Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='LeCoyotte']miałem na myśli, że jest do góry nogami:diabloti: o ile księżyc ma nogi[/quote] błahahah...no wiesz wypaplałeś:eviltong:a nikt nie widział:evil_lol: ostatnio PS mi zwariował i jak otwieram foto to sam je sobie jak chce obraca:roll:no i tak już zostało:evil_lol: [quote name='puzzle']Ja mysle, ze wystarczy, ze zalozysz szpilki jakies 10cm:evil_lol:[/quote] błahahaha...na wsi mam tylko kalosze na specjalne okazje:evil_lol:ale w takim razie w tym roku wywioze tam też szpilki:evil_lol::diabloti:
  2. [B]malawaszka[/B], w ten weeeken powtórka...ale towarzysko imprezowa, więc nie wiem czy jakąś fote zrobie:evil_lol: [B]puzzle,[/B] burek ma tylko takie foty, bo nie miała czasu robić nic innego poza pilnowaniem kota i kur, ewentualnie konia i krowy:diabloti::evil_lol: [B]LeCoyotte,[/B] ojjjjjjjjjj bo go ktoś kiedyś kopną:evil_lol::eviltong: teraz wejde na krzesło jak będę robiła foto:roflt:myślisz ,że będzie bardziej widoczny?:diabloti::evil_lol:
  3. [quote name='puzzle'] i na suficie pojawil sie taki ogromny cien jego owlosionych nog:placz::placz::placz:[/quote] podaj mi adres swojego dealera:turn-l::biggrina:
  4. no poka świnie:grins::megagrin::megagrin::megagrin::roflt::roflt::roflt:
  5. o PSuciu Koff już wszystko odde mnie wiesz;) a ta fota jest super:multi: [url]http://1.1.1.3/bmi/i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/Rewa%202009/zmniejszone_DSC_9856.jpg[/url]
  6. [B]madzior_ka, [/B]dobrze go poprawiłaś:pjeszcze tylko uszko;) [B] tangerine74,[/B] a jaka jest wersja mniej wygodna???
  7. [url]http://i41.tinypic.com/50jtol.jpg[/url] fajniusie jest to foto:loveu: a co to jest to żółte???
  8. rano mi się te foty nie wyświetliły:crazyeye:
  9. [url]http://img356.imageshack.us/img356/4999/dsc0695.jpg[/url] miniaturowa gass:loveu::evil_lol::diabloti::loveu: mam identyczne foto gdzieś:p ona ma przesłodki ten wicher na karku:loveu:
  10. http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_05_06%20SEN/SEN04.jpg Oni tak naprawde spią:crazyeye:
  11. no to jeszcze jeden mikroskopijny księżyc:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2577.jpg[/IMG] TŻ [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/32-dogo.jpg[/IMG] burek [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/31-dogo.jpg[/IMG]
  12. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0640_640.jpg[/url] wow:loveu::loveu::loveu:
  13. [B]AngelsDream[/B],ja tym moim więcej nie dałam rady zrobić[B]:shake:[/B] [B]Doginka[/B], 18-200;) [B]LeCoyotte[/B], eeeee...musze w Wawie kiedyś zrobić:razz:jakoś mam wrażenie że tu on jest blizej niż tam:evil_lol:
  14. wymyślasz:eviltong:a jak będzie już zainteresowanie to będziesz dopiero miała sajgon:evil_lol:
  15. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/18-dogo.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/26-dogo.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/30-dogo.jpg[/IMG]
  16. [B]weszka,[/B] ale ja jestem u mnie:eviltong: Powiem, że wszyscy goście którzy tam przyjechali(nawet Ci przyzwyczajeni do luksusów)zawsze chcą wrócić!!! I nawet wc "na polu'":diabloti:im nie przeszkadza:evil_lol: [B]puzzle,[/B]miec taki domek to skarb...
  17. [quote name='madzior_ka']a no chyba, że tak:) Bo skoro juz chce Denisa znowu zreaktywowac do jako takiego wygladu to przydaloby sie wziac za trymowanie jak zacznie odrastac, z tym ze ja do podszerstka mam: marsa 330, zas cos lepszego do okrywowki by mi sie przydalo bo tamtym mam wrazenie ze ciezko idzie trymowanie okrywowki, kiedys mialam taki trixie i nim szlo super, ale gdzies sie zapodział...[/quote] Hauptner 07(pomarańczowy) ok.100-120 zł
  18. ktoś tu sobie w nosku dłubie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i42.tinypic.com/i39gdv.jpg[/url]
  19. cieczka trwa około 21 dni:diabloti:(u nas dokładnie tyle) dni płodne są pod koniec cieczki...więc miłej zabawy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [B]AnkaG,[/B] :p [B]ewka i haker,[/B] tajemnica:diabloti: [B]weszka,[/B]i kibelek na dworzu?:diabloti: Tz zobaczył żmije zygzakowatą?:mdleje::roflt::roflt: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/16-Kopia.jpg[/url] a może to go tak przestraszyło:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/28-dogo.jpg[/IMG] i jak u wszystkich po majówce:evil_lol: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/29-Kopia.jpg[/url]
  21. piękny wynik!!!!!!!!!!!:multi: za to na 3 filmiku ktoś z wielkim uczuciem odzywał się do swojego psa:crazyeye:
  22. [quote name='eria']Dirkulec z grzywką zawianą na bok-najpiękniejsza :loveu:[/quote] te grzywki na bok to chyba nasze zboczenie:evil_lol:
  23. ale napstrykałaś tych fot:crazyeye:
  24. podobne jesteście bardzo!!! a łapką sie nie martw, gass ostatnio też troche kulała;)myśle, że sobie coś naciągneła...u Ciebie pewnie to samo:p
  25. o jakaś noa relacja...zaraz ide oglądać:p
×
×
  • Create New...