-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Madziakato co z Tobą? Robiłaś wrażenie, że zależy Ci na tej suni. Zaraziłaś tym nas wszystkich. Jak nic nie pisałaś bardzo się o sunię martwiliśmy. Teraz jesteś, masz jakieś wiadomości czy domysły a na nasze pytania odpowiadasz półsłówkami i "z łaski". Wiem, że na innych wątkach parę osób nadepnęło Ci na odcisk ale dlaczego tak traktujesz nas tutaj? Nie wiem jak inne osoby ale ja w tej nowej [B]madzikato[/B] wcale nie poznaję tej poprzedniej [B]madzikato. [/B]Może Ty to nie Ty????? -
Jak znam Kasię to telefonu nie było bo inaczej Kasia dałaby znać... :shake:. E-maila też zadnego nie było, ciągle zagladam na skrzynkę...:shake:. [B]Ewa gonzales [/B]serdecznie witamy i prosimy zostań z nami :lol:. Zapomniałam wcześniej - lecę wyróżnić Tince tablicę :scared:. Edit - tablica wyróżnona na 30 dni, mam nadzieję, że ktoś naszą Tinkę w tym czasie wypatrzy ;).
-
Na wątku Fileta jestem od początku choć dotąd tylko podczytywałam. Teraz jednak pozwalam sobie napisać kilka zdań... Doda_ Timura tam być przecież nie może bo Timur z tego hoteliku zaginął :-(. Tak jak inny psiak, którego imienia w tej chwili nie pamiętam :shake:. Mam nadzieję, że podejmując decyzję o oddaniu do tego hoteliku Fileta bierzesz [B]wszystko[/B] pod uwagę, także to co piszą np. na wątkach [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249580-Cindy-suczka-ON-znaleziona-przy-trasie-w-Kromołowie-za-TM-("]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249580-Cindy-suczka-ON-znaleziona-przy-trasie-w-Kromołowie-za-TM-[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229782-LEXUS-zagłodzony-stary-rasowy-amstaff-ma-dom[/URL] bo jakoś z wątków psiaków, które są lub były w tym hoteliku wynika, że nie wszystko jest fajnie, zwłaszcza jak pojawiają się problemy. A Filet nie jest najmłodszy i problemy mogą się pojawiać... Proszę weźcie wszystko pod uwagę. Bliska odległość i dobre pierwsze wrażenie to trochę za mało. Powierzacie temu hotelikowi żywą, czującą i doświadczoną przez los istotę...
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Suma sumarum dobrze, że jest... -
[quote name='paula_t']AlfaLS, jestem ;) Na miejscu okazało się, że jednak dostęp do internetu jest (na szczęście;)), więc spokojnie mogę nawet dzisiaj zrobić Tince ogłoszenia :)[/QUOTE] A widzisz - ja gdzieś na wątku wyczytałam, że przez tydzień Ciebie nie będzie, dlatego tak napisałam :lol:. Ja na razie zrobiłam Tince ogłoszenia: [URL]http://tablica.pl/oferta/tina-starsza-suczka-spragniona-domu-CID103-ID51hIw.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/tina-starsza-suczka-spragniona-domu-567829635[/URL] Jeśli ktoś moze pomóc w ogłoszeniach /Paula - uśmiechamy się ;)/ to będzie bardzo, bardzo super! Tekst i zdjęcia można brać z tych moich ogłoszeń a namiary są w treści Jaszki, tej trochę przeze mnie poprawionej... Ja robiłam ogłoszenia na małopolskę. Pod koniec tygodnia planuję ogłoszenie Tiny na tablicy wyróżnić, niech więcej ludzi zobaczy jaką mamy śliczną sunię :lol:.
-
[quote name='MALWA']Dzisiaj przelałam dla Tiny 20 zł za luty i marzec. I konto zapisałam, bo coś za często skrzynkę czyszczę, to i później umknie.[/QUOTE] Dziękujemy! Zrobiłam Tince na razie tablicę i gumtree. Wkleję linki jak ogłoszenia będą aktywne ;). Może jutro uda mi się zrobić więcej. Na razie paula wyjechała to na jej ogłoszenia musimy troszkę poczekać.
-
Pani Małgosia chciała jak najlepiej ale Elza to żywioł, to pies stanowczo dla kogoś innego. Starsza Pani naprawdę nie zapewni jej wszystkiego tak jak trzeba / przede wszystkim ruchu/ a co się przy takim żywiołowym psie nadenerwuje... A to przecież też nie jest wskazane...
