-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Co tu tak cicho?... 8)[/QUOTE] Pewnie spacerują..... albo śpią.....:evil_lol:. -
~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)
AlfaLS replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mnie też raduje los maluszków i dzielnej mamusi i martwi los biednego, samotnego smerfika... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Albo robi nowe podkopy :evil_lol:. -
Elisabeta - jeszcze nie umiesz ;). Nauczyć? Na PW? Wsystkie ogłoszenia zrobione przez Paulę aktywowane. Co prawda usunęli zrobione przez Paulę ogłoszenie na olx ale to tylko dlatego, że ja wceśniej dodałam ogłoszenie z tym samym tekstem i je wyróżniłam. Tak czy siak - najważniejsze, że tam jest ;). Czekamy teraz na odzew z ogłoszeń ;).
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kasiu bardzo dziękujemy za wieści i fotki naszej Megguni. Agata51 i Taks - macie całkowitą rację, że wątek Meggi "nie żyje". Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że parę miesięcy temu posypał mi się świat i choć próbuję go poskładać od nowa to jednak nadrobienie zaległości po tych smutnych dla mnie wydarzeniach nie jest łatwe. Kiedy na jednym polu jest już ok to ciągle są takie dziedziny gdzie niestety wciąż jestem "do tyłu". I tak jest z wątkiem Meggi, choć nie z samą suczką. Niestety od kiedy została zabrana ze schroniska, mimo kilkuletnich ogłoszeń, nie było o nią żadnego pytania. Żadnego telefonu ani mejla... Rzeczywiście ostatnio nie odnawiam jej ogłoszeń, bo po pierwsze straciłam już zupełnie nadzieję, że ktoś się Megunią zainteresuje a po drugie sądzę, że wcześniej czy później trafi ona do mnie. Czuję się za nią odpowiedzialna. Tak samo jak czuję się odpowiedzialna za pieniądze deklarowiczów, którzy płacą na nią deklaracje. Chciałam żeby jeszcze to lato spedziła u Kasi bo ja mieszkam w centrum miasta i wiadomo że lato w mieście jest dla psa mniej romantyczne niż w tak fantastycznym otoczeniu jakie jest u Kasi. Jednak jak będzie potrzeba to jestem w stanie przyjąć ją do siebie w każdej chwili... Na razie jestem wyczulona na sprawy transportowe... Jeśli jakimś cudem trafiłby się transport łączony np. z innym psiakiem to chętnie bym z niego skorzystała żeby to nie była tak kosztowna impreza. Bo jednak dzieli nas odległość ok. 650-700 kilometrów więc i koszt tego transportu nie będzie mały... Meggi ma specjalne miejsce w moim sercu i choćby nie wiem co się działo - to się nie zmieni... Na teraz bardzo dziękuję wszystkim pamiętającym o Meggi i wspomagającym ją. Naprawdę bardzo dziękuję. I jeśli wytrwacie jeszcze troszkę to będzie super, jeśli nie - też to zrozumiem... Meggi, jak bedzie u mnie, to bedzie na BDT. Niestety nie DS bo muszę sobie zostawić furtkę na robienie bazarków np. na leczenie jej gdy będzie taka potrzeba. Niestety, ale finanse to nie jest na razie ta dziedzina gdzie wszystko jest super ok... -
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
AlfaLS replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że wszystko bedzie dobrze - wygląda to na bardzo [B]mądrą[/B] adopcję... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
W imieniu Ciapulka poważnie nazwanego Jacusiem pozwalam sobie zaprosić na mały bazarek z kwiatami. Dochód dla Jacusia - prosimy pięknie o podnoszenia a może nawet o kupowanie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253180-Kwiaty-doniczkowe-na-metry!!!-Dla-Jacusia-Do-04-06-14r-godz-22-00?p=22155088#post22155088[/URL] Rokuś nie gniewasz się? -
W imieniu Ciapulka poważnie nazwanego Jacusiem pozwalam sobie zaprosić na mały bazarek z kwiatami. Dochód dla Jacusia - prosimy pięknie o podnoszenia a może nawet o kupowanie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253180-Kwiaty-doniczkowe-na-metry!!!-Dla-Jacusia-Do-04-06-14r-godz-22-00?p=22155088#post22155088[/URL] Tinka się precież nie obrazi, prawda?
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Na razie Ciapulek pozwala sobie zaprosić na mały bazarek z kwiatami. Dochód dla Jacusia - prosimy pięknie o podnoszenia a może nawet o kupowanie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253180-Kwiaty-doniczkowe-na-metry%21%21%21-Dla-Jacusia-Do-04-06-14r-godz-22-00?p=22155088#post22155088"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253180-Kwiaty-doniczkowe-na-metry%21%21%21-Dla-Jacusia-Do-04-06-14r-godz-22-00?p=22155088#post22155088[/URL] -
[quote name='paula_t']Ogłosiłam Tinkę na tych portalach: [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl tablica.pl / olx.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org przygarnijzwierzaka.pl morusek.pl adoptujemy.pl pajeczyna.pl pineska.pl alegratka.pl ogloszenia.e-gratka.info neeon.pl najpewniej.pl petworld.pl tlenek.pl e-zwierzak.pl eoferty.com.pl kupsprzedaj.pl tusprzedaj.pl owi.pl lento.pl rozglos.net hiperogloszenia.pl oglaszamy24.pl ogloszenia.com ogloszenia.wp.pl cafeanimal.pl bezrodowodu.pl pupil.com.pl zwierzaki. nasza-lista.com krakusik.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Paula, bardzo, bardzo dziękujemy :Rose:. Tinko, szukamy domku :lol:.
-
[quote name='paula_t']Nie ma problemu AlfaLS, nie wysyłaj, będę pamiętać o Tince i postaram się jak najszybciej ją ogłosić:) Mój mail, na przyszłość: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE] Ok :lol:. A ja już wpisałam sobie Twój adres e-mail do moich kontaktów mejlowych to będzie na przyszłość ;). [quote name='Jasza']Faktycznie, zapomniałam o tym zdjęciu: [URL]http://images63.fotosik.pl/988/c279abd85c9e4864med.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/QUOTE] Uwielbiam tą fotkę, Tina jest tu taka subtelna :loveu:. Wyróżniłam jej to nowe ogłoszenie na miesiąc. Ale, kochani powiedzcie mi o co chodzi z tymi miastami jak się robi to [B]olx.[/B] To chodzi o to na jakie miasto mają być te ogłoszenia? Jeśli tak to po co tam trzeba wpisywać tą dzielnicę... Niby robię te ogłoszenia a jakoś coraz głupsza jestem...:roll:.
-
Paula - nie mogę znaleźć na wątku Twojego e-maila, choć pamiętam, że był... :oops:. Dlatego wstawiam tutaj tekst i fotki do ogłoszeń Tinki a jak mi podasz ten adres jeszcze raz to wyślę Ci to na skrzynkę, ok? Cudna czarnulka czeka na Ciebie... [COLOR=#000000][INDENT][SIZE=4][COLOR=#414141][FONT=Times New Roman]Tina to około 10 letnia sunia, która całe swoje życie spędziła w schronisku. Tam z każdym dniem traciła nadzieję, że ktoś jeszcze ją pokocha. Wolontariusze umieścili sunię w hoteliku, gdzie czeka na swój dom ... taki już na zawsze. Jest psiakiem domowym. Pomimo swojego wieku jest w bardzo dobrej kondycji, lubi długie spacery i zabawy z człowiekiem. Bardzo przyjacielsko nastawiona jest do ludzi. Nie wykazuje agresji w stosunku do zwierząt. Mamy nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś kogo urzeknie ta wspaniała, urocza sunia ,kto zdecyduje się dać jej dom, zapewnić jej godziwe życie i pogodną „jesień życia”. Każdy z nas chciałby spędzić swoje ostatnie lata u boku ukochanego człowieka, mając swoje miejsce na ziemi…pragnienia starszego psa w niczym nie różnią się od pragnień starszego człowieka. Daj jej szansę! Tina jest średniej wielkości, jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Suczka znajduje się w okolicy Bielka-Białej, możemy pomóc w transporcie na terenie całej Polski. Kontakt: tel. [/FONT][/COLOR][/SIZE]790574591, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], gg 7791713. [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=786619_dsc01642.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=786613_dsc01629.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/528/e72300b464bbb1a1gen.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/988/c279abd85c9e4864med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/989/dbd665d82a0b40c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/987/140de6258e51b3admed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/990/faf9449decb01d85med.jpg[/IMG][/URL] Niestety zniknęły z wątku fotki, które kiedyś Kasia wstawiła :-(. Ja miałam kilka skopiowanych ale nie wszystko zadzwonię do Kasi może je wstawi jeszce raz albo mi choć podeśle to będą do ogłoszeń... Jak coś jeszcze dołożyć, w sensie jakąś fotkę to bardzo proszę o sugestie... Ja zaraz zrobię Tince nowe olx z tym tekstem a jak go nie wywalą to wyróżnię na miesiąc oba ogłoszenia - to poprzednie z tekstem Jaszki i to nowe :lol:.[/INDENT] [/COLOR]
-
~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)
AlfaLS replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sara2011']a pluszowy smerfik też został uratowany?:diabloti:.[/QUOTE] No właśnie co z nim????????? :evil_lol: Jemu pewnie smutno bez maluchów a maluchom bez niego - w końcu tylko on z nimi był jak mamusię i rodzeństwo zabrali... -
~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)
AlfaLS replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Super!!!!! -
Tylko patrzeć jak tam pojawią się maluchy skoro to pies i suczka. Bo na pewno o sterylizacji nie pomyśleli, zresztą i tak kasy nie mają... :-(.
-
~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)
AlfaLS replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Akurat w tym przypadku głód szczeniaków to Wasz wielki sprzymierzeniec... Mocno zaciskam kciuki za łapankę :kciuki::kciuki::kciuki:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy ten ostatni członek rodziny się przełamał... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
U nas takie pogotowie dla dzikich zwierząt przyjeżdża. Ja miałam już kilka razy chorę gołębie. Do nich też przyjechali. Poradzili co rozbić, jak karmić itd. i gołębie wyszły "na ludzi" i po kilku dniach zostały wypuszczone. I tylko koty były niezadowolone bo ich "telewizorek" przestał działać :evil_lol:. -
W tej sytuacji to cały ratunek dla nich w głodzie... One wyjdą tylko wtedy gdy będą bardzo głodne i jeszcze żeby była cisza.... Jak się wieczorem łapanka nie uda to nie zostawiajcie im jedzenia tylko jutro raniuteńko zróbcie kolejną próbę... Maluszki dajcie się złapać, prosimy bardzo - dla Waszego dobra...
-
Mnie też ten tekst się podoba :lol:. Jutro postaram się go podesłać do pauli_t i poproszę o nowe ogłoszenia. Zrobię jej też nową tablicę z tym tekstem ;). Musimy próbować na różne sposoby... A z tekstu Jaszki pewnie też jeszcze skorzystamy, tylko teraz spróbujemy do tych domków "bardziej konkretnych". Jak będzie trzeba to kolejna tura będzie znów do tych "bardziej uczuciowych" ;). Jakie fotki [B]musimy [/B]dać do nowych ogłoszeń? Są propozycje? Każdy z nas patrzy inaczej to chciałąbym wybrać wspólnie :lol:.
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
To trzymamy kciuki za domek dla Ciapulka :kciuki:. Tylko nie wiem czy dla niego ze względu na te podkopy nie lepszy byłby Śląsk z kopalniami :evil_lol:. -
Jak mamuśka bedzie uwiązana to może na swój sposób "informować" maluchy, żeby nie wychodziły... Nie lepiej zabrać mamusię gdzieś? Wtedy jest szansa, że maluchy wyjdą szukać mamy a Wam uda się je połapać...