Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Zdrowych i radosnych świąt dla Zosi i całej cudownej zosiowej rodzinki z Hope na czele!!!!!!!!
  2. Ja też mam piękne czerwone zawory i też w super miejscach - żeby się od razu rzucały w oczy :evil_lol:. Ale za to łazienkę mam wręcz "rozpustną" w porównaniu z Waszymi bo i wanna się zmieściła, i umywalka, i pralka... I dobrze bo ja bez wanny nie wyobrażam sobie życia ;).
  3. [quote name='paula_t']A ja cierpliwie czekam na tekst i zdjęcia ;)[/QUOTE] Paula podeślę ale chyba dopiero w okolicy świąt. Przepraszam ale dla mnie księgowej kwiecień to straszny czas a w tym roku po śmierci Taty i z moimi problemami zdrowotnymi to sama nie wiem w co ręce wkładać... Ale pamiętam ;).
  4. Nie wiem ile kosztuje pół roku - ja za roczny płacę 19 zł. I wtedy nie ma żadnego limitu.
  5. [quote name='Jasza']Alfa, czy dotarła wpłata "kagańcowa"? Chyba muszę tam interweniować :roll:[/QUOTE] Jaszko dotarła. Dziś zrobię rozliczenie finansów Tinki. Przepraszam ale miałam problem z zębem mądrości, duuuuuuży problem i normalnie nie wiedziałam jak się nazywam. Wczoraj ząb mnie opuścił na zawsze i zaczynam normalnie funkcjonować choć obolała i opuchnięta ale :lol:. W dodatku przez tego zęba nie byłam na zakończeniu tinkowego bazarku :placz:...
  6. [quote name='azalia']Tinka to piękna dziewczynka.[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą, tylko dlaczego nikt nie dwoni?????? W pierwszej wolnej chwili muszę podesłać nowe ogłoszenia do Pauli...
  7. Ojejku (*) żegnaj kochany.. Maiu trzymaj się, choć wiem jak Ci teraz trudno... Zrobiłaś dla niego wszystko co mogłaś a nawet więcej... Oddałaś mu całe swoje serce... Ściskam Cię mocno...
  8. Tarcia ma już 18-lat. Z tego 12 lat w schronisku - na szczęscie w tyskim... Moi weterynarze ostatnio nam powiedzieli, że ona jest w tej chwili ich najstarszą pacjentką. Żebyście widzieli jak obie na nich popatrzyłyśmy :crazyeye:. Przecież nie ważne co w papierach tylko jak się czujemy a my obie - Tara i ja - czujemy się młodo to jak możemy być najstarszymi pacjentami????????
  9. Ja też witam się z Tinką... Tak, chciałabym mieć te trzy dziewczynki u siebie, oj, bardzo bym chciała... Jednak na razie nie mogę bo jak zwłaszcza Meggi poradziłaby sobie z moim 4-tym piętrem? Bo z Tinką to pewnie nie byłoby problemów. I to co najważniejsze - strasznie się boję, że moja Tara odebrałaby to jako jakieś takie odsunięcie jej... Bo stara, słabo już widzi, gorzej słyszy, łapki odmawiają czasem posłuszeństwa... A jest taka kochana, ze nie mogę jej tego zrobić... A jeszcze jakby do tego kompletu trzech psich bab dołożyć Rockiego to dopiero byłoby, nie? :evil_lol:
  10. [quote name='rozi']Nie wiem co Wasz wet na to, ale ja kiedyś wyleczyłam (wreszcie!) uszy mojej Buby Bioparox'em, takim w psiukawce, do gardła. Z desperacji go wzięłam do ręki, akurat miałam, a normalne różne psie kropelki co trochę pomogły, to ostry nawrót.[/QUOTE] Tylko teraz już Bioparoxem niczego się nie wyleczy bo został całkowicie wycofany ze sprzedaży, podobno nie działał. Ja się z tym nie mogę pogodzić bo używałam go do leczenia moich zatok i tylko on działał... Ale "mądrzejsi" wiedzą lepiej i całkowicie wycofali...
  11. samo życie, ehhhhh......
  12. A to sie Agatka rozkręciła :crazyeye:.
  13. [quote name='Figafiga']Dziękujemy pięknie, przelew poszedł pomniejszony o deklarację Romki, powiększony o 25 zł za szczepieni przeciw wściekliźnie, czyli 225zł. Zamówiłam obrożę polecaną przez Mamanabank. AlfaLS dziękujemy ślicznie za deklaracje na lipiec, sierpień,wrzesień :-), opisałaś, że przesyłasz deklaracje za kwiecień, maj i czerwiec, ale już na początku marca zrobiłaś taki przelew, więc ten rozpisałam na kolejne miesiące :-)[/QUOTE] To coś mi się popierwiastkowało :oops:. Ciekawe jak ja ten kwartał sobie policzyłam :lol:. Choć najważniejsze jest to, ze nie jestem spóźniona z wpłatami :lol:.
