-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AlfaLS replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O matko moja - i na co mi to było?!?!?! [URL]http://www.okazje.info.pl/szukaj/trymer-hakowy/ceny.html[/URL] Czekam na sugestie, który będzie najlepszy i najbardziej uniwersalny ;)[/QUOTE] A może takie coś [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/szczotki_zgrzebla/zgrzebla_pies/32628[/URL] ? Ja to kupiłam dla mojej suni, też bardzo długowłosej i z okropnym podszerstkiem ale - wstyd przyznać - jeszcze nie wypróbowałam :oops:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Mogłam wydać Ciapka do DSu, ale nawet bez konsultacji z agat21 odmówiłam, bo stwierdziłam, że dla psa, który od szczeniaka jest w domu (mimo, że jest ciut upierdliwy ;) ) zamieszkanie w kojcu bez wstępu do domu byłoby trochę przykre. Zwłaszcza, że Ciapek jest krótkowłosy... A Ciapek spodobał się baaardzo, zwłaszcza dzieciom... :([/QUOTE] Murka, dobrze, że odmówiłaś... Nie o taki DS nam chodzi... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Mało osób zaglada do Meggi ale mamy kolejne wpłaty od osób, które pamiętają o Megguni :lol:: - od Malibo57 60 zł., - od Diany79 10 zł., - od Magdy222 20 zł., - od Randy 30 zł., - od Grosziwa 60 zł. / za cztery miesiące/, - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Figi33 10 zł. Razem: 215 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!! [/B]Hotelik do 8. 04.2014r. opłacony i dziś Meggi ma na koncie 805,17 zł. Już uzupełniam pierwszą stronkę :lol:. Kasiu a może zrobisz jakieś nowe fotki Meguni????? -
[quote name='Elisabeta']Alfa, jesteś. Uff... :) I dziękuję. Wzruszyłam się... :roll: Miałam ostatnio myśli, że się tu panoszę za bardzo. Ale teraz to już nieważne. :) Zresztą to wszystko dla naszej Tinki. Najcudniejszej. :loveu:[/QUOTE] Elisabeta!!!!!! Toż Ty jesteś dobrym duchem Tinki :iloveyou:. I tylko tak masz o sobie myśleć :lol:. A teraz rozliczenie finansowe. Od poprzedniego mamy wpłaty: - od Jaszy 41 zł. / za cztery miesiące/, - od Mattilu 60,84 zł. / za sześć miesięcy/, - od Jolanty08 10 zł., - od agat21 10 zł., - od Nikusia 10 zł., - od Livki 10 zł., - od certusowej 30 zł., - od pauli_t 5 zł., - od Marudy666 10 zł., - od Dulskiej 20 zł., - od Jo37 12 zł. Razem: 218,84 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty!!!!! [/B]Na konto Tinki wpłynęło także duuuuuuuużo pieniedzy z bazarku Jaszy :multi:. I tak: - od Elsabety 120 zł. - od Iv_ 170 zł. - od Alaa 440 zł. Razem 730 zł.:multi::multi::multi:. [B]Bardzo dziękujemy Jaszy za zorganozowanie bazarku:Rose: :Rose: :Rose: i kupującym za bardzo szczodre uczestniczenie w bazarku i licytowanie co dało tak piękny efekt dla Tinki :Rose::Rose::Rose: . [/B]Po opłaceniu hoteliku / do 21.04.2014r./ Tinka ma w portfeliku jeszcze 989,85 zł.:bigcool:. Lecę teraz wszystko wpisać do postu rozliczeniowego a jutro będziemy myśleć o kolejnej turze ogłoszeń naszej posażnej suni :lol:.
-
Dobrze byłoby powiesić te ogłoszenia też koło szkół i gimnazjów na tym terenie. Dzieci i młodzież są bystre, dojeżdżają z różnych stron - mogą coś skojarzyć... Ja jak szukałam mojej suni, która mi zaginęła zaraz po przyjeździe do mnie to właśnie od młodych ludzi miałam najwięcej sygnałów. I nie można tracić nadziei - ja Tary szukałam trzy tygodnie mimo że plakaty porozwieszałam po całym mieście jeszcze w tym samym dniu. A ona była tak jak Gryś bardzo nieufna do ludzi i sama do nich by nie podeszła za skarby świata...
