-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Kashdog']Już poszedł głos ode mnie ;) I mam pytanie czy ty zdjęcia do PP zgłaszałaś elektronicznie? :razz:[/QUOTE] dziękuję:) tak, elektronicznie;)
-
Foto Gassiry dostało się do konkursu;) jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do głosowania:) [url]http://www.pies.pl/konkurs_foto_s.html[/url]
-
[quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1187-Kopia.jpg[/URL] [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1231-1.jpg[/URL] Ta broda :loveu: Czasami się tak zastanawiam jakby Fifka w takiej wyglądała :evil_lol:[/QUOTE] zawsze można dorobić jej w PS:cool3: [quote name='eria']dlaczego ja tu tak mało piszę ? :evil_lol: bo jak się stale pisze to samo (piękna, boska, cudna, fantastyczna, idealna, doskonała itp. itd. ) to lepiej rzadziej coby nam Gass w samouwielbienie nie popadła :evil_lol:[/QUOTE] on już dawno wpadła, to rozpuszczony babsztyl:roll:
-
ale jakie radosne te chaszcze :evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Justa']A ktoś Ci oprócz mnie tak truje? :lol: :diabloti: No ba, ze mną można o wszystkim porozmawiać na poziomie :p[/QUOTE] ktoś by tam się znalazł;)
-
[quote name='Justa'] Tak, próbowałam. I były różne cuda - zaczynając od ogólnej niechęci kontaktu fizycznego (psychicznego myślę, ze również) z pudełkiem. Przechodząc przez trącanie go nosem, łapą. Doszłyśmy do momentu gdy wchodzi przednimi łapami do pudełka i czasem nawet uda jej się włożyć łapę tylną, ale chyba póki co nie ma zbyt wielkiej świadomości tylnych kończyn co nieco utrudnia sprawę :mdleje: Gdyż raz wchodzi 3 łapami do pudełka, a zaraz potem tylko 2 i cała dumna z siebie czeka na kliknięcie :lol: Ale fajna jest, bo taka napalona na te durnowate ćwiczenia ;) :lol:[/QUOTE] ja też nie wiem co jest w klikaniu, że psy się tak na maxa nakręcają;)
-
a jak klikanie i pudełko? próbowałaś już?
-
[quote name='Justa']Nikt nie mówił, że będzie łatwo.. Ale posiadanie tak pięknej suki ZOBOWIĄZUJE :diabloti: Jeśli już to PODJEŻAJ - a o jeżach jak sama wiesz mogę ostatnio opowiadać dużo :lol: :p[/QUOTE] strach się bać, jeśli wszyscy myślą jak Ty:diabloti: jeże to bardzo ciekawy temat, szczególnie w Twoim wydaniu:diabloti:
-
[quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1187-Kopia.jpg[/URL] A jak ja mam jej nie uwielbiać - no powiedz? :mdleje: Jeszcze mi wyhoduj jej kopię ! A zdjęcie straciło na jakości stąd moje podjerzenia ;)[/QUOTE] stawiasz wysokie wymagania!!!!;) Ty się lepiej nie [B]podjerzaj:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: [/B]ale fakt, straciło[B]:lol: [/B]
-
[quote name='Justa']Mocno chyba wycinałaś to zdjęcie? (czy nie? :diabloti: ) Ona jest z każdej strony doskonała - od frontu, z profilu, nawet od tyłu :loveu:[/QUOTE] zdecydowanie mocno:diabloti: była cała wielka fota z brzydkim tłem:diabloti: została głowa:evil_lol: jeszcze pudzian:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1187-Kopia.jpg[/IMG] Justa masz fetysz:evil_lol::diabloti::loveu:
-
[URL]http://img707.imageshack.us/img707/7931/dsc0579w.jpg[/URL] bardzo fajne zdjęcie:loveu: No i super, że młodziutki dogomaniak tak świetnie dogaduje się Furlą:lol: To będzie wielka przyjaźń:loveu:
-
[quote name='Kisses'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2477-Kopia.jpg[/URL] uhahah, mój ostatnio Cairn usiłował panią żabcie w królewnę przemienić :D [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2395-Kopia.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Gasska też na tego królewicza miała chrapkę;) [quote name='Doginka']Ale ten żabol też jest śliczny w Twoim wykonaniu;-):loveu::lol: A jeszcze się powtórzę - GASSI i tak ŁADNIEJSZA:cool3::loveu:[/QUOTE] i Ty też jesteś jej wierna:loveu: [quote name='kaho']Nie udalo Ci sie :eviltong:- jest za przystojny:grins:.[/QUOTE] niezły masz gust:evil_lol::diabloti: brzydal;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1231-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='elcia456'] wogule[/QUOTE] chyba [B]w ogóle:diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']byliśmy w piątek u Pysi i Pepa witała się ze Zmorką :roll: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6881/2299cz1l23.jpg[/IMG][/QUOTE] uśmiech numer 8:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ślicznie to ostatnie foto:)
