-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Dziewczyny mała jest przecudna, a ten roześmiany pychol-miodzio:loveu::loveu::loveu:czekam na Wasze opowieści i całą mase fot:loveu::diabloti:
-
[*]:placz::placz::placz: Podjęłaś bardzo dojrzałą decyzję!!! Dzięki Tobie Kreon miał 3 lata cudownego życia i mógł odejść nie męcząc się z bólu. Jestem z Tobą i z uśmiechem zalanym łzami wspominam nasze psie spotkanie. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/f94f7f17736698901.jpg[/IMG]
-
nawet nie wiem co powiedzieć:glaszcze:jesteśmy całym serduchem z Wami:glaszcze:
-
Widoki z pobytu nad Wisłą:diabloti: dzieło Bobra:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/d1.jpg[/IMG] i hmmmmm...:mdleje::roflt::megagrin: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/d.jpg[/IMG]
-
[quote name='Od-Nowa'][B]ariss[/B], wsiadaj w pociąg i do Kraka. zobaczymy się jutro :diabloti: ech bajeczka... oby tylko pogoda była łaskawa ;) [/quote] wiecie, że bym z Wami pojechała:loveu:ale życie to nie bajka:shake:
-
[url]http://images46.fotosik.pl/133/235cffb51ed804bc.jpg[/url] czeka na obiad:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
To daj nam szybko znać jak juz będziesz wiedziała która Twoja:loveu::loveu::loveu:juz się doczekać nie mogę- zupełnie jakbym z Wami jechała:evil_lol::stupid:
-
[B]LeCoyotte[/B], ja to wygram w lotka i to całą sume jak będzie z 60 baniek do wzięcia:evil_lol:jak w taki wielki placek wpadłam to i wielką kase wygram:diabloti::evil_lol: [B]Doginka,[/B] to jest dobry obiektyw ale ja za tyle kasy bym go nie brała(wcześniej był tańszy;))to juz zastanłów się nad tą Sigmą co ma eria- obiektyw jest narawdę fajny no i tańszy niż ten Nikor:razz: [B]weszka[/B], widzisz jakie ja mam czasem dobre pomysły:evil_lol::loveu:
-
Ja to przyczłapałam się powiedzieć Dobranoc bo padam na twarz:roll: ale jeszcze fotki Telimena:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/dogo20.jpg[/IMG] Krowa przez którą wpadłam w jedyny na całym polu świeży placek:icon_roc::stormy-sad::mdleje::mdleje::mdleje::motz::roflt: i piękne niebo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4359-Kopia.jpg[/IMG]
-
No to ja mam nadzieję, że na Warszawie zobacze piękny układ bo kibicować na 100% będę:p i foty robic i może jakiś filmik nagramy, owacje na stojąco i te sprawy:evil_lol:
-
BBeta, nie wiem czy pisałam:oops: malawaszka, a co:diabloti: Od-Nowa, błahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Jak oni traktuja mnie jak im wygodniej to ja przynajmniej w ten jeden dzień moge sobie być tym dzieckiem:diabloti::evil_lol: ja tu sobie marzę a i tak pewnie skończy się na czekoladzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: LeCoyotte, zrobie dokładnie to co Monia:mdleje::mdleje::mdleje: jestem pod wrażeniem:crazyeye: weszka, na nią już od dawna czeka prezent:loveu:ale z tego wszystkiego chyba jeszcze dokupie jakąś obroże:evil_lol:ale to juz dla mnie:evil_lol:
-
[B]BBeta[/B], ale dzień dziecka jest 1 czerwca i chyba lepiej dostać te pierścienie niz czekoladę:evil_lol:???no chyba, że czekolade to rzeczywiście się wstrzymam:eviltong::evil_lol:
-
[quote name='BBeta']Jesteś pewna, że to rzeczywiście taka fajna sprawa? :diabloti: Pierścienie zmniejszają odległość ostrzenia - niestety czasem aż za bardzo, GO jest minimalna o precyzyjnym ustawieniu ostrości nie wspominając :cool3: Moim zdaniem nie warto pchać się w żadne pierścienie, lepiej poczekać, dołożyć i kupić obiektyw (niekoniecznie taki za 2000zł) ;)[/quote] nie jestem pewna, bo się na tym nie znam...pisze z tego co się na ten temat naczytałam;) a Ty wiesz to z doświadczenia własnego? To jak możesz to poleć mi jakiś jasny obiektyw do makro w cenie niższej niż 2tysie, bo ja widocznie znaleść nie potrafie(zaznaczam,że 1800zł a 2000 to żadna rożnica)
-
[[url]http://1.1.1.3/bmi/i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4083442.jpg[/url] Piekny MIŚ!!!
