Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [B]eria[/B] i to jak :mad: fotki stare(jeszcze z imprezowego weekendu, co widać:evil_lol:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a1a.jpg[/IMG] nasłuchiwanie czy aby na pewno w promieniu 2km nic sie nie zbliża:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a1c.jpg[/IMG] i nagle pełna gotowość:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a1b.jpg[/IMG]
  2. Już gratulowałam, ale za tego INTERA musze jeszcze raz:multi: BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anka, ja sie zastanawiam czy zapisać Gass;)ale jeszcze nue podjełam decyzji:shake:
  3. [B]LeCoyotte[/B], trzeba mieć statyw:evil_lol: [B]AnkaG,:loveu::loveu::loveu:[/B] [B]Od-Nowa[/B], widocznie myślenie nie jest Twoją mocną stroną:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. ojej a co Ci:crazyeye:mam nadzieję, że nic złego:p na wszystkich ładnie wyszłaś, szczególnie jak porównasz się do mnie:evil_lol:(galeria doginki):evil_lol: Trzymam kciukasy za niedziele:p
  5. DorkaWD, byłam w środku, ale muszę tam wrócić z latarką bo za wiele nie widziałam:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3676.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3675-Kopia.jpg[/IMG] Gass:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gdogo3kop.jpg[/IMG]
  6. Ty je głaszczesz?:question::mdleje:
  7. [quote name='eria']czekamy na Wasz powrót z fotami :razz:[/quote] no i trzymamy mocno kciuki za Caciba:razz:
  8. Od-Nowa, zapomniałam o tym:oops:ale jak tak mówisz to ja postaram się być:p:razz: weszka,no kurcze w zeszłym roku olałam to może w tym się wystawie:evil_lol: W sumie się nie dziwie, że sie tu nie chciałaś pokazywać, bo tu syf i malaria:roll: eria, bunkier jest w samym środku lasu w otwocku;)
  9. biedny Kreoś:-(
  10. bardzo fajne focirki:loveu: ale o ślimakach obrzydliwcach zdania nie zmienie:shake:
  11. [quote name='Doginka']Pijany fotograf robił foto:evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote] no bez przesady:evil_lol:to było na górce:eviltong:
  12. [quote name='malawaszka']gass ładniejsza :lol: ale dawaj w kolorze to foto :loveu:[/quote] nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:eviltong:
  13. [quote name='malawaszka'] w mieście ludzie roznosza pasożyty sr*jąc po krzakach :diabloti:[/quote] błahaahahahahhaha:mdleje::roflt::roflt::roflt:
  14. Szkoda psiaka....mam nadzieję, że jakoś to będzie:p a tak na marginesie toBernenczyki sa piekne:loveu:
  15. jaki maluszerk lisi:loveu::loveu::loveu: tez ostatnio ufociłam lisa:multi:ale tylko ja na zdjeciu widze, że to lis inni myślą że to czarna kropka:evil_lol:
  16. [B]AnkaG[/B], racja:evil_lol: [B]LeCoyotte[/B], tylko kiedy:evil_lol: [B]eria[/B], dzx:p [B]weszka[/B], ja się zastanawiam czy nie zapisać się do szkoły fotograficznej:razz: [B]DorkaWD[/B], odrazu obijam;) bunkier [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/bdogo1.jpg[/IMG] gass [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gdogo.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Tinka:)'][URL]http://i40.tinypic.com/j7rri8.jpg[/URL] padłam :evil_lol::evil_lol:[/quote] ja też:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. jakie te ślimaki wielkie:crazyeye:a jakie obrzydliwe:lying: trzeba mieć:stupid:żeby to w domu trzymać:eviltong::diabloti::evil_lol:
  19. LeCoyotte, po kursie u Ciebie mam zamiar wymiatać:evil_lol: eria, a już myślałam, że mnie:obrazic: Justa,:loveu::loveu::loveu: weszka, ona wygląda paskudnie jak jest mokra:evil_lol: a dziś rano mi się nudziło... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/do.jpg[/IMG] chyba muszę poćwiczyć takie rzeczy...bo ni cholery nie umiem robić takich zdjęć:shake:
  20. [B]Kojot[/B], ja poproszę szybki kurs internetowy:evil_lol: [B]eria[/B], też bym sama chyba nie polazła:shake:
  21. odnawiam!!! czy ktoś może powiedzieć coś o tej sędzinie?
  22. [quote name='eria']a świnię dasz ???? :diabloti::diabloti::mad: to może odpowiem:diabloti: dobre:roflt: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5107444.jpg[/url] co to jest:-o
  23. Kojot- zapowiadam się, że jade do Ciebie na doszkalanie:diabloti:
  24. Dawaj jeszcze:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [B]ewka i haker[/B], ledwo:evil_lol: [B]weszka,[/B]nie widać? to zobacz na gass poczochrańca i ja wczorajsza:oops:ale wstydzić się nie mam zamiaru, czasem każdy tak wygląda:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/41Gass.jpg[/IMG] [B]AnkaG,[/B]na sianku było bardzo fajnie:loveu: [B]Doginka,[/B]widziałam moje piękne maski...nawet chyba biją tą powyższą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie wiem czy to było czy nie?:oops: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/35-dogo.jpg[/IMG] i koteczek z torpedą w zadku...siedział...sekunda i go nie ma:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/43-dogo.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...