-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
[quote name='gosia7']AlfaLS, bardzo współczuję,przytulam,trzymaj się,jesteś tu bardzo potrzebna:glaszcze:[/QUOTE] Wiem, kochana - niedługo wrócę. Jeszcze musze przeżyć jutro - kremacja, pogrzeb i inne z tym związane sprawy. A później szybko trzeba wracać do rzczywistości... Fajne będę miała jutro urodziny :-(.
-
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
AlfaLS replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
Mam jakąś komórkę do Cypsek. Tylko nie dam głowy czy jest aktualna :shake:. Brałąm kiedyś od niej kociaka na tymczas... Mogę ją komuś podesłać żeby zadzwonił i podpytał. Sama tego nie zrobię bo właśnie zmarł mi Tata i nie bardzo mogę się teraz skupić na psich sprawach :-(... -
Leila- kolejny psiak bez domu, bez obroży, bez chipa...
AlfaLS replied to katarzyna09's topic in Już w nowym domu
To znaowu zaglądamy ;). -
Leila- kolejny psiak bez domu, bez obroży, bez chipa...
AlfaLS replied to katarzyna09's topic in Już w nowym domu
Przyszłam sobie popodziwiać piękną sunię. Z finansami niestety u mnie krucho... -
[quote name='israel']Niecierpliwie czekam na bazarek, po waszych wypowiedziach jestem bardzo ciekaw fantów :)[/QUOTE] Przyznam, że ja też :lol:.
-
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
AlfaLS replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
Ze Świnoujcia jest np. Cypisek ale to na [B]miau[/B].... i na[B] miau[/B] jest kilka cioteczek z tego miasta. Tylko nie wiem jak one z wizytami dla psa.... -
[quote name='Mattilu']Jakie wiesci od Tinki? :)[/QUOTE] Nie wiem nic nowego, może Kasia wejdzie na wątek i coś nam napisze. Ewentualnie zadzwonię do niej w przyszłym tygodniu i poproszę o wieści. Przepraszam Was bardzo ale dziś zmarł MÓJ TATA / dla mnie wielki człowiek dlatego napisałam dużymi literami/ i nie mogę się w żaden sposób pozbierać.... Przepraszam...
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorota Rosiak']hej, czy ktoś mógłby mi napisać czy i jak mogę zmienić nick'a? pozdrawiam, Dorota[/QUOTE] Zdaje się, ze trzeba tu napisać [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/134727-Zmiana-nicku[/URL] Liedyś się dość długo na to czekało, nie wiem jak jest teraz... Pozdrawiam ciepło Ciapulka naszego :loveu:. -
[quote name='paula_t']Alfa, ja na jedną sunię mam 150zł deklaracji na 300zł, a na psiaka 80zł na 300zł. Jest ciężko, ale jak się człowiek zepnie w sobie to da radę, nie ma wyboru, jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć i B ;)[/QUOTE] Paula - liczyłam się z tym. Ale ja już taka jestem że wolę się nastawić na gorszą opcję i później ewentualnie się cieszyć że jest lepiej niż odwrotnie :lol:. Dlatego też założyłam że wszelkie braki przyjdzie mi pokryć z własnej kieszeni. Jednak na razie - na szczęscie - wychodzi na to, ze przynajmniej na razie nie bedzie tak źle więc, nie ukrywam, ze bardzo się cieszę. Poza tym Tinka ma już tak wielu cudnych przyjaciół, że wiem, że z nami nie zginie :lol:.
