-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
to może sie wstrzymaj i zapsz się na Czarnogóre z Dirki wystawa jest 20,21 czerwca z możliwością ukończenia Championatu,a wracając(wszystko masz właściwie po drodze) zgarniesz młodą piękna dame:razz: ja do piątku podejme decyzje czy jechać tam czy sie wstrzymać:roll:
-
[quote name='malawaszka']dzięki Kojocie - a możesz to ostatnie wstawić bez narysowanych linii?[/quote] jeśli to do mnie, to juz tak samo nie potrafie:oops: ale może tu bedzie coś widać:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dsc0010yur1-1.jpg[/IMG] celowo wstawiam za duże bo lepiej widać;)
-
jestem po długaśnej przerwie:p
-
[B]Doginka[/B], a ile możesz kasy wydać?:razz: [B]eria[/B], no ja to mam dylemat...czy makro, czy coś innego:diabloti:ale do makro zawsze chciałam mieć a jeszcze jak zobaczyłam jakie cuda mozna zrobić to już w ogóle się napaliłam:loveu::evil_lol: [B]weszka[/B], no niedługo nie pogadzasz:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i takie tam gnioty... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3968-Kopia2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4066.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo4.jpg[/IMG]
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
ja proszę na foty brudasa...wkońcu wtedy pies jest najszczęśliwszy:evil_lol::diabloti: -
ale świetne zdjęcia:loveu:
-
rozjaśniłam i poprawiłam lekko po kreskach które było widać i mi też wychodzi 5322 [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dsc0010yur1.jpg[/IMG]
-
ja używam tych grabek tylko do ogonka:evil_lol:bo u nas tylko tam nie tnie:evil_lol:
-
[quote name='Doginka']Trzymać kciuki, bo jutro robię córeczkę Gordonka - tę malutką:multi::loveu::multi:[/quote] super informacja:multi::razz: czekam na foteczki:razz::diabloti:
- 21590 replies
-
[B]eria[/B], raczej będę się wstydziła wstawiać moje pierwsze próby:evil_lol: [B]tangerine74[/B], witam po długiej przerwie:multi: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo10.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo8.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo3.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka'] Hahahha a to nie pisałam ze mieszka z nami mini-słonik :diabloti:[/quote] Ty to naprawde masz tam mały zwierzynieć:evil_lol: a weźmiesz swoją nową sznaucerową piękność na wystawe:razz:?:loveu::loveu::loveu: Nie wiem jak u Was ale ja już wiem, że mam masakrycznie trudną konkurencję:mdleje:
-
[quote name='weszka']Piękne :loveu: Wszystkie :loveu: Portret :D:evil_lol: Ewa jakim ty obiektywem focisz te widoczki? Pewnie już sto razy pisałaś ale nie pamiętam :razz:[/quote] a więc te ostatnie były robione 50mm:p a te co w PS za bardzo popsułam to 18-200;) ale przez erie choruje na jakiś obiektyw do makro, tyle że ceny poszły masakrycznie w górę:placz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo5.jpg[/IMG]
-
[url]http://1.1.1.4/bmi/img39.imageshack.us/img39/397/dsc0574.jpg[/url] on jest poprostu śliczny!!!! a co to za domownik pod szafką?:grins:
-
eria to specjalnie dla Ciebie do portretu psychologicznego:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo7.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo6.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']ale Ty tam masz pięknie :loveu:[/quote] nic tylko zazdrościć;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i ja mówie dobranoc:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo2.jpg[/IMG]
-
[url]http://img30.imageshack.us/img30/1741/dsc05173z.jpg[/url] rozczuliło mnie to zdjęcie:loveu:
-
lało 10 minut...ale całą sobote niebo wyglądało przerażająco...a my na rowerach z gass:loveu: a tu kolejna odsłona panienki z okienka:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4440-Kopia.jpg[/IMG]
-
i to z wielkim:multi:nie wytrzymam, musze powiedzieć z Ole bo mnie skręci:evil_lol: [SIZE=5][COLOR=red]BIS PUPPY 2:multi:[/COLOR][/SIZE]
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0970bw2640.jpg[/url] To jest bardzo w moim typie:loveu:
-
[quote name='LeCoyotte']jaka poczochrana:lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3922-Kopia2-Kopia.jpg[/URL] faaajne;) może bw?[/quote] ja sobie wypraszam, ona jest uczesana:mad:tylko teraz tak wygląda:evil_lol: to zmień na bw bo ja nie umiem, żeby było ładnie;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4095-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5208576.jpg[/url] miodzioooooooooooooooooo:loveu:
-
eria, troszku zarosta:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4262-Kopia.jpg[/IMG] cisza przed burzą... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3922-Kopia2-Kopia.jpg[/IMG]
-
Totek kaskader:crazyeye:dobrze, że nic się nie stało...ufffffff
-
działkowy potwór:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4256-Kopia.jpg[/IMG]