Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Madziakato co z Tobą? Robiłaś wrażenie, że zależy Ci na tej suni. Zaraziłaś tym nas wszystkich. Jak nic nie pisałaś bardzo się o sunię martwiliśmy. Teraz jesteś, masz jakieś wiadomości czy domysły a na nasze pytania odpowiadasz półsłówkami i "z łaski". Wiem, że na innych wątkach parę osób nadepnęło Ci na odcisk ale dlaczego tak traktujesz nas tutaj? Nie wiem jak inne osoby ale ja w tej nowej [B]madzikato[/B] wcale nie poznaję tej poprzedniej [B]madzikato. [/B]Może Ty to nie Ty?????
  2. Jak znam Kasię to telefonu nie było bo inaczej Kasia dałaby znać... :shake:. E-maila też zadnego nie było, ciągle zagladam na skrzynkę...:shake:. [B]Ewa gonzales [/B]serdecznie witamy i prosimy zostań z nami :lol:. Zapomniałam wcześniej - lecę wyróżnić Tince tablicę :scared:. Edit - tablica wyróżnona na 30 dni, mam nadzieję, że ktoś naszą Tinkę w tym czasie wypatrzy ;).
  3. Wszystkie linki aktywacyjne już kliknięte :lol:. Ludziska!!!!!! Zakochać się w Tince!!!!!!!
  4. Widzę, że pisałam już po poście Dody_. Jednak zaczęłam wcześniej jak był tylko ten jej poprzedni gdzie opisywała wizytę u stzw... Jednak musiałąm przerwać swoje pisanie i później szukałam tych dwóch wątków do których wstawiałam linki ;). Bardzo się cieszę, że Filet ma jechać do dexterki :multi:.
  5. Na wątku Fileta jestem od początku choć dotąd tylko podczytywałam. Teraz jednak pozwalam sobie napisać kilka zdań... Doda_ Timura tam być przecież nie może bo Timur z tego hoteliku zaginął :-(. Tak jak inny psiak, którego imienia w tej chwili nie pamiętam :shake:. Mam nadzieję, że podejmując decyzję o oddaniu do tego hoteliku Fileta bierzesz [B]wszystko[/B] pod uwagę, także to co piszą np. na wątkach [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249580-Cindy-suczka-ON-znaleziona-przy-trasie-w-Kromołowie-za-TM-("]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249580-Cindy-suczka-ON-znaleziona-przy-trasie-w-Kromołowie-za-TM-[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229782-LEXUS-zagłodzony-stary-rasowy-amstaff-ma-dom[/URL] bo jakoś z wątków psiaków, które są lub były w tym hoteliku wynika, że nie wszystko jest fajnie, zwłaszcza jak pojawiają się problemy. A Filet nie jest najmłodszy i problemy mogą się pojawiać... Proszę weźcie wszystko pod uwagę. Bliska odległość i dobre pierwsze wrażenie to trochę za mało. Powierzacie temu hotelikowi żywą, czującą i doświadczoną przez los istotę...
  6. Suma sumarum dobrze, że jest...
  7. [quote name='Elisabeta']Paula, super! :multi: Tinuś, teraz Cię wszyscy zobaczą... :loveu:[/QUOTE] I niech ktoś się w Tince zakocha, tak jak myśmy się zakochali :lol:. Paula - bardzo dziękujemy!!!!!!
  8. [quote name='paula_t']AlfaLS, jestem ;) Na miejscu okazało się, że jednak dostęp do internetu jest (na szczęście;)), więc spokojnie mogę nawet dzisiaj zrobić Tince ogłoszenia :)[/QUOTE] A widzisz - ja gdzieś na wątku wyczytałam, że przez tydzień Ciebie nie będzie, dlatego tak napisałam :lol:. Ja na razie zrobiłam Tince ogłoszenia: [URL]http://tablica.pl/oferta/tina-starsza-suczka-spragniona-domu-CID103-ID51hIw.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/tina-starsza-suczka-spragniona-domu-567829635[/URL] Jeśli ktoś moze pomóc w ogłoszeniach /Paula - uśmiechamy się ;)/ to będzie bardzo, bardzo super! Tekst i zdjęcia można brać z tych moich ogłoszeń a namiary są w treści Jaszki, tej trochę przeze mnie poprawionej... Ja robiłam ogłoszenia na małopolskę. Pod koniec tygodnia planuję ogłoszenie Tiny na tablicy wyróżnić, niech więcej ludzi zobaczy jaką mamy śliczną sunię :lol:.
  9. [quote name='MALWA']Dzisiaj przelałam dla Tiny 20 zł za luty i marzec. I konto zapisałam, bo coś za często skrzynkę czyszczę, to i później umknie.[/QUOTE] Dziękujemy! Zrobiłam Tince na razie tablicę i gumtree. Wkleję linki jak ogłoszenia będą aktywne ;). Może jutro uda mi się zrobić więcej. Na razie paula wyjechała to na jej ogłoszenia musimy troszkę poczekać.
