Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Kochani może ktoś nam ułoży jeszcze jeden teks do ogłoszeń dla Tinki? Chodzi mi o to żeby móc w tym samym czasie ogłaszać Tinkę na dwa województwa i żeby nam portale ich nie pozdejmowały... Jak zmienimy tylko trochę ogłoszenie Jaszy to mogą nam pokasować... Ma ktoś wenę twórczą?
  2. Mnie ksiądz pozwolił powiesić plakat przy samym wejściu do kościoła... Widział moją sunię i nawet wcześniej próbował ją łapać. Są różni księża, może tam jest normalny? Nie zaszkodzi spróbować.
  3. [quote name='Nutusia']O matko moja - i na co mi to było?!?!?! [URL]http://www.okazje.info.pl/szukaj/trymer-hakowy/ceny.html[/URL] Czekam na sugestie, który będzie najlepszy i najbardziej uniwersalny ;)[/QUOTE] A może takie coś [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/szczotki_zgrzebla/zgrzebla_pies/32628[/URL] ? Ja to kupiłam dla mojej suni, też bardzo długowłosej i z okropnym podszerstkiem ale - wstyd przyznać - jeszcze nie wypróbowałam :oops:.
  4. [quote name='Hope2']normalnie zło wcielone w postaci anielskiej ;) Zośka - zobacz ile miłości jest w tych kilku słowach :loveu:. Ty to miałaś szczęście :lol:.
  5. [quote name='Murka']Mogłam wydać Ciapka do DSu, ale nawet bez konsultacji z agat21 odmówiłam, bo stwierdziłam, że dla psa, który od szczeniaka jest w domu (mimo, że jest ciut upierdliwy ;) ) zamieszkanie w kojcu bez wstępu do domu byłoby trochę przykre. Zwłaszcza, że Ciapek jest krótkowłosy... A Ciapek spodobał się baaardzo, zwłaszcza dzieciom... :([/QUOTE] Murka, dobrze, że odmówiłaś... Nie o taki DS nam chodzi...
  6. Mało osób zaglada do Meggi ale mamy kolejne wpłaty od osób, które pamiętają o Megguni :lol:: - od Malibo57 60 zł., - od Diany79 10 zł., - od Magdy222 20 zł., - od Randy 30 zł., - od Grosziwa 60 zł. / za cztery miesiące/, - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Figi33 10 zł. Razem: 215 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!! [/B]Hotelik do 8. 04.2014r. opłacony i dziś Meggi ma na koncie 805,17 zł. Już uzupełniam pierwszą stronkę :lol:. Kasiu a może zrobisz jakieś nowe fotki Meguni?????
  7. [quote name='Elisabeta']Alfa, jesteś. Uff... :) I dziękuję. Wzruszyłam się... :roll: Miałam ostatnio myśli, że się tu panoszę za bardzo. Ale teraz to już nieważne. :) Zresztą to wszystko dla naszej Tinki. Najcudniejszej. :loveu:[/QUOTE] Elisabeta!!!!!! Toż Ty jesteś dobrym duchem Tinki :iloveyou:. I tylko tak masz o sobie myśleć :lol:. A teraz rozliczenie finansowe. Od poprzedniego mamy wpłaty: - od Jaszy 41 zł. / za cztery miesiące/, - od Mattilu 60,84 zł. / za sześć miesięcy/, - od Jolanty08 10 zł., - od agat21 10 zł., - od Nikusia 10 zł., - od Livki 10 zł., - od certusowej 30 zł., - od pauli_t 5 zł., - od Marudy666 10 zł., - od Dulskiej 20 zł., - od Jo37 12 zł. Razem: 218,84 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty!!!!! [/B]Na konto Tinki wpłynęło także duuuuuuuużo pieniedzy z bazarku Jaszy :multi:. I tak: - od Elsabety 120 zł. - od Iv_ 170 zł. - od Alaa 440 zł. Razem 730 zł.:multi::multi::multi:. [B]Bardzo dziękujemy Jaszy za zorganozowanie bazarku:Rose: :Rose: :Rose: i kupującym za bardzo szczodre uczestniczenie w bazarku i licytowanie co dało tak piękny efekt dla Tinki :Rose::Rose::Rose: . [/B]Po opłaceniu hoteliku / do 21.04.2014r./ Tinka ma w portfeliku jeszcze 989,85 zł.:bigcool:. Lecę teraz wszystko wpisać do postu rozliczeniowego a jutro będziemy myśleć o kolejnej turze ogłoszeń naszej posażnej suni :lol:.
  8. Dobrze byłoby powiesić te ogłoszenia też koło szkół i gimnazjów na tym terenie. Dzieci i młodzież są bystre, dojeżdżają z różnych stron - mogą coś skojarzyć... Ja jak szukałam mojej suni, która mi zaginęła zaraz po przyjeździe do mnie to właśnie od młodych ludzi miałam najwięcej sygnałów. I nie można tracić nadziei - ja Tary szukałam trzy tygodnie mimo że plakaty porozwieszałam po całym mieście jeszcze w tym samym dniu. A ona była tak jak Gryś bardzo nieufna do ludzi i sama do nich by nie podeszła za skarby świata...
