-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu jakie wieści??????? -
Trzymamy kciuki za domek - ważne żeby ktos Tinke wypatrzył i pokochał :lol:. A teraz trochę o finansach. Od ostatniego rozliczenia wpłynęło na konto Tinki: - od Agat21 20 zł. / za dwa miesiące/, - od Jolanty08 10 zł., - od Nikusia 10 zł., - od Livki 10 zł. - od Magdy222 10 zł. - od Certusowej 30 zł., - od Marudy666 10 zł., - od Dulskiej 20 zł., - od Pauli_t 5 zł. Razem: 125 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!! [/B]W tym czasie zapłaciłam Kasi za hotelik 350 zł. i dziś Tinka ma na koncie 764,85 zł.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Jak wcześniej pisałam planowałam zadzwonić do Kasi w sprawie Meggi i wreszcie zadzwoniłam :lol:. Na teraz plan jest taki, że Kasia zrobi suni rtg i porozmawia z wetem o tych schodach. Poprosiłam też żeby wet wypowiedził się też ewent. o sprawach neurologicznych. Może potrzebne będą jakieś badania w tej kwestii, to też zrobimy. Prosiłam o to bo moja Tara ma problemy nie ze stawami ale właśnie neurologiczne i te łapki z tyłu już jej trochę "siadają"... Teraz spokojnie czekamy na badania i wypowiedzi weta :lol:. Oprócz tego jeszce wykupię na[B] miau [/B]pakiet 130 ogłoszeń i zrobię jej[B] olx,[/B] które wyróżnię na miesiąc - zobaczymy, może jednak ktoś ją pokocha??? A teraz sprawy finansowe. Od ostatniego rozliczeniana konto Meggi wpłynęło: - od UBOCZE 60 zł. / za sześć m-cy/, - od Diany79 10 zł., - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Sabiny02 50 zł. / za dwa miesiące/, - od Magdy222 20 zł., - od Agaty51 80 zł. / za dwa miesiące/, - od Taks 300 zł. / za trzy miesiące/, - od Figi33 10 zł. Razem 555 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!!! [/B]W maju i czerwcu zapłaciłam za hotelik 2x350 zł. i dziś Meggi ma na koncie 660,17 zł. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ja jak biorę nowego tymczasa i mam milion pytań do weta to zapisuję na kartce :lol:. I lubię pytanie naszego weta, jak już prawie wszystko omówione, "mamy tam jeszcze coś na karteczce?" :evil_lol: -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że mała już u Ciebie Figuniu. A może sunia tak płacze bo się skarży - czyli poczuła w Tobie opiekuna, który chce pomóc i próbuje Ci przekazać że tej pomocy bardzo potrzebuje? A jak było przy wyciąganiu z boksu? Trudno było ja apiąć na smycz i zabrać? Bo miałą taką niefajną opinię a może nie było tak źle? -
[quote name='Elisabeta']Nie pomyślałam. Przecież Złośnica podała Twój mail, Alfa. :smile: A ja myślałam, że odkrywam Amerykę... :oops::oops:[/QUOTE] Ameryki nie odkryłaś ale mi bardzo ułatwiłaś życie :buzi:. Jak przyszły te aktywacja to co ja się nazastanawiałam skąd te ogloszenia :hmmmm:. W końcu stwierdziłąm, że ponieważ nie pamiętam to muszę poszukać informacji na wątku Tinki. I tam od razu trafiłam na Twoją informację, dzięki czemu nie musiałam się przekopywać przez ostatnie strony :lol:.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ja swojej suni podsunęłam taką tackę plastikową jak pakują np. owoce. Ona jest dość płaska. Tylko później musiałam bardzo, bardzo uważnie przelewać to do pojemniczka żeby się nie rozlało, w końcu z takim trudem zdobyte :lol:. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tu takie dobre dla przyrody osoby są to może ktoś się skusi na kwaituszka do domu? Zapraszam na bazarek z kwiatkami na metry :lol:. Jutro już kończymy... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253180-Jutro-o-22-giej-koniec%21%21%21-Kwiaty-doniczkowe-na-metry%21%21%21-DODANE-NOWE%21%21%21-Dla-Jacusia?p=22154826#post22154826[/URL] Jaszko - nie pogonisz mnie??? -
To co z nim będzie? Ma tam odejść? Kurcze, wyjątkowo nieciekawa sytuacja... Elza22 / chyba ona choć głowy nie dam / też miała podobną sytuację, pies - spadek po dziadku, warunki straszne malutki piesek na łańcuchu i też nie oddadzą bo spadek po dziadku i są zwiażani emocjonalnie... Na szczęście trafiła się jakaś kobieta która dogadała się z dziećmi opiekunów i rodzinka zgodziłą się na wymianę piesek za jakąś grę komputerową... Może tu też ktoś coś mądrego podpowie...
-
A moe tak jak kiedyś na jakimś wątku było - ktoś inny, nie [B]temikotka[/B] niby przez przypadek jedzie przez tą miejscowość i zobaczył psa. A ten pies to "wypisz wymaluj" pies jego dziecka /matki, babki albo kogo się chce/ tylko tamten piesek umarł a rodzina / to dziecko, matka, babka/ bardzo ale to bardzo rozpacza... Ten jest taki bardzo podobny to może dobrzy ludzie zlitują się nad tym dzieckiem, matką babką i w swej dobroci zechcą sprzedać małego żeby te człowieki tak nie cierpiały??? Albo coś w tym stylu... ;).
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ja też bardzo, bardzo kibicuję! -
Też miałam zapytać ile Tofik waży. Moja sunia waży 15 kg. i dostaje 1 tabletkę rano i jedną wieczorem Vit B Complex mam dawać 1 dziennie. Nie wiem jak dla Tofika - mnie kazano podawać jeszcze dodatkowo vit. B12 bo jej w B Complex nie ma a jest ważna. Jednak znalazłam vit. B Complex Forte gdzie ta B12 już jest...