam że byli po prostu lepsi. Zawsze się pilnowałam, żeby do tego nie dopuścić!!! No, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:lol: Dzięki temu zobaczymy się w Opolu(gdzie podobno będę miała trudną rywalkę) i w końcu poznam Twoją czarną piękność!:loveu: Pudlówki bez napisu to towar deficytowy - dobrze, że nalazłaś:evil_lol: W niedzielę, poszłam jeszcze na wystawowe zakupy i wypatrzyłam takie saszetki jak mam(pamiętam, że kiedyś taką chciałaś) miałam kupić, ale były jakoś tandetniej wykończone! Jeśli będą porządniejsze w NDM to mam Ci brać?
  23. [quote name='Justa']I tak dla mnie Gasska jest najlepsza, najmąrzejsza, najpiękniejsza i wogóle naj naj naj ! :loveu: A są gusta i guściki, nie zawsze wszystkim da się dogodzić ;) Czekam na zdjęcia![/QUOTE] nie bardzo wiem, co zadecydowało o naszej przegranej, ale widać tak musiało być. Jak człowiekowi za bardzo zależy, to nie wychodzi. Justa, będziemy w NDM:) zastanawiam się czy brać Gass ze sobą, będziesz miała Galę?
  24. bardzo fajna stronka:)
  25. [quote name='eria']no bardzo rozmowna to nie byłaś hihihihi :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] czepiasz się:evil_lol:;)
×
×
  • Create New...