-
[quote name='Elisabeta']A jednak... :p W drugim poście, Alfa. Stałe deklaracje. Moja kwota to 180 zł, bo za styczeń-czerwiec 2014 po 30 zł. Tyle wpłynęło. I u Magdy 20 zł, bo za styczeń-luty 2014 po 10 zł. Tyle wpłynęło. W nocy to się śpi. Rano głowa lepiej pracuje... :evil_lol:[/QUOTE] Elisabeto ja to nocny Marek jestem. Zawsze moim klientom / mam działalność gospod. jako księgowa/ mówię, że do 3-ciej w nocy mogą dzwonić ale rano to przed 9-tą raczej nie bo wtedy nie kontaktuję :evil_lol:. Pewnie dokładnie odwrotnie niż Ty... Jak patrzę na godziny Twoich wpisów to nie mogę uwierzyć, ze ktoś o tak nieludzkiej porze jest normalnie aktywny :crazyeye:. W drugim poście może nie tyle był błąd co taki mój "skrót myślowy". Myślę, ze teraz po poprawce jest czytelnie, zerknij proszę. Może być? Jak coś to jeszcze poprawię bo chciałabym żeby było wszystko jasne dla wszystkich :lol:. [quote name='kasiaprzystał']Na 6 zdjęciu to łapki Meggi :-) Meggi jest bardzo przyjacielską sunią i zawsze chętnie przyjmuje nowe psiaki do stada - to taka sunia, która zdecydowanie bardziej woli towarzystwo psiaków niż ludzkie :roll: Tinka wykąpana. Weszła spokojnie pod prysznic ale jak usłyszała szum wody to wpadła w szał - zaczęła skakać i pokazywać zęby. Miałam już odpuścić ale w końcu się uspokoiła i stała jak zahipnotyzowana już do końca. Później grzecznie pozwoliła się wyciągnąć i powycierać :-) Powiem szczerze, że dużo pracy przed nami bo Tinka jest ogromną panikarą :p[/QUOTE] Kochana Megunia :loveu:. Może rzeczywiście to była jej pierwsza prawdziwa kąpiel w życiu? I stąd ten protest? Dobrze, że na razie wszystkie niefajne rzeczy Tinka ma za sobą i już będą tylko fajne rzeczy :lol:. Polubek - ale Ty teraz piękna jesteś :crazyeye::evil_lol:.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie chomika z Francszkiem - CUDO!!!!!! -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Alfa, 21.01 wysłałam kasę. Nie doszła?[/QUOTE] Jezuniu, Agatko wybacz :oops:. Przez tą akcję z Tinką zupełnie zapomniałam to na wątku odnotować. Zaraz wszystko uzupełnię, wybacz proszę... Edit - już wszystko wpisane na pierwszej, jeszcze raz przepraszam... -
Kochani weszłam na konto i już kilka minut przecieram oczy ze zdumienia :crazyeye:. My tu na wątku mamy całkiem, całkim posażną pannę. Toż domki powinny się bić o nią :D. Na konto Tinki wpłynęło dziś: - od Marudy666 10 zł. - deklaracja stała - od agat21 10 zł. - deklaracja stała - od Elisabety 530 zł. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: czyli od stycznia do czerwca deklaracja stała po 30 zł. i 350 zł. deklaracja jednorazowa na pierwszy miesiąc w hoteliku :multi:. Elisabeta - nic nie pomieszałam?????? - od Magdy222 40 zł. deklaracje stałe za styczeń i luty i 20 zł. extra na paliwo Razem to aż 590 zł.!!!!!!! Kochani bardzo, bardzo Wam dziękuję za te wszystkie wpłaty!!! [B]Dziś Tina - ta biedulka o której niedawno nie wiedział świat na w skarbonce 695 zł. !!!!![/B] A będą jeszcze kolejne wpłaty i minimum dwa bazarki / Jaszko tak? jeden Twój i na pewno jeden mój/. Wobec tego że zanosi się, że nie będę - przynajmniej na razie - dopłacała do Hoteliku Tinki ok. 200 zł. miesięcznie, a z tym się liczyłam biorąc pod uwagę stan deklaracji stałych, to mogę spokojnie złożyć deklarację stałą na Tinulkę w kwocie 25 zł. - tak do równego rachunku :lol:. Czyli deklaracji stałych mamy 170 zł. - to już prawie połowa, resztę chyba "zorganizujemy" jak będzie konieczność, prawda? Kurcze, sama nie wierzę że tak fajnie się wszystko u Tinki układa :grins: . Czyli to jednak nie był tak bardzo szalony pomysł z wyciągnięciem Tinki jak myślałam... No chyba, że dzięki Wam kochani, ludziom cudownie zakręcomym dogomaniacko , przestał takim być :lol:.