-
[quote name='MALWA']Poproszę o konto, bo omyłkowo skasowałam z pw, a chciałabym zapłacić juz za luty i marzec.[/QUOTE] Wysłane, dziękuję! [quote name='Jasza']Kiepsko. Niechronologicznie. Co dodać? "Kiedyś miała tylko dwa zdjęcia i schroniskowy numerek, wybity na blaszce i zawieszony na szyi. Jeszcze wcześniej – gromadkę maluchów, które ukryła i którymi opiekowała się w stercie palet. Na szczęście jej oczy, wypatrujące zza niebieskich krat lepszego świata dostrzegł ktoś, kto nie potrafił ich zapomnieć. Tina opuściła schronisko i po raz pierwszy od dziesięciu lat poczuła zapach trawy i zobaczyła jaki kolor ma niebo. Teraz, w domowym hoteliku, bezpieczna i otoczona opieką czeka na swój dom i swojego człowieka. Jest niewielką, spokojną suczką o przepięknych, bursztynowych oczach. [B]Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.[/B] Pięknie dogaduje się z innymi psami a także kotami,[B] spokojnie toleruje dzieci[/B], ale to jej opiekunka jest teraz dla niej kimś najważniejszym. Tinka bardzo potrzebuje bliskości człowieka, [B]który zaakceptuje to, że suczka potrzebuje trochę czasu na odnalezienie się w nowej rzeczywistości,[/B] Tina lubi spacery, ale też wylegiwanie się na kanapie ;) Ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w domu. Czy i teraz, wśród młodszych i piękniejszych, Tinę zauważy ktoś, kto ją pokocha, ktoś, dla kogo ta czarna, mądra, spokojna suczka będzie jedyna i wyjątkowa? Kontakt w sprawie adopcji: tel. 790574591, e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Możemy pomóc w transporcie do nowego domu na terenie całej Polski"[/B][/QUOTE] Jaszko, troszke uzupełniłam - może tak być? Starałam się za bardzo nie naruszyć Twoich "praw autorskich" bo ten tekst naprawdę bardzo mi się podoba :lol:. Jak będzie ogólna akceptacja to jeszcze jutro zrobię Tince ogłoszenie na tablicy i gumtree. Tylko, jak myślicie, na jakie województwo ją ogłaszać?
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Dziewczyny, suni już tam nie ma, nie mam żadnych wieści, niewiem, co jest grane.....:-([/QUOTE] O kurcze... a ludzie z sąsiedniej firmy nic nie wiedzą? -
Może jest w pracy i w dodatku bateria padła? Trzymam kciuki za całą akcję!!!!!!!!!!
-
[quote name='Jasza']Kiepsko. Niechronologicznie. Co dodać? "Kiedyś miała tylko dwa zdjęcia i schroniskowy numerek, wybity na blaszce i zawieszony na szyi. Jeszcze wcześniej – gromadkę maluchów, które ukryła i którymi opiekowała się w stercie palet. Na szczęście jej oczy, wypatrujące zza niebieskich krat lepszego świata dostrzegł ktoś, kto nie potrafił ich zapomnieć. Tina opuściła schronisko i po raz pierwszy od dziesięciu lat poczuła zapach trawy i zobaczyła jaki kolor ma niebo. Teraz, w domowym hoteliku, bezpieczna i otoczona opieką czeka na swój dom i swojego człowieka. Jest niewielką, spokojną suczką o przepięknych, bursztynowych oczach. Pięknie dogaduje się z innymi psami a także kotami, ale to jej opiekunka jest teraz dla niej kimś najważniejszym. Tinka bardzo potrzebuje bliskości człowieka, lubi spacery, ale też wylegiwanie się na kanapie ;) Ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w domu. Czy i teraz, wśród młodszych i piękniejszych, Tinę zauważy ktoś, kto ją pokocha, ktoś, dla kogo ta czarna, mądra, spokojna suczka będzie jedyna i wyjątkowa? Kontakt w sprawie adopcji: ................... "[/QUOTE] Moim zdaniem cudo!!!!!!!!