  10. Pani Małgosia chciała jak najlepiej ale Elza to żywioł, to pies stanowczo dla kogoś innego. Starsza Pani naprawdę nie zapewni jej wszystkiego tak jak trzeba / przede wszystkim ruchu/ a co się przy takim żywiołowym psie nadenerwuje... A to przecież też nie jest wskazane...
  11. [quote name='MALWA']Poproszę o konto, bo omyłkowo skasowałam z pw, a chciałabym zapłacić juz za luty i marzec.[/QUOTE] Wysłane, dziękuję! [quote name='Jasza']Kiepsko. Niechronologicznie. Co dodać? "Kiedyś miała tylko dwa zdjęcia i schroniskowy numerek, wybity na blaszce i zawieszony na szyi. Jeszcze wcześniej – gromadkę maluchów, które ukryła i którymi opiekowała się w stercie palet. Na szczęście jej oczy, wypatrujące zza niebieskich krat lepszego świata dostrzegł ktoś, kto nie potrafił ich zapomnieć. Tina opuściła schronisko i po raz pierwszy od dziesięciu lat poczuła zapach trawy i zobaczyła jaki kolor ma niebo. Teraz, w domowym hoteliku, bezpieczna i otoczona opieką czeka na swój dom i swojego człowieka. Jest niewielką, spokojną suczką o przepięknych, bursztynowych oczach. [B]Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.[/B] Pięknie dogaduje się z innymi psami a także kotami,[B] spokojnie toleruje dzieci[/B], ale to jej opiekunka jest teraz dla niej kimś najważniejszym. Tinka bardzo potrzebuje bliskości człowieka, [B]który zaakceptuje to, że suczka potrzebuje trochę czasu na odnalezienie się w nowej rzeczywistości,[/B] Tina lubi spacery, ale też wylegiwanie się na kanapie ;) Ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w domu. Czy i teraz, wśród młodszych i piękniejszych, Tinę zauważy ktoś, kto ją pokocha, ktoś, dla kogo ta czarna, mądra, spokojna suczka będzie jedyna i wyjątkowa? Kontakt w sprawie adopcji: tel. 790574591, e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Możemy pomóc w transporcie do nowego domu na terenie całej Polski"[/B][/QUOTE] Jaszko, troszke uzupełniłam - może tak być? Starałam się za bardzo nie naruszyć Twoich "praw autorskich" bo ten tekst naprawdę bardzo mi się podoba :lol:. Jak będzie ogólna akceptacja to jeszcze jutro zrobię Tince ogłoszenie na tablicy i gumtree. Tylko, jak myślicie, na jakie województwo ją ogłaszać?
  12. [quote name='madziakato']Dziewczyny, suni już tam nie ma, nie mam żadnych wieści, niewiem, co jest grane.....:-([/QUOTE] O kurcze... a ludzie z sąsiedniej firmy nic nie wiedzą?
  13. Może jest w pracy i w dodatku bateria padła? Trzymam kciuki za całą akcję!!!!!!!!!!
  14. [quote name='Jasza']Kiepsko. Niechronologicznie. Co dodać? "Kiedyś miała tylko dwa zdjęcia i schroniskowy numerek, wybity na blaszce i zawieszony na szyi. Jeszcze wcześniej – gromadkę maluchów, które ukryła i którymi opiekowała się w stercie palet. Na szczęście jej oczy, wypatrujące zza niebieskich krat lepszego świata dostrzegł ktoś, kto nie potrafił ich zapomnieć. Tina opuściła schronisko i po raz pierwszy od dziesięciu lat poczuła zapach trawy i zobaczyła jaki kolor ma niebo. Teraz, w domowym hoteliku, bezpieczna i otoczona opieką czeka na swój dom i swojego człowieka. Jest niewielką, spokojną suczką o przepięknych, bursztynowych oczach. Pięknie dogaduje się z innymi psami a także kotami, ale to jej opiekunka jest teraz dla niej kimś najważniejszym. Tinka bardzo potrzebuje bliskości człowieka, lubi spacery, ale też wylegiwanie się na kanapie ;) Ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w domu. Czy i teraz, wśród młodszych i piękniejszych, Tinę zauważy ktoś, kto ją pokocha, ktoś, dla kogo ta czarna, mądra, spokojna suczka będzie jedyna i wyjątkowa? Kontakt w sprawie adopcji: ................... "[/QUOTE] Moim zdaniem cudo!!!!!!!!
  15. [quote name='Jasza']A przepraszam - niebieski tekst Alfy z pierwszego postu???? Ja się wzruszam za każdym razem kiedy go czytam....[/QUOTE] On jest chyba za długi... I nie ma tam tego wszystkiego co już teraz o Tince wiemy ;).