-
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
AlfaLS replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Ja miałam kilka niesympatycznych sytuacji z Krakvetem - dlatego już przestałam tam cokolwiek zamawiać. Nigdy nie zamawiałam w zooart / muszę wejść na ich stronkę ;)/. Na razie zaopatruję głównie swojego wybrednego psa w zooplusie bo nie wiem dlaczego ale tą karmęz Niemiec zajada chętnie a taką samą kupioną w naszych sklepach czy nawet u weta za skarby świata nie chce :hmmmm:. Dobrze, że koty mam jedzące wszystko co dostaną... A jak są promocje to ceny są naprawdę fajne. -
[quote name='mdk8']Witamy serdecznie i prosimy zostań z nami :lol:. Podesłać konto?[/QUOTE] tak, tylko przelew zrobię w przyszłym tygodniu ;)[/QUOTE] Ok, dziękujemy bardzo. Zaraz wyślę PW ;). Paula - u Kasi to chyba najlepsze miejsce na poznanie nowego świata, prawda? Na pewno się zaklimatyzuje jak tylko zrozumie, że to nie sen, że to piękna rzeczywistość :lol:.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Doszło :) dziękuję[/QUOTE] Bardzo dziękuję za potwierdzenie! -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
A w kwietniu to już groźba sanek odpadnie i będzie git :evil_lol:. -
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
AlfaLS replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']tłumaczą się złymi warunkami na drogach ;) że czekają na transport i karmy brak;)[/QUOTE] Dziewczyny zamawiajcie np. w zooplusie. Tam zawsze jest na czas, solidnie zapakowana i co ważne - jak nie mają w magazynie to na stronie jest informacja że nie ma... Bo coś czuję, ze tak karma to chyba w Krakvecie była zamówiona... -
[quote name='magda222']Przelewam 40 zł (10 zł za styczeń, 10 zł za luty + 20 zł dorzucam do kosztów paliwa).[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!!! [quote name='Elisabeta']Mam pytanie... ;) Czy te żółte łapy u góry szóstego zdjęcia to jest Megunia? :loveu: Alfa, pewnie rozpoznasz. :smile:[/QUOTE] Kochana - ja Megunię znam tylko z fotek, nigdy w życiu jej na oczy nie widziałam więc tak na 100 % to może tylko Kasia rozpoznać. Jednak sądzę, że masz rację bo na wątku Weteranek znalazłam takie zdjęcie Meggi [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9780/dsc09634e.jpg[/IMG] i jak się popatrzy na łapki i puchaty ogonek to może być Megunia :lol:. [quote name='mdk8']przybiegam na zaproszenie. Stałej nie mogę już chociaż bardzo bym chciała ale jednorazowo grosikiem wspomogę.[/QUOTE] Witamy serdecznie i prosimy zostań z nami :lol:. Podesłać konto?
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Meguniu jak tam nowa koleżanka - przekazała Ci już ploteczki ze schronu??? -
[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/24/ggcu.jpg[/IMG] Jakbym jej nie kochała to po tej fotce już całkiem by mnie rozbroiła :loveu:. Jak widzę nie jest z Tinką tak źle :lol:. W końcu dała sobie zrobić kilka fotek i to przepięknych :lol:. Zachowanie jeszcze niepewne ale ja mam wrażenie, że ona po prostu ciągle nie wierzy, że to wszystko naprawdę się dzieje :-o. A to zachowanie na smyczy przypomina mi moją Tarę. Ona też jest bardzo swobodna jak jest na smyczy bo wie, że wtedy ja ją pilnuję. A jak jest odpięta to czuje, że sama musi się pilnować i wtedy już taka swobodna nie jest i tylko czujnie się rozgląda gdzie ja jestem :evil_lol:. Skarbonka Tinki dziś się wzbogaciła o wpłaty: - od pauli_t 5 zł.- dekalracja stała - od MALWY 10 zł. - deklaracja stała - od Dulskiej 20 zł. - dekalracja stała - od Jaszy - 10 zł. dekaracja stała i 50 zł. deklaracja jednorazowa Razem 95 zł. Bardzo dziękujemy za wpłaty!!! Razem mamy już wpłat na 155 zł. Jeszcze dziś zrobię przelew do Kasi za transport na 50 zł. i [SIZE=3][B]jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Kasi za transport Tinki do lepszego świata[/B][/SIZE] :Rose:. Tince w skarbonce zostało 105 zł. Czyż ona nie jest piękna??????? I wcale nie wyglada na te swoje 12 lat :iloveyou:.