Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. [quote name='teresaa118']Mimo, ze nie wspomagam, to tez jestem zainteresowana jej losem i pilnie sledze wszystkie wpisy.[/QUOTE] Nie tylko wspomaganie się liczy, dobre żyzkiwe myśli też i prosimy bądź z nami i Tinką! [quote name='paula_t']Deklarację dla Tinki przed chwilką przelałam :) Potwornie się cieszę, że malutka już poza schroniskiem!:multi: [B]Nie mogę wręcz doczekać się wieści i zdjęć z nowego miejsca[/B] :)[/QUOTE] Dziękujemy! Ja też czekam na wieści i fotki. Jak dziś Kasia nic nie napisze to jutro do niej zadzwonię i poproszę o nowinki ;). [quote name='agat21']Jestem po parodniowej przerwie z powrotem (przepraszam, ale bardzo zapracowany czas ostatnio :shake:) i deklaruję 10 zł stałej dla sunieczki. Bardzo bardzo się cieszę, że już w hoteliku :loveu:[/QUOTE] Witamy serdecznie. Dziękujemy za deklarację! Zaraz podeślę konto ;).
  2. [quote name='Maruda666']Szczęściara Tinka :) Udało jej się uciec przed mrozami. Skromnie 10zł stałej proszę dopisać - tylko jakbym przestała płacić, proszę zaraz krzyczeć !!!![/QUOTE] Witamy Marudę666! Bardzo dziękujemy za deklarację! Zaraz dopiszę na pierwszej stronie i wyślę PW z numerem konta. I ok - jak przestaniesz płaić będę przypominała :lol:.
  3. Till nie przesadzaj. Ja mieszkam w Szczecinie, staram się pomagać psiakom z Tychów bo z tamtego schroniska sama mam suczkę. Ja z północy Polski organizuję hotele / głównie na południu i zachodzie/, organizuję wizyty przed i po adopcyjne, organizuję transport. Oczywiście muszę korzystać z pomocy innych z dogo ale to przecież normalne - ja też pomagam ludziom z Polski jak coś potrzebne na moim terenie... Teraz wyciągnęłam z tyskiego schronu suczkę, która poszła do hoteliku koło Bielska-Białej... Jak bedziesz chciała robić to wszystko sama to marnie to wyjdzie dla psiaków. A psiaków po prostu szkoda... Ja, 600 km. od Tychów też mogłam sobie z z Tiną dać spokój bo przecież sama jej nie odbiorę ze schroniska, nie zawiozę do hotelu... W końcu siedziała tam 10 lat to jeszcze może poczeka aż ktoś z "jej" terenu ją zauważy. Zaufaj innym, poczytaj wątki psiaków, które są w danym hoteliku, posłuchaj innych... Nie mówię ufaj na ślepo ale daj szansę innym - nie tylko Ty jesteś nieomylna. Bądź po prostu rozważna... I daj szansę tym psiakom przy których masz coś do powiedzenia bo jak na razie to tylko Ty jesteś jedyna i nieomylna...
  4. [quote name='katarzyna09']To cudowne,że sunia już poza bramą schroniska :smile:[/QUOTE] Prawa????????? Nasza Tinka jeszcze kilka dni temu nie miała nic, no może tylko jakieś psie marzenia o lepszym życiu. Choć i to nie jest pewne bo ona pewnie innego, lepszego życia nie miała więc nie miała co pamiętać :shake:. A dzisiaj nie dość, że ma schronisko za sobą, ma miejscówkę w super hoteliku to jeszcze jej skarbonka się powoli zapełnia :lol:. Dziś wpłynęło dla Tinki: - 20 zł. deklaracji stałych od Livki i Nikusia :lol: - 40 zł. od Jolanty08 - dla Tiny za styczeń + dodatkowo* Jolanta08* *- tak przelew opisała Cioteczka. Nadmieniam, że deklaracja Jolanty08 to 10 zł. więc Tinka dostała dodatkowo aż 30 zł. :multi: Razem mamy już w skarbonce Tinkowej 60 zł.:multi: Kasiu ile przekazać za transport????? Mamy kasę możemy płacić Tinkowe rachunki żeby dziewczyna długów nie miała :lol:.