-
[quote name='paula_t']A nuż...[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252848-Poszukuje-7-8letniego-psa-dla-starszej-osoby[/URL] :roll:[/QUOTE] Dzięki Paula - wstawiłam tam Tinkę i Rockiego :lol:. Już jestem u Tinki... Wreszcie po wszelkich zawirowaniach między innymi z pitami :angryy:. Teraz zaczęłam szykować fanty na bazarek, który chciałabym do końca tygodnia wystawić - dla Tinki i Meggi. Trochę kasy zawsze się przyda a mnie by troszkę rzeczy z domu ubyło bo niedługo nie wejdę już do tej mojej "rezydencji" :evil_lol:. Elisabeto kochana - Tobie szczególnie dziękuję za czuwanie nad Tinką i nie tylko :Rose:. Dziś wieczorem wstawię wszelkie rozliczenia. A fotki Tinki przecudne. To przy nogach człowieka to tylko się zakochać :loveu:.
-
Poszukuje 7-8letniego psa dla starszej osoby z Wrocławia.
AlfaLS replied to Entropia's topic in Już w nowym domu
Może Tinka, co prawda starsza bo ok. 12-to letnia... Spędziła 10 lat w schronisku teraz jest w DT. Super sunia która bardzo zasługuje na swoją szansę...[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=786613_dsc01629.jpg[/IMG] Wątek Tinki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-10-lat-za-kratami-Ju%C5%BC-w-hoteliku-brak-138-z%C5%82-Prosimy-o-pomoc%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-10-lat-za-kratami-Ju%C5%BC-w-hoteliku-brak-138-z%C5%82-Prosimy-o-pomoc%21[/URL] Albo Rocki, piękny kudłaty psiak. Trzeci rok już w hoteliku... [IMG]http://images43.fotosik.pl/1269/b957c8c5a4ce0a11med.jpg[/IMG] Wątek Rockiego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219478-5-lat-w-schronisku-2-lata-w-hoteliku-Czy-Rocki-znajdzie-Swojego-Cz%C5%82owieka[/URL] -
Ja też jestem cichym podczytywaczem odkąd ten wątek został "wskazany" na innym, chyba u Bena... Elisabeta aprowoowała mnie do ujawnienia się ;). Z kasą u mnie krucho ale będę pamiętała o dzielnej mamusi...
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Nie ma nic lepszego niż spacer z koleżanką :evil_lol:. Podnosimy Ciapuka i pokazujemy wszystkim zaradnego psiaczka! -
Tylko przy takim podejściu właściciela - gdzie właściwie jasne jest że chcą psa oddać - nie ma żadnej gwarancji że to co podpowie behawiorysta będzie zrobione... I może wyjść na to że kasa wydana na behawiorystę będzie wydana a efektów nie będzie... Dom któy nie chce juz swojego psa wcześniej czy później wymyśli kolejny powód żeby chcieć go odddać... Np. to że pracuje z psaem według udzielonych rad a efektów nie ma... I nie ma sposobu żeby to sprawdzić czy wyegzekwować... A te pieniądze to prawie miesiąc w hotelu... Przpraszam, że się tak wtrącam ale wątki psiaków z G. podczytuję tylko jeszcze nigdy się na nich nie odzywałam :oops:.
-
[quote name='Doda_']Gdzie jest agat21? :oops: czekam na odpowiedź w sprawie transportu :)[/QUOTE] Agat21 na innym wątku pisała że nie będzie jej na dogo z powodu wyjazdu. Chyba przez tydzień - po prostu poczekaj. To bardzo solidna osoba i na pewno jak tylko wróci to się z Tobą skontaktuje.
-
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
AlfaLS replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='tucha']ja polecam postimage.org zero limitów, zero opłat. sama z tego korzystam i jestem zadowolona :) trzymam kciuki za domek dla kici, gdzieś w końcu znajdzie się dla niej Duży :thumbs:[/QUOTE] Dobrze wiedzieć :lol:. Ja z fotosika korzystam bo leniwa jestem i nie znam się na tych pikselach :shake:. A tam już to za mnie "załatwiają" i tylko mam odpowiedni kod pobrać :evil_lol:. A na postimage.org sobie chętnie popatrzę moze też będzie mi pasował... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Cudnie razem wyglądają! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[B]Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych Świąt!!!!![/B] -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[B]Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych Świąt!!!!![/B] -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[B]Zdrowych i pogodnych świąt życzę tobołkom i tobołkowej rodzince!!!![/B]