Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. OLCIA BRAWA ZA CUDNY DEBIUT KOFF:multi::multi::multi::laola::drinka::cunao::drink1:
  2. a ja proszę o sznaucery średnie czarne:modla::modla::modla:o ile w ogóle jakieś były:hmmmm:
  3. a mi się bardziej podoba to ostatnie:p
  4. ja też poproszę o link:razz::pkusi ta wystawa:diabloti: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  5. ja to planowałam ruszać później do Zakopca:razz:ale jestem otwarta na propozycje:razz::diabloti:
  6. ta z obłedną głową:crazyeye::loveu::loveu::loveu:ma chyba coś nie teges z górną linią:hmmmm: gapowata i work bardziej mi się podobają:loveu: wszystkie są piękne!!!!
  7. musze się podczepić pod stwierdzenie o cudnej Krysi:loveu::loveu:
  8. [B]weszka,Doginka, [/B]ja też się wczoraj zapisałam:diabloti: i Koffka z Olą też będzie:multi::multi::multi: czyli silna ekipa pod wezwaniem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]tangerine74, [/B]przede wszystkim musisz mieć dla niego paszport z ważnymi szczepieniami;)
  9. LeCoyotte, trzymam za słowo:diabloti: Doginka, Mi też się podoba:oops:i takie właśnie miało być;)ale jak większość jest na nie to widocznie mają rację i jest do d.....:p szkoda,że dziś nie ma słoneczka...:roll:
  10. [url]http://1.1.1.5/bmi/i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5208666.jpg[/url] miodzio!!!!!!!!!!!! i biedroneczka też sliczna!!!
  11. [url]http://1.1.1.5/bmi/img222.imageshack.us/img222/5761/dsc0004bbu.jpg[/url] błahahahha
  12. [quote name='Elitesse']w pierwszy dzien BOB mlodziezowa suczka z wegier, Anais udalo sie CACIBa zlapac , drugiego dnia wsio wegierskie psy zgarnely[/quote] dzx:loveu: przynajmniej ten CACIB:multi: a nie wiesz jak w czarnych???jaka stawka była?
  13. [quote name='malawaszka']musiałabyś pokazać przed o po obróbce :cool3:[/quote] tego samego w orginale nie mam:shake:ale to jest bardzo podobne ;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0025.jpg[/IMG]
  14. macie racje z tym widokiem;)ale musze ćwiczyć, bo nigdy nie nauczę się dobrze obrabiać:shake:a kto mi powie kiedy jest dobrze jak nie WY:loveu::loveu::loveu:
  15. Na bank się już nic nie zmieni:eviltong:i niedługo będziemy Cie zamęczać o szczylkowe foty:multi: po opisie charakteru pewnie też bym się decydowała na zieloną:loveu::loveu::loveu:uroda wkońcyu przemija, a chatakter zostaje na zawsze:loveu::loveu::loveu: a jak czerwona?wiesz coś o niej?
  16. Sylwia jak wyniki w średniakach:razz::diabloti: ta pieprzaczka średnia jest bardzo fajna:loveu:
  17. super wieści!!!Gratuluje!!! ładniejsze zdjęcie ma zielona;)i taki słodziak:loveu:ale czy żółta nie ma większej główki? sama nie wiem, nie umiałabym wybrac na podstawie tych 2 zdjęć...choć jak charakter przemawia za zieloną to już dużo:loveu: No i mają coś czego nie lubie:eviltong:WIELKIE UCHO!!!!!!!!!!:evil_lol: a nie korci Cię, żeby zostawić sobie szczylka po Dirki?:razz:
  18. ech:roll: ale jest jeden plus:razz:będziecie cały czas razem:razz:
  19. [quote name='weszka']Na to wygląda że Dirki została kocią mamką :loveu: To już któryś raz jak ich nakryłam na takich dziwnych czułościach :cool3:[/quote] Kot mojej koleżanki(21letni:crazyeye:) robi tak każdemu kto poloży się na brzucholu:razz:powiem Wam, że to nawet przyjemne ale pod warunkiem, że sie ma polar na sobie:evil_lol:
  20. To już jest MIŁOŚĆ:crazyeye::loveu::loveu:
  21. [url]http://1.1.1.1/bmi/i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/IMG_7541_640.jpg[/url] super!!!!
  22. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0020-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/11111-Kopia.jpg[/IMG]
  23. FAJNIUSIE FOTKI:p a Twoja mina bezcenna:evil_lol:
  24. a ja tu pierwszy raz:pale nie ostatni:diabloti: [url]http://i40.tinypic.com/1imtrn.jpg[/url] śliczne:loveu:
×
×
  • Create New...