  5. [quote name='mdk8']a może sprzedadzą Rudego? Wiem,że strasznie brzmi ale straciłam do nich "zaufanie" Burasek mógł jeszcze żyć.....[/QUOTE] Może nie teraz ale jak będzie im trudno? Skoro i tak planujesz tam podjechać od czasu do czasu to może "wyczaisz" ten moment i zapytasz? Co szkodzi spróbować??????
  6. Jakie fajne wiadomości! Za parę dni to będzie całkowicie normalna sunia, jakby całe życie mieszkała w domu a nie w boksie schroniskowym. Szczególnie, że jej się taki superowy dom trafił! Na razie to zmiana jej się pewnie najlepiej kojarzy z ciepłem, dlatego tak chętnie biegnie do domu :lol:. I fajnie, ze załapała, że siusiu się robi na zewnątrz, teraz łatwiej pójdzie z koo... A z kąpielą ja wiem czy czekać? Może od razu załatwić jej wszelkie "niefajne" rzeczy żeby później już było tylko miło? Sama nie wiem :shake:. Tinka - daj sobie cyknąć foty!!!!!!!! Ciotki czekają!!!!!!
  7. Jak ja się bardzo cieszę z tych wiadomości :multi:. Uranek się wreszcie doczekał prawdziwego domu! Takiego z kochającą rodziną, koleżanką i kolegą! A teraz będziemy w oczekiwaniu na wizytę Państwa u Kasi, [B]która nam zrobi milion zdjęć Urankowych!!![/B].
  8. [quote name='Mattilu']Ja nie dostałam:shake: Przyślij, po nazwie banku się zorientuję, czy zjadają pieniądze czy nie, bo już trochę doświadczenia mam ;-)[/QUOTE] Ok, wysyłam - to Pekao S.A ;) ewent. jak oni zjadają to mam drugie w Credit Agricole / czy jak to się pisze :oops:/.
  9. [quote name='Jasza']Pięknego dnia Tinko![/QUOTE] Myślę, że dla Tiny to może być najpiękniejszy dzień w życiu!
  10. [quote name='Szarotka']Przyszlam na zaproszenie :)[/QUOTE] Witamy serdecznie i prosimy zostań z nami!
  11. Tinko spokojnej nocy!!!!!!!!:sleep2: Wysłałam prawie wszystkim konto Tinkowe. Oczywiście Magdzie222 i Livce nie bo one to chyba już znają je na pamięć :evil_lol:. Jak ktoś nie dostał proszę pisać - choć mam nadzieję, ze nikogo nie pominęłam :lol:.
  12. [quote name='Baski_Kropka']Ale super wiesci <3<3<3 czekam na dalsze czeste relacje o postępach Tinki i fotki! Ma jakiś FB Tinka żeby.mozna bylo po udostępniać? :)[/QUOTE] Tinka wszystko ma !!! Bo ma super Cioteczki!!! Zapraszamy na Fb [URL]https://www.facebook.com/events/203478436524027/[/URL]
  13. Tak bardzo mi jej szkoda! Może jednak da się coś wymyśleć? Nam się udało dziś wyciągnąć ze schroniska sunię, któa tam siedziała prawie 10 lat. Teraz jest w domowym hoteliku. Tak bardzo bym chciała dla Suni czegoś podobnego...
  14. [quote name='Elisabeta']Kasiu, :iloveyou:. Tinka jest w szoku, ale będzie dziś spała na swoim ciepłym posłanku. Nie wiem, co napisac... Jestem teraz bardzo szczęśliwa. Piękne są takie chwile. :loveu: [B]Tinka, jesteś bezpieczna i jesteś nasza[/B].:iloveyou: Spokojnej nocy dla Was Wszystkich. Dobra robota. :smile: Jutro Tinka zaczyna nowe życie...[/QUOTE] Święte słowa!!! Wiecie co mnie najbardziej ujęło jak Kasia opowiadała o przywiezieniu Tiny? To, że mówiła o tym, jak "od ręki" przypięła jej smycz i do obroży [B]przypięła adresatkę ze swoim numerem telefonu[/B]. Nie czekała, że później, że jutro tylko tak od razu. To się nazywa w pełni profesjonalne podejście do sprawy!!! Tinka jest nasza!!!
  15. No proszę jak się pięknie wkomponowała w stado - już razem czeka na to co spadnie ze stołu :multi:. Jejku jak ja ię bardzo cieszę, ze ona już u Kasi!!!!!!:cunao: A miał być milion zdjęć :razz:. Nie odpuścimy - domowe poprosimy!!!!! Oczywiście jak tylko Tinka się troszkę odstresuje :lol:.
  16. A może im jakoś zasugerować, wspomnieć czy coś w tym stylu, że teraz jak nie ma u nich Pusi i Burego to pomoc się skończyła... Że muszą już sami Rudego wyżywić i np. szczepić... Może jak sobie to przemyślą to sami zechcą go odddać... Bo spory pies to też spore wydatki choćby tylko na jedzenie...
  17. Cudak możesz sprawdzić konto fundacji czy wpłynęło 114 zł. z mojego bazarku? Wysłałam kilka dni temu to powinno już być... I poprosze o potwiedzenie na wątku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248277-Zako%C5%84czony%21-Wysy%C5%82amy%21-Buty-dzbanki-%C5%9Bwieczniki-Na-koty-i-Rockiego-do-01-12-13r[/url]
  18. Jejku tak zagadałam Kasię, ze teraz mąż jej podkradł kompa a ona musi maszerować z psiakami :oops:. Nie mogę jej odbierać przyjemności opisania dzisiejszego dnia więc napiszę tylko, że Tina już cała i zdrowa u Kasi, po wejściu pomaszerowała na psie posłanko i pięknie się położyła. Jest wystraszona ale towarzystwo psie jej wyraźnie pomaga :lol:.
  19. Kochane moje - na razie mój Pan Prezes szaleje / po co on mi wymyśla tyle roboty ????????/ - konto będzie później, ok?
  20. [quote name='Mattilu']jestem na zaproszenie i deklaruję 10 zł na miesiąc stałej. Więcej niestety naprawdę nie mogę w tej chwili :oops: Pod jednym warunkiem, że bank nie pobiera opłat od przelewów z zagranicy - jeśli pobiera, to nie mogę pomóc, bo opłaty zeżrą to co chcę przesyłać :-( Poproszę info o koncie na pw.[/QUOTE] Witamy serdecznie! Dziękujemy za deklarację ale muszę chyba podejść do banku i zapytać o te opłaty bo tak na teraz to nie mam zielonego pojęcia jak to jest... Na wszelki wypadek na razie nie wpisuję Cię na listę ;). Zostaniesz z nami, prawda? Bardzo prosimy... Tak, Jaszko - to chyba jedno z najlepszych schronisk w Polsce. Dlatego tam są psiaki tak długo... W innych schronach pewnie część z nich dawno byłaby uśpiona a tu o nie dbają, starają się... Jeszcze ok. godzinki i będzie :painting: a później :Dog_run:
  21. Przecież wiedzieli, że komuś na nim zależy, że ktoś się o niego troszczy... Sami korzystali z tej sytuacji... I żeby nawet nie zadzwonić?????? A gdyby Mortens akurat wtedy nie pojechała to co??????? Odszedł by w tej budzie, w ogromnym cierpieniu... Brak słów. Burasku (*) bądź szczęśliwy bez bólu...
  22. Kasia pojedzie po Tinkę nawet wcześniej, zabierze ją ok. 14-tej :multi:. Schronisko już powiadomione, ma być wszystko gotowe :lol:. [B]I poprosiłam Kasię o milion zdjęć dla nas !!!!!!![/B]
  23. Tak Tina mieszka teraz...[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Ypasdce0-ck[/URL]
×
×
  • Create New...