-
[FONT=Calibri][SIZE=3][B]Od- Nowa[/B], z tego co się orientowałam to pierścienie mozna juz dostać za około 300zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3][B]Eria[/B], to jest mega proste, pierścienie zmniejszają minimalną odległość fotografowania co daje nam powiększenie fotografowanego obiektu.Dlatego jest to tak fajna sprawa bo dzięki temu nie musze kupować obiektywu za około 2tysie tylko wydać 600zł i sprawdzic czy w ogóle chce sie bawic w to co Tobie tak dobrze wychodzi:evil_lol:[/SIZE][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']mnie się Luneta po exspocie drapała bardzo :shake:[/quote] Ty wiesz że mi gass też zaczeła się ostatnio drapać mocno i ja nie mogłam dojść od czego to!!! teraz juz żadko to robi, ale dziś ją zakrople i sprawdze czy to się nasili czy nie...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Napisałam tu gigantycznie długiego posta i mi net wygasł:angryy: Ogólnie chodziło o to, że bede mieszkać z Gass,Kojotem i Samba:evil_lol: i że my będziemy wegetować na psich spacerkach robiąc foty, a Ty będziesz nas utrzymywać:megagrin: i pisałm jeszcze o kleszczorach, że ostatnio zmieniłam mój ulubiony promeris(w hurtowni go nawet nie mieli)i pani poleciła mi Exspot i mnie powalił:crazyeye:łaziłam z Gass w takie miejsca że nawet na promerisie łapała stado kleszcy (oczywiście nie wbijały się, no ale były)a tu ZERO, ani jednego!!!Dodam jeszcze że musiałam gass 2 razy wyszorowaćw szapmponie(wiadomo czemu:diabloti:) i efekt taki sam ZERO KLESZCZY:crazyeye:Jestem zachwycona:loveu: Nawet na TZ znalazłam jednego potFFFFFFFFora:evil_lol:(a on tylko ścieżką łaził)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ta mała to mega słodziak:loveu: a weszka dobrze gada ta druga to taka stara malutka:evil_lol:
- 21590 replies
-
ale Wam fajnie:loveu:
-
LeCoyotte, wiem, że jest cała masa:eviltong:ale sie nie mogę zdecydować jaki chcę:evil_lol:myślałam juz o gwiazdkowym, póżniej jakimś zmiękczającym(ale ten chyba jest zbędny) weszka, ja też mam tylko 1 UV;) i też jestem zielona odnośnie aparatu i fotografowania, i tak naprawdę powinnam podszkolić się w tym a nie myśleć o nowych sprzętach:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://1.1.1.1/bmi/img43.imageshack.us/img43/9061/dsc0070d.jpg[/url] wprowadzam się do Ciebie!!!!!! nawet do szopy:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Justa']Pewnie, że trochę moja - toć to moja ukochana i najjedyńsza średniaczka cudowna :loveu: menelik :loveu: Co do filtrów - to ja mam filtry Hoya i jestem bardzo zadowolona :cool3:[/quote] ja pytałam o firme pierścieni, bo przecież do nikona nie tylko nikon;) [url=http://fotozakupy.pl/adapter-obiektywu/kenko-extention-tube-set-dg-nikon,8868s]Kenko Extention Tube Set DG - Nikon - Adapter obiektywu - Fotozakupy.pl[/url] ??? a te??? a filtr mam Fuji i tez jestem zadowolona:razz:
-
[quote name='malawaszka']pomysł super! jakbym miała jakiś fajny obiektyw to też bym tak zrobiła :lol: ale nie mam więc nie zrobię :evil_lol:[/quote] [B]malawaszka[/B], oj ale na bank będziesz kiedyś miała:razz: [B] Justa[/B], na Ciebie też czekałam:loveu: No ja mam nadzieję, bo to jak wszystko teraz jest drogie to załamka :mdleje::mdleje: a z kasa ostatnio też masakra:shake: no dobra Twoja tez trochę:grins:
-
[quote name='LeCoyotte']brawo za pomysł:cool3:uprzedziłaś mnie;) tyle że będziesz musiała bliżej podchodzić do robali;) kup cały komplet 3 sztuk. No i będziesz mogła je uzywać z tym zoomem co masz, też da dobry efekt[/quote] czekałam na Ciebie:loveu::evil_lol::diabloti: ale teraz mi powiedz lepiej jaką firme mam wybrać i na które sie decydować?- proszę o link:diabloti: zastanawiam sie też nad jakimś fajnym filtrem(ale nie do makro)wkońcu dzień dziecka się zbliża:diabloti:
-
[B]Justa[/B], a nie bo moja:loveu::eviltong::diabloti: [B]Paulinaaa[/B], dziekuję:loveu: Jak juz wiecie chodzi za mną obiektyw do makro:loveu::loveu::loveu: ale dziś wpadłam na pomysł, że może do mojej 50mm kupię pierścienie pośrednie makro z przeniesieniem AF(co wyjdzie dużo taniej)a efekt wcale nie powinien być gorszy:razz: co myslicie, bo ja to na tym się średnio znam:roll: