-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ja też mam piękne czerwone zawory i też w super miejscach - żeby się od razu rzucały w oczy :evil_lol:. Ale za to łazienkę mam wręcz "rozpustną" w porównaniu z Waszymi bo i wanna się zmieściła, i umywalka, i pralka... I dobrze bo ja bez wanny nie wyobrażam sobie życia ;). -
[quote name='paula_t']A ja cierpliwie czekam na tekst i zdjęcia ;)[/QUOTE] Paula podeślę ale chyba dopiero w okolicy świąt. Przepraszam ale dla mnie księgowej kwiecień to straszny czas a w tym roku po śmierci Taty i z moimi problemami zdrowotnymi to sama nie wiem w co ręce wkładać... Ale pamiętam ;).
-
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
AlfaLS replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Nie wiem ile kosztuje pół roku - ja za roczny płacę 19 zł. I wtedy nie ma żadnego limitu. -
[quote name='Jasza']Alfa, czy dotarła wpłata "kagańcowa"? Chyba muszę tam interweniować :roll:[/QUOTE] Jaszko dotarła. Dziś zrobię rozliczenie finansów Tinki. Przepraszam ale miałam problem z zębem mądrości, duuuuuuży problem i normalnie nie wiedziałam jak się nazywam. Wczoraj ząb mnie opuścił na zawsze i zaczynam normalnie funkcjonować choć obolała i opuchnięta ale :lol:. W dodatku przez tego zęba nie byłam na zakończeniu tinkowego bazarku :placz:...
-
Zabierz mnie stąd dobry człowieku...proszę o normalny dom...
AlfaLS replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Oby się udało!!!!!!! -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
AlfaLS replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Ojejku (*) żegnaj kochany.. Maiu trzymaj się, choć wiem jak Ci teraz trudno... Zrobiłaś dla niego wszystko co mogłaś a nawet więcej... Oddałaś mu całe swoje serce... Ściskam Cię mocno... -
Tarcia ma już 18-lat. Z tego 12 lat w schronisku - na szczęscie w tyskim... Moi weterynarze ostatnio nam powiedzieli, że ona jest w tej chwili ich najstarszą pacjentką. Żebyście widzieli jak obie na nich popatrzyłyśmy :crazyeye:. Przecież nie ważne co w papierach tylko jak się czujemy a my obie - Tara i ja - czujemy się młodo to jak możemy być najstarszymi pacjentami????????
-
Ja też witam się z Tinką... Tak, chciałabym mieć te trzy dziewczynki u siebie, oj, bardzo bym chciała... Jednak na razie nie mogę bo jak zwłaszcza Meggi poradziłaby sobie z moim 4-tym piętrem? Bo z Tinką to pewnie nie byłoby problemów. I to co najważniejsze - strasznie się boję, że moja Tara odebrałaby to jako jakieś takie odsunięcie jej... Bo stara, słabo już widzi, gorzej słyszy, łapki odmawiają czasem posłuszeństwa... A jest taka kochana, ze nie mogę jej tego zrobić... A jeszcze jakby do tego kompletu trzech psich bab dołożyć Rockiego to dopiero byłoby, nie? :evil_lol:
-
[quote name='rozi']Nie wiem co Wasz wet na to, ale ja kiedyś wyleczyłam (wreszcie!) uszy mojej Buby Bioparox'em, takim w psiukawce, do gardła. Z desperacji go wzięłam do ręki, akurat miałam, a normalne różne psie kropelki co trochę pomogły, to ostry nawrót.[/QUOTE] Tylko teraz już Bioparoxem niczego się nie wyleczy bo został całkowicie wycofany ze sprzedaży, podobno nie działał. Ja się z tym nie mogę pogodzić bo używałam go do leczenia moich zatok i tylko on działał... Ale "mądrzejsi" wiedzą lepiej i całkowicie wycofali...
-
samo życie, ehhhhh......