-
[quote name='weszka']A jestem, jestem :) Wciągneła mnie praca, a poza tym dogo było out ;) Teraz też jakoś dziwnie wygląda... Mam kilka fotek to później się pojawią.[/QUOTE] out:hmmmm: jakoś mnie to ominęło:lol: czekam na foteczki:)
-
[quote name='Magda25'].[/QUOTE] doszło do Ciebie moje wcześniejsze PW? teraz nie mogę Ci wysłać ;( nie chce ode mnie wyjść;( napisz mi swoje gg jak możesz Sorka za OFF, ale żeby to nie był aż taki Off to powiem, że też już nie mogę się doczekać nowych obróżek od Marty;)
-
[quote name='Magda25']Marta, jaka to szerokość obroży na Aresie ?[/QUOTE] nie mogę Ci wysłać PW:( masz chyba skrzynkę zawalaną!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://1.1.1.5/bmi/img88.imageshack.us/img88/925/dsc0157tm.jpg[/url] cudne zdjęcie!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://1.1.1.2/bmi/i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/21-1.jpg[/url] Super fotka!!!!
-
[quote name='Marta_Ares']z nowosci :D [IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/allegro/DSC01522.jpg[/IMG] świetne są, muszę chyba takie zamówić:razz:, moja sucz nienawidzi szelek, ald do samochodu bardzo by nam się przydały! Myślę:diabloti: [IMG]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/allegro/DSC01528.jpg?t=1271436439[/IMG][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='eria']tutaj widać że jest zupełnie inna od Gass :)[/QUOTE] oj tak;) powtarzam to od początku:lol: [quote name='Magda25'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2419.jpg[/URL] - Jakie ona ma świetne, ciemno brązowe oko![/QUOTE] ona ma i tak troszkę za jasne :placz: a czarne oko u sznaucera jest piękne:loveu: [quote name='malawaszka']no zdecydowanie[/QUOTE] ale jak są zbliżenia mordek, to widać, że to daleka rodzina:diabloti: [quote name='Justa']Oj wiać widać ! Jak była bardziej zarośnięta to nie było tak tego widać. I ten długaaaaaśny ogonek :lol:[/QUOTE] Ogonek ma śmiechowy;) [quote name='LeCoyotte']Bo Czarne z czerwonym świetnie ze sobą współgra:) A która ładniejsza? (pytanie retoryczne?:lol:)[/QUOTE] :loveu: Kuguś to jeszcze dziecko,najważniejsze żeby łapki jej urosły, wtedy troszkę się skróci;) [quote name='niunka04'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2395-Kopia.jpg[/URL] Fotka super;) Kontrast na czerwonym tle jest po prostu świetny;)[/QUOTE] dziękuję:loveu: [quote name='kaho']Budzi zachwyt [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2395-Kopia.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:- brak slow:loveu:. Ariss, uwiecznij wreszcie cos brzydkiego aby mozna bylo (choc na chwile) zmienic repertuar:cool3::evil_lol:.[/QUOTE] oczywiście, specjalnie dla Ciebie książę:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2477-Kopia.jpg[/IMG]
-
[url]http://i44.tinypic.com/2z7lmox.jpg[/url] ale jej się ta szyszka idealnie pod uszkiem ułożyła;)
-
[quote name='Molli']Też zastanawiam się nad półzaciskiem Floral Tartan. Czy mogłabyś wstawić fotki jak kupisz obróżkę - też mam czarnulka i chciałabym widzieć jak wygląda ta obróżka na czarnym psie ;)[/QUOTE] hahah...myślałam, że masz jakiś dostęp do tych obróżek:evil_lol::diabloti: Najwcześniej kupie taką na wystawie w Opolu, czyli 25 kwietnia, o ile będą dostępne:roll: oczywiście wstawię fotki:razz:
-
[quote name='Magda25']Otóż to ... Ariss, co ciekawego wybrałaś ?[/QUOTE] no przecież już to między słowami powiedziałam:cool3: "trawka, słonko", te sprawy:evil_lol: ale jedna, chyba nie trafi w Twój gust! Jeśli się nie mylę, to nie lubisz łączenia żółtego i czarnego, mi natomiast bardzo podoba się taki zestaw:loveu: zdjęcia na modelu jak wszystko dojdzie;)