  16. Podpisuję się pod pomysłem Elisabety!!!!!! Jaszko proooooooooooooooosimy :modla:. A "suche" informacje o Tince to ja Ci podpowiem :lol:: - przywiązała się pięknie do Kasi bo z nią najwięcej przebywa. Dlatego dobrze by było gdyby w domku była osoba niepracująca, - koty w domu toleruje, na zewnątrz też - no chyba że w pobliżu jest jakaś koleżanka, która koty obszczekuje, to wtedy Tinka też szczeka... - za dziećmi nie przepada, tzn. sama do nich nie idzie, jak mały człowiek delikatnie pogłaszcze to ok ale sama kontaktu nie szuka, - lubi towarzystwo innych psiaków - i ....... najchetniej siedziałaby w domu, spacery ok, zrobi wszystko co trzeba, zachowuje pięknie czystość, ładnie chodzi na smyczy ale najszczęsliwsza jest jak wraca do domu :loveu:. i co teraz z tym Jaszko zrobisz???????
  17. Koachane, dzwoniłam do Kasi. Według niej możemy Tinkę ogłaszać choć w ogłoszeniach musimy zaznaczyć, że szukamy cierpliwego domku, najlepiej z człowiekiem, który nie pracuje bo Tinka bardzo przywiązuje się do ludzi i potrzebuje takiego oparcia w "swoim" człowieku. W ogłoszeniach możemy podwać telefon do Kasi a adres e-mail /do aktywacji/ do mnie ;). Czy ktoś ma wenę i napisze nam piękny tekst do ogłoszeń??????? Prosimy!!!
  18. Jasza działą jak burza!!!!!! Super, ze jest szansa dla suczki!!!
  19. [quote name='magda222']Czy wykupić dla Tiny pakiet ogłoszeń? Czy jeszcze za wcześnie?[/QUOTE] [quote name='paula_t']Ja w razie czego zaproponowałam pomoc przy robieniu ogłoszeń tylko prosiłabym o tekst :)[/QUOTE] Dziewczyny, chciałam zadzwonić dziś do Kasi i zapytać jak ona widzi sprawę ogłoszeń. Ja wolałabym już powoli zaczynać bo czasami ogłaszanie długo trwa zanim dobry domek się znajdzie. Ale musimy w miarę dokładnie podpytac Kasię jak Tinka do kotów, dzieci... czy dalej taka strachliwa... żeby wiedzieć co konkretnie pisać w ogłoszeniach. I oczywiście muszę zapytać czy możemy podawać Kasi numer w tych ogłoszeniach bo przecież ona naszą sunię zna najlepiej ;). Dziś się z telefonem nie wyrobiłam ale jutro bardzo, bardzo się postaram do Kasi zadzwonić ;). Na razie donoszę, ze konto Tinki się powiększyło i tak są wpłaty: - od Dulskiej 20 zł. - od Jolanty08 10 zł., - od Pauli_t 10 zł., - od Nikusia 10 zł., - od Livki 10 zł., - od AlfyLS 25 zł. Razem 85 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!! [/B]Dziś nasza sunia ma na koncie 780 zł. :multi:Co prawda za kilka dni płacimy za Hotelik al i tak biedy na razie nie będzie :lol:. Paula - wpłaciłaś 10 zł. a Twoja deklaracja to 5 zł. czyli wpłata jest za 2 m-ce? Pytam bo nie jestem pewna jak ją rozpisać na pierwszej stronie... Na razie piszę, że za dwa, jakby coś to poprawię ;).
  20. Skarbonka Meguni wzbogaciła się o wpłąty: - od Figi33 10 zł., - od Randy 30 zł., - od Nikusia i Livki 25 zł., - od Malibo57 120 zł. / za dwa miesiące/, - od Diany79 10 zł. Razem 195 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! [/B]Zrobiłam przelew dla Kasi za hotelik 350 zł. i dziś Meggi ma na koncie 585,17 zł. meguniu - u nas już wiosna. U ciebie też?
  21. [quote name='mdk8']powiem szczerze,że bardzo się cieszę iż polska wieś umiera. Mam nadzieję,że nastaną takie czasy gdzie tak jak u ruskich będą opuszczone i zapomniane wsie. Może wtedy będzie jakoś normalnie jak wymrze to stare "ciemnogródzkie i prostackie" pokolenie.[/QUOTE] Mogę się pod tym tylko podpisać....
  22. Też jestem bardzo ciekawa...
  23. Ja też przycupnę sobie u Elzy ;).
  24. A może uda się "odbić" sunię od tego faceta? Przecież on, facet, kiedyś wybywa z domu... Sunia może się zerwać i zwiać... Szczególnie jakby jej ta dziewczyna . narzeczona/ i Pani od Rudego jakoś pomogły... A swoją drogą skąd się tacy ...... biorą??????? Tylko zwierzęta przez nich cierpią :shake:.
×
×
  • Create New...