  9. [quote name='paula_t']A nuż...[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252848-Poszukuje-7-8letniego-psa-dla-starszej-osoby[/URL] :roll:[/QUOTE] Dzięki Paula - wstawiłam tam Tinkę i Rockiego :lol:. Już jestem u Tinki... Wreszcie po wszelkich zawirowaniach między innymi z pitami :angryy:. Teraz zaczęłam szykować fanty na bazarek, który chciałabym do końca tygodnia wystawić - dla Tinki i Meggi. Trochę kasy zawsze się przyda a mnie by troszkę rzeczy z domu ubyło bo niedługo nie wejdę już do tej mojej "rezydencji" :evil_lol:. Elisabeto kochana - Tobie szczególnie dziękuję za czuwanie nad Tinką i nie tylko :Rose:. Dziś wieczorem wstawię wszelkie rozliczenia. A fotki Tinki przecudne. To przy nogach człowieka to tylko się zakochać :loveu:.
  10. Może Tinka, co prawda starsza bo ok. 12-to letnia... Spędziła 10 lat w schronisku teraz jest w DT. Super sunia która bardzo zasługuje na swoją szansę...[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=786613_dsc01629.jpg[/IMG] Wątek Tinki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-10-lat-za-kratami-Ju%C5%BC-w-hoteliku-brak-138-z%C5%82-Prosimy-o-pomoc%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-10-lat-za-kratami-Ju%C5%BC-w-hoteliku-brak-138-z%C5%82-Prosimy-o-pomoc%21[/URL] Albo Rocki, piękny kudłaty psiak. Trzeci rok już w hoteliku... [IMG]http://images43.fotosik.pl/1269/b957c8c5a4ce0a11med.jpg[/IMG] Wątek Rockiego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219478-5-lat-w-schronisku-2-lata-w-hoteliku-Czy-Rocki-znajdzie-Swojego-Cz%C5%82owieka[/URL]
  11. Ja też jestem cichym podczytywaczem odkąd ten wątek został "wskazany" na innym, chyba u Bena... Elisabeta aprowoowała mnie do ujawnienia się ;). Z kasą u mnie krucho ale będę pamiętała o dzielnej mamusi...
  12. Nie ma nic lepszego niż spacer z koleżanką :evil_lol:. Podnosimy Ciapuka i pokazujemy wszystkim zaradnego psiaczka!
  13. Tylko przy takim podejściu właściciela - gdzie właściwie jasne jest że chcą psa oddać - nie ma żadnej gwarancji że to co podpowie behawiorysta będzie zrobione... I może wyjść na to że kasa wydana na behawiorystę będzie wydana a efektów nie będzie... Dom któy nie chce juz swojego psa wcześniej czy później wymyśli kolejny powód żeby chcieć go odddać... Np. to że pracuje z psaem według udzielonych rad a efektów nie ma... I nie ma sposobu żeby to sprawdzić czy wyegzekwować... A te pieniądze to prawie miesiąc w hotelu... Przpraszam, że się tak wtrącam ale wątki psiaków z G. podczytuję tylko jeszcze nigdy się na nich nie odzywałam :oops:.
  14. [quote name='Doda_']Gdzie jest agat21? :oops: czekam na odpowiedź w sprawie transportu :)[/QUOTE] Agat21 na innym wątku pisała że nie będzie jej na dogo z powodu wyjazdu. Chyba przez tydzień - po prostu poczekaj. To bardzo solidna osoba i na pewno jak tylko wróci to się z Tobą skontaktuje.
  15. [quote name='tucha']ja polecam postimage.org zero limitów, zero opłat. sama z tego korzystam i jestem zadowolona :) trzymam kciuki za domek dla kici, gdzieś w końcu znajdzie się dla niej Duży :thumbs:[/QUOTE] Dobrze wiedzieć :lol:. Ja z fotosika korzystam bo leniwa jestem i nie znam się na tych pikselach :shake:. A tam już to za mnie "załatwiają" i tylko mam odpowiedni kod pobrać :evil_lol:. A na postimage.org sobie chętnie popatrzę moze też będzie mi pasował...
  16. Zosinko - nie martw Hope i nas... Zaciskam kciuki żeby wszystko było ok :thumbs:.
  17. [B]Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych Świąt!!!!![/B]
  18. [B]Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych Świąt!!!!![/B]
  19. Zdrowych i radosnych świąt życzę wszystkim odwiedzającym naszą Tinkę!!!!!!! Tinko - to twoje pierwsze święta poza schronem - mam nadzieję, że Ci się spodobają :lol:.
  20. [B]Zdrowych i pogodnych świąt życzę tobołkom i tobołkowej rodzince!!!![/B]
×
×
  • Create New...