  14. [quote name='marta777']kochani wszystkie szczeniaki juz w nowych domach mama w przyszlym tygodniu takze zamieszka w nowym domu[/QUOTE] Bardzo dobre wiadomości :multi:. Trzymam kciuki żeby już zawsze te psiaki były szczęsliwe :loveu:.
  15. [quote name='agata51']Melduję, że wysłałam za II i III, miziam i lecę dalej.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! A na konto Maeggi wpłynęło: - od Sabiny02 50 zł. /za dwa miesiące/, - od Randy 30 zł. - od Diany79 10 zł., - od Livki 10 zł., - od Nikusa 15 zł., - od Agaty51 80 zł.,/ za dwa miesiące/, - od Magdy222 20 zł., - od Malibo57 60 zł., - od Figi33 10 zł. Razem: 285 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!![/B] Zapłaciłam za szczepienie Meggi i hotelik i dziś Meggi ma na koncie 940,17 zł.
  16. [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=766944_dsc01542.jpg[/IMG] Uwielbiam te suczki :loveu:. Najchętniej wziełabym je obie do siebie... Od ostatniego rozliczenia na konto Tinki wpłynęło: - od Jolanty08 10 zł., - od agat21 10 zł., - od Livki 10 zł., - od Nikusa 10 zł., - od Magdy222 20 zł. / za dwa miesiące/, - od certusowej 30 zł., - od MALWY 10 zł., - od Marudy666 10 zł., - od Jo37 12 zł., - od pauli_t 5 zł., - od Dulskiej 20 zł., - od AlfyLS 50 zł. / za dwa miesiące/ Razem: 197 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!!!![/B] W tym czasie poszedł przelew za Hotelik i dziś Tina ma na koncie 391,01 zł. Paula, pomożesz z ogłoszeniami? A może kupimy Tince na bazarku?
  17. Super wiadomości i zdjęcia :crazyeye:. Właśnie to jest to co człowieka napędza do pomagania kolejnym zwierzakom... Ta maleńka mogła na zawsze przepaść z tych Radysach a zamiast tego jest szczęsliwa w cudownym domku :multi:. I jak nam wypiękniała!!!! Ciapulku tobie też znajdziemy super domek!
  18. Zakończyło się wyróżnienie na Tablicy... Jak myślicie, wyróżniać na kolejny miesiąc to samo czy zrobimy jakieś nowe?
  19. Dalej mocna zaciskamy kciuki za Ojejka!!!!!!!!!
  20. [quote name='Jasza']Alfa, na Twoje konto powinno wpłynąć 40 PLN z tytułem przelewu : kaganiec. To moje deklaracje dla Tiny :oops: Pozdrawiamy w ten deszczowy dzień :loveu: Tinko - wyleguj się w swoim koszyczku, taki dzień że to najlepsze rozwiązanie ;)[/QUOTE] Ok - dobrze, że napisałaś. Jutro będę robiła rozliczenia to pewnie bym się zdziwiła tą wpłatą :lol: A po co Reksiowi kaganiec????????
  21. O matko... Bardzo mocno zaciskam kciuki!!!!!!!
  22. [quote name='Gusiaczek']Proponuję napisać do Piotra Awenckiego i przedstawić problem [URL]http://www.zuzik.pl/?strona=kontakt[/URL] Piotr jest wspaniałym szkoleniowcem i behawiorystą, nie odmawia pomocy zwłaszcza bezdomniakom. Pracuje w Warszawie - nie wiem gdzie jest Igor, ale nawet pisemne/telefoniczne wskazówki mogą okazać się pomocne Na stronie zuzika jest wiele porad, artykułów - warto poczytać: [URL]http://www.zuzik.pl/[/URL] Pozdrawiam :)[/QUOTE] To znalazłam na wątku Vigora/Igora - może dobrze by było zerknąć na podaną stronkę? Może tam jest coś o kontaktach z kotami? Coś co mogłoby pomóc Stiviemu...
  23. Rokusia na pewno znała [B]grazyna9915 [/B]- pamiętam jak o nim mi opowiadała :p. Wydaje mi się, że Magda też go chyba osobiście zna :lol:. Dzięki ZuziuM za to co napisałaś, im więcej wiemy tym lepiej. Choć coraz więcej niby drobnych kawałków układa się w jedną mozaikę. Nie wiadomo co nam z tych układanek wyjdzie ale jednego jestem pewna - jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości to na pewno Rocki powinien zostac tam gdzie jest. Nie da się ukryć, że ta ewentualna adopcja byłaby obarczona ogromnym ryzykiem i to dla wszystkich / rodziny, dziecka, psa-rezydenta i najbardziej w tym wszystkim zagubionego Rokusia/. Więc pisać możemy, wiadomo im więcej głosów tym lepiej ale trzeba też być ze wszech miar ostrożnym... A tak w ogóle to najlepiej by było żeby zadzwonił jakiś super superowy domek tu od nas z Polski i moglibyśmy się cieszyć z przeprowadzki naszego ulubieńca :lol:.
×
×
  • Create New...