Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. no to moje czarne zło mowi dobranoc:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass-1.jpg[/IMG]
  2. świetne musiało być to seminarium:p piękne fotorelacje:loveu:czekam na więcej zdjęć:diabloti:
  3. Przykro mi ale kleszcze które chodzą po naszych psach mogą nam rownież się wbić:roll: i na dodatek jest ich kilkaset gatunków:roll:
  4. [url]http://i44.tinypic.com/2zi8z9z.jpg[/url] super wyszła w ruchu:loveu::loveu::loveu: dawaj następną relację:loveu:też się tam wystawiałyście?:crazyeye:jak Wam poszło? e-sznaucery nie dzialają i ja nic nie wiem:evil_lol: uszy podklejaj;)lubi czy nie lubi:eviltong: trymowania pewnie też ie kocha, a to robisz:diabloti: Jak mi zakładali trzepak na zęby też byłam wściekła:angryy:a teraz jaka różnica:razz:
  5. [url]http://img56.imageshack.us/img56/5338/dsc0084.jpg[/url] ona tu wyszła jak zając:crazyeye:
  6. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass8.jpg[/URL] myjesz butelki jej ogonem ?? :diabloti: nadałby się :evil_lol:[/quote] ona zawsze tak ma jak go zmoczy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale w środe już będzie miała łysy:diabloti:
  7. świetna fotorelacja:loveu::loveu::loveu:
  8. wkońcu ma czarne podniebienie:diabloti::evil_lol: udokumentowane złodziejskie nasienie:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gaa5.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass6.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass7.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass8.jpg[/IMG]
  9. ja też uśmiercam mało humanitarnie te paskudztwa:angryy:
  10. może Angel na powie o wilczakach(sama ma takiego w domu)ja moge tylko z obserwacji się wypowiadać a to zawsze troszke zniekształca rzeczywistość;) wilczaki będzie wieczorem:diabloti: teraz dalszy ciąg wrednej małpy:evil_lol:ale Ci co ją znają to wiedzą jaka jest kochana:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass4.jpg[/IMG]
  11. [B]Asia & Ginger,[/B]hiihhihi...te nasze powitania staną się chyba tradycją[B]:razz:[/B] [B]weszka,[/B]u nas można dostać ten środek jedynie w lecznicach weterynaryjnych i to nie wszystkich;) [B]AngelsDream, [/B]jak Gass skończy cieczkować to musimy się umówić i koniecznie zrobie Baajowy wzorzec:razz:Mam nadzieje, że uda się Was wyciągnąć nad Wisłe... te tereny są naprawdę fajne:loveu: Wczoraj ogoliłam gassuli klate i zad na zero:diabloti:ładnie to nie wygląda,ale wygodne zdecydowanie:razz:dupka ogolona bo cieczkowa a klata z nudów:evil_lol: i musze Wam powiedzieć, że jak wczoraj gass miała zero włosa tak dziś już zaczyna wyglądać normalnie:crazyeye:ona błyskawicznie zarasta:roll: łyska klata:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass1-1.jpg[/IMG] Beza(wyławiała patyczek a przy brzegu Gass jej zabierała:evil_lol:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Beza1.jpg[/IMG] No i skończyło się dość stanowczym pokazywaniem dominacji:roll:mówiłam czarne i wredne:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gass2.jpg[/IMG]
  12. [quote name='eria']nie,ja już nie mam słów :crazyeye: powkładali psy do worków :shake: :evil_lol:[/quote] Do wora i do Wisły:diabloti:
  13. błahhahha...rozśmieszyliście mnie to mogę iść spać:p DOBRANOC
  14. [quote name='malawaszka']:crazyeye:wow BRAWO za ufocenie jaszczura - super fotka :loveu::loveu:[/quote] Ty na bank wykupiłaś abonament bo Twoje posty nie przeskakują:evil_lol:a moje lecą w kosmos:angryy:
  15. lewa Sambowa bardzo mi się podoba:loveu: ale w wykonaniu jaszczura:mdleje:
  16. dzięki:loveu:mam całą mase fot wilczakowych, ale nie wiem czy one Was interesują:niewiem: Kojot- ja wiczaki ubustwiam:loveu:I z charakterem bym sobie poradziła chyba:diabloti:ale lęk separacyjny jest dla mnie nie do pszeskoczenia:shake:więc nie mogę liczyć na to, że trafi mi sie pies bez nigo bo to mało prawdopodobne:-( Ale na mojego wymarzonego Wilka przyjdzie jeszcze czas:razz:jak juz będę profesjonalnym FOTOGRAFEM:mdleje::roflt::roflt::roflt::grins:
  17. [quote name='malawaszka']a ja widzę wszystkie :lol:[/quote] bo Ty po cichu pewnie sobie abonament wykupilaś:evil_lol::diabloti:
  18. Doginka nie ciesz się tak bo ja ani weszkowego ani Twojego ava nie widzę:evil_lol:
  19. Używam PROMERIS DUO- da mnie rewelacja:loveu:od momentu kiedy go zakupiłam, to chyba było po zeszłych wakacjach to zero wbitych kleszczy;) Efekt jest taki, że albo zdychają nie wbite i wyciągam z Gass trupy, albo uciekają na mnie:angryy: Naprawdę polecam!!!! Ta Wilczyca;)też tego używa:razz:i i chyba miała jednego wbitego i ususzonego gdzie znalezionych jakoś duzo po spacerku;)zaznaczam że oni chyba od maja tego używają;)
  20. Justa jak znajdziesz czas i Sylwia się zgodzi to może po 25 pojedziemy do Doginki ja się wezme za Rapera a Sywia za Twoją Jaszczure:diabloti:...a co ja sama tylko będę się męczyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ale to tylko taka propozycja:razz:
  21. mały z psami rzeczywiście super:loveu: ale uszy Sympy fenomenalne:evil_lol:
  22. no jestem pod wrażeniem miny:crazyeye::loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4184905.jpg[/url] a środek to PROMERIS DUO:loveu::loveu::loveu: sama się chyba nim zakrople:evil_lol:
  23. [quote name='Doginka']No pewnie, że niee:shake: - jeszcze nie upadłam na głowę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nie?:mdleje::roflt::roflt:
  24. [quote name='Doginka']No wiadomo - cieczka u Gass i Rumunia u Gordonka:multi::multi::multi: Po 27 mi baaaardzo pasuje, bo 27 dopiero wracamy;)[/quote] Trzymam kciukasy za Was:razz: No i obiecana Magroza:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/groza1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/groza2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Groza3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/groza4.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/groza5.jpg[/IMG]
  25. będą zdjęcia ale jeszcze póżniej. teraz śmigam na spacer z gass;) w przyszłym tygodniu, czyli po 25? Gass się tak powinna skończyć cieczka więc myślę że luzik, bo ten tydzień odpada, wiadomo czemu;)
×
×
  • Create New...