-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[B]Weszka[/B], pięknie to musiało wyglądać:loveu: Tylko masz albo brudny obiektyw albo syf na matrycy- sprawdz lepiej;) [quote name='marako']Ale czy Ty z 2 dużymi sznaucerkami i kotem mieszkacie w mieście? W pobliżu wysokich domów? .[/quote] A w czym to przeszkadza???:crazyeye::roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No to i ja się wpraszam na imprezke:knajpa::drink1::beerchug::drink1::drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jaką zdradę:eviltong:zobacz jakie ja maski mam na tych fotach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale się SUPER bawiłam i nie mam zamiaru się wkurzać;)
- 21590 replies
-
[quote name='weszka']Czyli świnki niet :shake: ciekawe o co chodzi tak w ogóle :diabloti: [B]ariss[/B] na kilku fotach masz minę jakbyś chciała zarżnąć pieska nożem :evil_lol::eviltong:[/quote] powiem tylko tyle,że chodzi o mine Sylwii na jednej z fot:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak fenomenalnie wyszłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a foty mordercze pozowane:diabloti:
- 21590 replies
-
[B]Doginka,[/B] nic nie ruszałam:shake: [B]eria, [/B]motylki wstyd wstawiać:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/e-dogo.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/38-dogo.jpg[/IMG]
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0655_640.jpg[/url] :mdleje::mdleje::mdleje: a ja myślałam, że mi nawet nizłe widoczki wyszły:splat: jak Ty to robisz?
-
Justa teraz to będziesz miała dylemat:evil_lol::eviltong:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']Za ten tydzień to jeszcze nie ma za co, bo tylko biochemia i porawa praktyka z moczowopłciowego. Ale dalej to masakra :mdleje: Kolosik ze skóry i narządów zmysłów, anatomii ptaka, histologia prkatyczna i teoretyczna, łacina z całego roku, praca ze zwierząt egzotycznych, genetyka, ochrona środowiska, agronomia - a to wszystko jeszcze PRZED sesją :loveu: Już nie będę wspominać, że w sesji 2 olbrzymie egzaminy z 2 najgorszych na I roku przedmiotów :mdleje:[/quote] :mdleje: kogoś:stupid: Jak ja się ciesze, że mi została mgr:pchoć po podobnych do Twoich przejściach egzaminacyjnych cos nie mogę jej skończyć:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale on chyba tak z jakiejś szafki??? jak miałam kocura to na słowo mucha lecieał z innego pokoju i nie przestawał polować do chwili gdy muszka nie padła:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a za słowo mięcho gotow był zabić to co staneło mu na drodze do kuchni:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
to ja trzymam kciuki za ten tydzień:p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img4.imageshack.us/img4/379/dsc0009khp.jpg[/url] wow:crazyeye:jak ona tam wlazła:crazyeye:polowała ma muche?:evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
super wiadomości:multi::multi::multi:Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!11
-
Totkowi bardzo dobrze jest w czerwieni:loveu::loveu::loveu: balkon to jest cudowna sprawa!!!Jakie kwiatki posadziłaś???
-
muchy było ubić...i tak już ich za dużo:diabloti::evil_lol: a to cudne!:loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5097198.jpg[/url] ja uchwyciłam taka parke zainteresowana tylko bzykankiem...ale dupa mi wyszła:placz:
-
daj jeszcze jakieś foteczki:p
-
wróciliśmy:mdleje: i nawet zrobiłam specjalnie dla Was kilka zdjęć:grins: najpierw widoczek;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/36-dog.jpg[/IMG] a teraz gass:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/39-dogo.jpg[/IMG] reszta pewnie jutro:razz:
-
[*]:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( [*]
-
ja mam swojskiego psa:eviltong::diabloti:
-
[quote name='eria']to by była miazga z fretki,[/quote] jakbym czytała o swoim psie:evil_lol:
-
No dobra już siedze cicho:siara:
- 21590 replies
-
wszyscy chcą świnie...musisz ją dać:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']..Powiedziała Warszawianka.. :diabloti:[/quote] daj mi kase na dom z dojściem do jeziora i już w Wawie mnie nie spotkasz:diabloti:
-
fajne foty, mi to w ciemnym lesie nic nie wychodzi:shake:
-
[url]http://i40.tinypic.com/993tbc.jpg[/url] ładnie tu wyszłaś:p fajne takie zwiedzanko, choć ja to wole chodzić i "zwiedzać" góry, łąki, jeziora itp... cywilizacja do szczęścia nie jest mi tak bardzo potrzebna;)
-
[quote name='Justa'] Ola, masz może jakieś aktualne fotki tej pomarańczowej dziewczynki z ostatnieg miotu?[/quote] Ona jest teraz łysolkiem wyskubanym chyba;)