-
Podpisuję się pod pomysłem Elisabety!!!!!! Jaszko proooooooooooooooosimy :modla:. A "suche" informacje o Tince to ja Ci podpowiem :lol:: - przywiązała się pięknie do Kasi bo z nią najwięcej przebywa. Dlatego dobrze by było gdyby w domku była osoba niepracująca, - koty w domu toleruje, na zewnątrz też - no chyba że w pobliżu jest jakaś koleżanka, która koty obszczekuje, to wtedy Tinka też szczeka... - za dziećmi nie przepada, tzn. sama do nich nie idzie, jak mały człowiek delikatnie pogłaszcze to ok ale sama kontaktu nie szuka, - lubi towarzystwo innych psiaków - i ....... najchetniej siedziałaby w domu, spacery ok, zrobi wszystko co trzeba, zachowuje pięknie czystość, ładnie chodzi na smyczy ale najszczęsliwsza jest jak wraca do domu :loveu:. i co teraz z tym Jaszko zrobisz???????
-
Koachane, dzwoniłam do Kasi. Według niej możemy Tinkę ogłaszać choć w ogłoszeniach musimy zaznaczyć, że szukamy cierpliwego domku, najlepiej z człowiekiem, który nie pracuje bo Tinka bardzo przywiązuje się do ludzi i potrzebuje takiego oparcia w "swoim" człowieku. W ogłoszeniach możemy podwać telefon do Kasi a adres e-mail /do aktywacji/ do mnie ;). Czy ktoś ma wenę i napisze nam piękny tekst do ogłoszeń??????? Prosimy!!!
-
Jasza działą jak burza!!!!!! Super, ze jest szansa dla suczki!!!
-
[quote name='magda222']Czy wykupić dla Tiny pakiet ogłoszeń? Czy jeszcze za wcześnie?[/QUOTE] [quote name='paula_t']Ja w razie czego zaproponowałam pomoc przy robieniu ogłoszeń tylko prosiłabym o tekst :)[/QUOTE] Dziewczyny, chciałam zadzwonić dziś do Kasi i zapytać jak ona widzi sprawę ogłoszeń. Ja wolałabym już powoli zaczynać bo czasami ogłaszanie długo trwa zanim dobry domek się znajdzie. Ale musimy w miarę dokładnie podpytac Kasię jak Tinka do kotów, dzieci... czy dalej taka strachliwa... żeby wiedzieć co konkretnie pisać w ogłoszeniach. I oczywiście muszę zapytać czy możemy podawać Kasi numer w tych ogłoszeniach bo przecież ona naszą sunię zna najlepiej ;). Dziś się z telefonem nie wyrobiłam ale jutro bardzo, bardzo się postaram do Kasi zadzwonić ;). Na razie donoszę, ze konto Tinki się powiększyło i tak są wpłaty: - od Dulskiej 20 zł. - od Jolanty08 10 zł., - od Pauli_t 10 zł., - od Nikusia 10 zł., - od Livki 10 zł., - od AlfyLS 25 zł. Razem 85 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!! [/B]Dziś nasza sunia ma na koncie 780 zł. :multi:Co prawda za kilka dni płacimy za Hotelik al i tak biedy na razie nie będzie :lol:. Paula - wpłaciłaś 10 zł. a Twoja deklaracja to 5 zł. czyli wpłata jest za 2 m-ce? Pytam bo nie jestem pewna jak ją rozpisać na pierwszej stronie... Na razie piszę, że za dwa, jakby coś to poprawię ;).
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Skarbonka Meguni wzbogaciła się o wpłąty: - od Figi33 10 zł., - od Randy 30 zł., - od Nikusia i Livki 25 zł., - od Malibo57 120 zł. / za dwa miesiące/, - od Diany79 10 zł. Razem 195 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! [/B]Zrobiłam przelew dla Kasi za hotelik 350 zł. i dziś Meggi ma na koncie 585,17 zł. meguniu - u nas już wiosna. U ciebie też? -
[quote name='mdk8']powiem szczerze,że bardzo się cieszę iż polska wieś umiera. Mam nadzieję,że nastaną takie czasy gdzie tak jak u ruskich będą opuszczone i zapomniane wsie. Może wtedy będzie jakoś normalnie jak wymrze to stare "ciemnogródzkie i prostackie" pokolenie.[/QUOTE] Mogę się pod tym tylko podpisać....
-
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Też jestem bardzo ciekawa... -
Ja też przycupnę sobie u Elzy ;).
-
A może uda się "odbić" sunię od tego faceta? Przecież on, facet, kiedyś wybywa z domu... Sunia może się zerwać i zwiać... Szczególnie jakby jej ta dziewczyna . narzeczona/ i Pani od Rudego jakoś pomogły... A swoją drogą skąd się tacy ...... biorą??????? Tylko zwierzęta przez nich cierpią :shake:.