-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
błahahha..zaszalałaś, wyszła Twoja prawdziwa natura:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:;)
- 21590 replies
-
[quote name='kaho']:hmmmm: nie rozumiem takich koligacji - czy to nie niesie za soba ryzyka dla nastepnych pokolen?[/QUOTE] jak to się robi z głową to nie;)
-
[quote name='Doginka']Tiaaaa, ja i Holly cały dzień same bez Kasi:lol: Zrobimy pseudoszczenięta - własny tata będzie tatą:roflt:[/QUOTE] wow, jaki inbreed:diabloti::evil_lol:
-
[URL="http://www.dogomania.members/105435-Ada_-_"][B]Ada_-_[/B][/URL] 1. jakość wykonania średnia, obróbka jeszcze gorsza...pomysł całkiem fajny. 2. drzewo i gałęzie po lewej zdecydowanie zbędne. 3. Pewnie podoba Ci się mina psa i właśnie w tym cały problem. Fotografując dzieci i zwierzęta, musimy uważać bo kiepskie zdjęcia wydają się być bardzo dobre, przez uczucia jakie mamy do fotografowanego obiektu. Też często podobają mi się moje gnioty, które dla innych raczej są nie ciekawe:evil_lol:
-
[quote name='Doginka']:crazyeye:Padłam:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] ona chce pomóc i pracowicie mszyce ściąga z listków:diabloti:
-
[quote name='Doginka']Olga, mam wrażenie, że spotkamy się wszystkie trzy, a raczej cztery w Łodzi - Ty, Ariss i ja :multi:..... i jeszcze Kaho;-)[/QUOTE] z nami jeszcze będzie Pani Kugulca:cool3: szkoda, że to jednodniowe show...bo by niezła imprezka była:cool3:
-
[quote name='Doginka']Hollusia będzie u mnie w przyszłą środę:multi:[/QUOTE] ale będziecie mieć fajne spotkanko:)
-
[quote name='weszka']Ależ tu się działo od mojej ostatniej wizyty! I tyle monotematycznych zdjęć :):);)[/QUOTE] a no było, w weekend może będą jakieś z wystawy...pogoda ma dopisać:) [quote name='Doginka']Tiaaaaaa, bo Ewa teraz nie ma czasu na innotematyczne foty:roflt: - musi biedna co godzinę oddać głos na fotę:lol: błahahahhaha:evil_lol: Ewa wygrywasz;-)[/QUOTE]
-
[quote name='deer_1987']a dlaczego akurat to zdjecie? inne tez sa udane i zasluguja :)[/QUOTE] głosuj na co chcesz, nie ma musu;) reszcie dziękuję:)
-
[quote name='Doginka']Bo już było pytanie czemu akurat na sznaucera, skoro jest tyle innych, ładniejszych fot:niewiem:[/QUOTE] niech Ci co nie chcą na sznaucer, niech głosują na te zdjęcia co im się bardziej podobają;)
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] Walczę o głosy;-), ale nie wiem, czy nie robię Ci czasem niedźwiedziej przysługi:niewiem:[/QUOTE] czemu niby?
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ale masz kochana cudny podpis!!!!!!!!!!!!!!!:)
- 21590 replies
-
[quote name='jo_ann']Super. F ma zwykle zolte reddingo-tez mi sie bardzo podobalo, ale szybko sie uswinila i stracila na jaskrawosci ;) ps. Kupil ktos te nowe rogzy-tartany? wybaczcie, nie przeszukam calego watku... :D[/QUOTE] bo czasem trzeba to prać:evil_lol:;) ta się pewnie też uświni:diabloti: ja kupuje jak tylko będą dostępne rozmiary, wstawię wtedy foty;)
-
[quote name='Doginka']Pisałam - na pierwszy e-mail dostałam odpowiedź, że przepraszają, że już wysyłają wagę, ale jakoś do dziś nie dotarła do mnie. Na drugi list już nie dostałam nawet odpowiedzi:evil:[/QUOTE] w szoku jestem!!!:crazyeye:
-
[quote name='Doginka']Jak to, obawiasz się, że nie:crazyeye: Osobiście do tego doprowadzę. Przecież do hodowlanki potrzebne są 3 oceny i Holly z palcem w d... je zdobędzie;-):lol:[/QUOTE] błahaahah....gooooopolu....obawiam się, że nie chodzi tu o Holly;)
-
[quote name='Doginka']Ja myślę, że czegoś nie rozumiem, "będziecie miały szczeniaki" to chyba się tyczyło do Holly, a nie do Nikoli:hmmmm: Jak tak, to ok, bo Hollcia uprawnienia będzie miała na bank;-)[/QUOTE] obawiam się że nie, ale mam nadzieję, że się mylę!
-
[quote name='Doginka']Zagłosowałam i będę głosować ;-) PP do dziś nie przysłało mi nagrody za grudzień 2009:baddevil:[/QUOTE] dziękuje!!!Kochana jesteś:) Jak to nie przysłali???pisałaś do nich?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no to kciukamy!!!!!!!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja tam nie mam problemu;) dla mnie cały czas są trochę inne:)
-
Miśka ślicznotka:) pozdrów ją ode mnie!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='niunka04'] Mam nadzieje że do pierwszej cieczki urośnie;) Jeszcze pewnie ze dwa lata i będziecie miały szczeniaki;)[/QUOTE] powiedzcie mi, że ja się przewidziałam:angryy:
-
[quote name='Doginka']Moje psy nie lubią klikania:shake: próbowałam, ćwiczyłam, ale nadal reagują tylko na "dobrzy pies" + nagroda smaczkowa;-)[/QUOTE] nie wierzę:eviltong:;)
-
[quote name='psikut_zabrze']Ale ten żółty pięknie komponuje się z czarnym <333[/QUOTE] też tak myślę:diabloti: [quote name='vege*']jak mu ślicznie :-) super ten żółty komponuje się z czernią, no bosko :-)[/QUOTE] jej:eviltong: [quote name='Magda25']Ariss, i po co mi takie zdjęcia pokazujesz? No po co ? Szykowny ciuch :)[/QUOTE] przecież żółty i czarny to brzydkie łączenie:evil_lol::diabloti: [quote name='Feigned']ariss, :loveu: :loveu: ślicznie ta obroża wygląda na Twoim psie :)[/QUOTE] dziękuję:loveu:
-
doszły dziś do nas rzeczy od Marty:cool3: na razie fotka w żółtej obroży:lol:, reszta później;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2651.jpg[/IMG]