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
A to sie Agatka rozkręciła :crazyeye:. -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Dziękujemy pięknie, przelew poszedł pomniejszony o deklarację Romki, powiększony o 25 zł za szczepieni przeciw wściekliźnie, czyli 225zł. Zamówiłam obrożę polecaną przez Mamanabank. AlfaLS dziękujemy ślicznie za deklaracje na lipiec, sierpień,wrzesień :-), opisałaś, że przesyłasz deklaracje za kwiecień, maj i czerwiec, ale już na początku marca zrobiłaś taki przelew, więc ten rozpisałam na kolejne miesiące :-)[/QUOTE] To coś mi się popierwiastkowało :oops:. Ciekawe jak ja ten kwartał sobie policzyłam :lol:. Choć najważniejsze jest to, ze nie jestem spóźniona z wpłatami :lol:. -
[quote name='marta777']kochani wszystkie szczeniaki juz w nowych domach mama w przyszlym tygodniu takze zamieszka w nowym domu[/QUOTE] Bardzo dobre wiadomości :multi:. Trzymam kciuki żeby już zawsze te psiaki były szczęsliwe :loveu:.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Melduję, że wysłałam za II i III, miziam i lecę dalej.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! A na konto Maeggi wpłynęło: - od Sabiny02 50 zł. /za dwa miesiące/, - od Randy 30 zł. - od Diany79 10 zł., - od Livki 10 zł., - od Nikusa 15 zł., - od Agaty51 80 zł.,/ za dwa miesiące/, - od Magdy222 20 zł., - od Malibo57 60 zł., - od Figi33 10 zł. Razem: 285 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!![/B] Zapłaciłam za szczepienie Meggi i hotelik i dziś Meggi ma na koncie 940,17 zł. -
[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=766944_dsc01542.jpg[/IMG] Uwielbiam te suczki :loveu:. Najchętniej wziełabym je obie do siebie... Od ostatniego rozliczenia na konto Tinki wpłynęło: - od Jolanty08 10 zł., - od agat21 10 zł., - od Livki 10 zł., - od Nikusa 10 zł., - od Magdy222 20 zł. / za dwa miesiące/, - od certusowej 30 zł., - od MALWY 10 zł., - od Marudy666 10 zł., - od Jo37 12 zł., - od pauli_t 5 zł., - od Dulskiej 20 zł., - od AlfyLS 50 zł. / za dwa miesiące/ Razem: 197 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!!!![/B] W tym czasie poszedł przelew za Hotelik i dziś Tina ma na koncie 391,01 zł. Paula, pomożesz z ogłoszeniami? A może kupimy Tince na bazarku?
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości i zdjęcia :crazyeye:. Właśnie to jest to co człowieka napędza do pomagania kolejnym zwierzakom... Ta maleńka mogła na zawsze przepaść z tych Radysach a zamiast tego jest szczęsliwa w cudownym domku :multi:. I jak nam wypiękniała!!!! Ciapulku tobie też znajdziemy super domek! -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
AlfaLS replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Dalej mocna zaciskamy kciuki za Ojejka!!!!!!!!! -
[quote name='Jasza']Alfa, na Twoje konto powinno wpłynąć 40 PLN z tytułem przelewu : kaganiec. To moje deklaracje dla Tiny :oops: Pozdrawiamy w ten deszczowy dzień :loveu: Tinko - wyleguj się w swoim koszyczku, taki dzień że to najlepsze rozwiązanie ;)[/QUOTE] Ok - dobrze, że napisałaś. Jutro będę robiła rozliczenia to pewnie bym się zdziwiła tą wpłatą :lol: A po co Reksiowi kaganiec????????
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
O matko... Bardzo mocno zaciskam kciuki!!!!!!! -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
AlfaLS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Proponuję napisać do Piotra Awenckiego i przedstawić problem [URL]http://www.zuzik.pl/?strona=kontakt[/URL] Piotr jest wspaniałym szkoleniowcem i behawiorystą, nie odmawia pomocy zwłaszcza bezdomniakom. Pracuje w Warszawie - nie wiem gdzie jest Igor, ale nawet pisemne/telefoniczne wskazówki mogą okazać się pomocne Na stronie zuzika jest wiele porad, artykułów - warto poczytać: [URL]http://www.zuzik.pl/[/URL] Pozdrawiam :)[/QUOTE] To znalazłam na wątku Vigora/Igora - może dobrze by było zerknąć na podaną stronkę? Może tam jest coś o kontaktach z kotami? Coś co mogłoby pomóc Stiviemu... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Rokusia na pewno znała [B]grazyna9915 [/B]- pamiętam jak o nim mi opowiadała :p. Wydaje mi się, że Magda też go chyba osobiście zna :lol:. Dzięki ZuziuM za to co napisałaś, im więcej wiemy tym lepiej. Choć coraz więcej niby drobnych kawałków układa się w jedną mozaikę. Nie wiadomo co nam z tych układanek wyjdzie ale jednego jestem pewna - jeśli będą jakiekolwiek wątpliwości to na pewno Rocki powinien zostac tam gdzie jest. Nie da się ukryć, że ta ewentualna adopcja byłaby obarczona ogromnym ryzykiem i to dla wszystkich / rodziny, dziecka, psa-rezydenta i najbardziej w tym wszystkim zagubionego Rokusia/. Więc pisać możemy, wiadomo im więcej głosów tym lepiej ale trzeba też być ze wszech miar ostrożnym... A tak w ogóle to najlepiej by było żeby zadzwonił jakiś super superowy domek tu od nas z Polski i moglibyśmy się cieszyć z przeprowadzki naszego ulubieńca :lol:.