-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
A skąd Pani jest? Tak dokładniej? Bo może znajdziemy kogoś na wizytę... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co Ona powie... -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='tobciu'][B]Hej, byliśmy dziś (23/03/14) z odwiedzinami u Rexa i Pana Mariana. :) Oboje z odwiedzin zadowoleni. :)[/B] Opiszę poniżej. Ściągnę filmy to wstawię. Zdjęć też mam kilka, tylko znowu na imageshack minął mi termin darmowych 30 dni. To muszę pokombinować znowu, jak je wstawić.[/QUOTE] Poczekamy :lol:. Ja korzystam z fotosika - niestety odpłatnie ale 19 zł. na rok jakoś daję rady ogarnąć :evil_lol:. Ztymi darmowymi zawsze miałam jakieś problemiczki... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
No to teraz Magda ma do myślenia :lol:. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kurcze - teraz skojarzyłam. Mam znajomych w Anglii - pojechali jak większość - zapracować na chleb. Cudowni, zwierzolubni ludzie... Mam pytanie skąd jest ten ewentualny dom dla Rockiego? Może uda się zrobić wizytę przedadopcyjną ;). Magda może zadzwoń do ZuziM - bo tak naprawdę wszytko musi zacząć się od odpowiedzi na pytania tych ludzi... Jaki jest Rocki do dzieci, kotów... ZuziaM pewnie zajęta i tu nie zagląda a szkoda tracić czas... -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
AlfaLS replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Doda Ojej ma takie krzesełko... Chyba, ze z niego wyrósł bo ono jakiś czas temu było dla niego robione... Ojejku trzymam kciuki za ciebie kruszynko. -
Ale ona szczęsliwa!!!!!! Jaszko a co mówi była opiekunka Elzy - na te foty? Ma łezkę w oku i poczucie, że dobrze zrobiła oddając ją?
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Ja też bym powiedziała, że niby masz rację... Jednak trzeba rozważyć też to co napisała wyżej złośnica... Na razie Rockiego ogłaszamy i jakoś domki się o niego nie biją... Mam wrażenie, że ktoś kto zwraca się do fundacji w sprawie psiaka, którego chce wywieżć z Polski do Anglii zdaje sobie sprawę z tego, że w pewnym sensie z ewentualnymi problemami bedzie musiał sobie radzić sam... A jeśli do tego chcą wziąć psiaka, który nie jest szczeniakiem to tym bardziej dobrze o nich świadczy. Bo przeciez starszy psiak może więcej chorować niż szczeniak a weci pewnie tam do tanich nie należą... Przyznam, że mnie najbardziej niepokoi to małe dziecko, choć i to może wcale nie być problem jeśli jest ogród i wtedy i pies i dziecko mogą się wyszaleć... Czy to razem czy osobno... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Obawiam się, że chyba nie ma wiadomości o tym jaki jest Rocki do dzieci i kotów bo chyba nigdy nie był pod tym kątem sprawdzany... Ale może udałoby się go sprawdzić? -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
W końcu sankowa zaprawa już była :lol:. -
Też jestem ciekawa...
-
[quote name='Elisabeta']Tinko, masz już Księgową na swój bazarek od Jaszki. :smile: Alfunia, my cierpliwie poczekamy na Twój bazarek, Kochana. W życiu są sprawy ważne i ważniejsze. Spokojnie się ze wszystkim uporaj i wtedy... :kiss_2: I niech Ktoś tu jeszcze się dziś odezwie, żebym się jutro o świcie nie witała postem po swoim poście... :roll: ;) :evil_lol:[/QUOTE] Odzywam się zgodnie z życzeniem ;). Nie będziesz już pisała posta pod postem :evil_lol:.
-
Jaszko - dziękuję za bazarek dla Tinki :loveu:. Oczywiście, nie ma problemu, mogę być księgową bazarkową :evil_lol:. Ja ze swoim bazarkiem też musze się zebrać choć po tej "przerwie w życiorysie" mam dużo zaległości i ciężko mi się z wszystkim wyrobić :oops: a robienie bazarku to jednak trochę czasu zajmie...
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
AlfaLS replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na podwójne zaproszenie :lol:. U Kasi na pewno będzie miała super! Mamy tam nasze dwie bardzo starsze sunie to dobrze wiemy jaki to cudowny DT. Niestety na razie u mnie bardzo krucho z kasą ale pozwolę sobie zostać z sunią na wątku i będę o niej pamiętała jak uda się coś wygospodarować na dodatkowe psie wydatki. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
A ja tak bardzo się nie dziwię tym pytaniom "o wymiar" ;). To znaczy, w przypadku takiego młodego psiaka to się dziwię ale tak ogólnie to się nie dziwię. Ale sobie napisałam :evil_lol:. Pamiętam jak ja wypatrzyłam sobie sunię na dogo. Były tylko dwie fotki, robione z góry więc tak na dobrą sprawę nie bardzo było widać jej wielkość. Wydawała się mała bo obok stały psiaki od niej większe, a że wszystko kundelki to naprawdę ciężko było rozeznać jej wielkość. Prosiłam o info dot. wielkośći i wagi bo dla mnie było to bardzo istotne. Sunia miała staż schroniskowy 12 lat, ja mieszkam na 4-tym piętrze bez windy a sama jestem rozmiaru kieszonkowego. Kombinowałam że w razie choroby psiaka czy innych problemów / kłopoty z wchodzeniem po schodach po paru latach pobytu u mnie/ przyjdzie mi ją wnosić na to moje 4-te piętro... A wtedy waga ma znaczenie... Dostałam wtedy informację, że zważyć jej nie można bo się boi ludzi, zdjęcia obok człowieka zrobić nie można bo się boi ludzi ale jest wielkości małego szpica... Poczytałam, że mały szpic to psiak ok. 8 kg. Super! Tyle mogę wnosić :lol:. Tylko, że sunia jak do mnie przyjechała to się okazało że jest sport, sporo większa i waży ... 15 kilo...:diabloti:. Oczywiście została ze mną, choć ludzie, którzy mi ją przywozili całą drogę / 600 km/ się martwili, że będzie za duża i jej nie wezmę. Jednak ona była już "moja" i wtedy ta jej wielkość nie była już ważna. Ale teraz jak czasem ją muszę wnosić bo problemy z chodzeniem się zaczęły - w końcu ona ma już 18 lat - to bardzo solidnie odczuwam tą jej wielkość. Bo przecież u mnie jej jeszcze co nie co przybyło :lol:. Jednak Ciapulek to młodzieniec, u niego nie będzie takich problemów... Przynajmniej prez najbliższe kilkanaście lat :lol:. -
Dziękuję, w wolnej chwili przeczytam bo troszkę długi jest a ja zawsze muszę "od początku do końca" żeby znać całą historię :lol:.
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Dziękujemy, zaksięgowane również deklaracje za IV,V i VI od AlfaS :-) hotel opłacony :-)[/QUOTE] Ja co prawda tu mało piszę ale o Antku zawsze pamiętam i zagladam :lol:.