-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
[quote name='agnilas']a jaka jest jej sytuacja finansowa? teraz?[/QUOTE] W tej chwili Tina ma kasę na hotelik. Na koncie ma sporo pieniędzy bo kilka osób wpłaciło na kilka miesięcy do produ. Poa tym mamy kasę z bazarku Jaszki, który bardzo solidnie zasilił skarbonkę Tiny. Jeśli chodzi o deklaracje to w chwili obecnej Tince brak 138 zł. deklaracji stałych...
-
[quote name='agnilas']dzien dobry odwiedziłam Tine trafiłam tu z atku astera wątek jest już dlugi. nie dam rady całegoprzeczytać? gdzie ten pies teraz jest prosze mi powiedzieć. dziekuje, pozdrawiam. fajny piesek[/QUOTE] Tinka jest w hoteliku u Kasi Przystał. To są okolice Bielska-Białej. I witmy serdecznie u Tinki. Zostań z nami na dłużej :lol:.
-
Zapisuję się u kociaków bo ja kociara jestem :lol:. Te czarne są przecuuuuuuuuuudne - kocham carne psy, koty i wszystko żywe :loveu:. Ten proszek na robaki o którym piszesz jest ok. U nas TOZ go sprzedaje kocim karmicielkom żeby mogły stosunkowo tanio odrobaczyć swoje podwórkowce. I nawet podpowiadają ile tego się daje na kota :evil_lol:.
-
Rece opadają, chce uspic małą sunię... Pomocy. Dt na już.
AlfaLS replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Moe masz możliwość wydrukowania zdjęcia i zapytania o nią ludzików spacerujących z psami. Tacy będą najlepiej zorientowani i czy jest i ewent. czy kojarzą gdzie mieszka... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Śliczne foty bo model śliczny! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='złośnica93']A taki ładny piesek, szanse maleją ale są. Ja nie mam pomysłu na akcję, kompletnie się nie znam :/ Roki w jakim mieście teraz przebywa?[/QUOTE] Hotelik ZuziM jest w okolicy Zgorzelca. -
[quote name='Jasza']Alfa, podpowiedz mi wątek "jużprawieTwojej" suni :cool3:[/QUOTE] Proszę bardzo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182122-Tyskie-Weteranki-Abra-za-TM-%2A-Magnatka-ci%C4%85gle-ma-nadziej%C4%99-My-te%C5%BC[/URL] :lol:. I oczywiście Jaszko Ciebie i wszystkich chętnych zapraszamy do Megguni :lol:.
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Z bazarku kwiatkowego wyszło dla Ciapulka 144,60 zł. Zaokrągliłam to do 150 zł. i na taką kwotę poleciał przelew do Agat21. Agatko - potwierdź na watku bazarkowym jak kasa będzie na Twoim koncie, ok? -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Figuniu, ale Ci zazdroszczę tego malucha w domu! Małe kociaki, to jest po prostu chodząca słodycz:loveu: Jeśli dałybyście radę z irysek orientować się w sytuacji kotki i np. poprosić jakieś wolontariuszki z wrocławskiego schroniska o zdjęcia, to ja bym się zajęła ogłaszaniem kociczki, bo nie wyobrażam sobie 15-letniej kotki w schronisku, nie chciałabym, żeby została tam do końca:shake:[/QUOTE] Ja malucha nie zazdroszczę bo wiem jakie to maleństwo upierdliwe potrafi być :evil_lol:. Ale o koteczkę się martwię, stara, chora i w schronie... :-( -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Figuniu, przepraszam, ale ja nie za bardzo rozumiem, co z tymi kotami. Chyba za późno dla mnie na skomplikowane procesy myślowe.. Czyli znalazłaś małego chorego kota na podwórzu? A co to za stary 15 letni chory kot? To ten sam, czy inny?[/QUOTE] A myślałam, że tylko ja nie połapałam co z tymi kotami... :evil_lol:. Był stary chory, jest młody pewnie zdrowy... Skąd? Dlaczego? -
Gapa - jej historia miała mieć szczęśliwe zakończenie...
AlfaLS replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Zadzwoń, zapytaj. Jak będę miała wolną chwilę to też postaram się pozapraszać. Na razie wstawiłąm sobie Gapę w podpis, choć tyle... -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
AlfaLS replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']oj dzieje sie. pisze 1 reka, bo trzymam druga na jamnisi. do jej pupy przytulil sie kociaczek, śpi słodko, ale ona nie jest tym zachwycona... chory kot został w schronie. bedzie leczony, potem szczepiony i chyba wroci na ulicę, skąd go wzięłam. Acha, wet powiedział, że to kotka i ma 15 lat... No więc mam drugiego tymczaska. Maleńkiego kocurka. [/QUOTE] A temu choremu kociakowi bedzie szukany jakiś dom? Będą jakieś fotki? Może jakieś ogłoszenia trzeba zrobić? Mam słabość do starych i chorych kotów dlatego tak dopytuję... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Alfa, przepraszam, wiem, jak bywa - sama ostatnio zaniedbałam wątek Kamyka. Czasami mam dość. Doceniam twoje poczucie bycia odpowiedzialną, ale daj sobie spokój, dziewczyno. Kamyk jest szczęśliwy u sylwiaso, Mania jest szczęśliwa u kasi. Z tej trawy zielonej chcesz ją przenieść na 4 piętro w centrum miasta? Przecież też mogłabym wziąć Kamyka do siebie. Odetchnęłabym finansowo - ale komu byłoby lepiej - mnie czy Kamykowi? Ani mnie, ani Kamikowi.[/QUOTE] Agatko niby to wszystko wiem... Jednak deklaracje się wykruszają, jak zrobię ich uaktualnienie to będzie to widać. I nie mogę mieć żadnych pretensji do ludzi bo w końcu ile można płacić? Zresztą czasem też zwyczajnie sytuacja życiowa się zmienia... Nie sądzę, żebym dała radę uzupełniać je sama a z bazarkami też różnie bywa. Na razie zobaczymy co powie wet... Zobaczymy jak bedzie... A jakby co to mamy z Kasią plan B ;). Jak będzie taka potrzeba to wcielimy go w życie i już :evil_lol:. -
Gapa - jej historia miała mieć szczęśliwe zakończenie...
AlfaLS replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Ja aglądam ale naprawdę nie mam jak pomóc :-(. -
Bożesz Ty mój - JAK JA MAM JE ROZDZIELIĆ???????????? [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=819308_dsc01653.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=819320_dsc01815.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=819323_dsc01829.jpg[/IMG] No chyba, ze rzeczywiście Elisabeta weźmie Tinke to ja z czystym sumieniem zabieram Meggi. I nawet obie zamieszkają na czwartm piętrze :evil_lol:. Elisabeta toż Tinka to młódka jeszcze, nad czym Ty się zastanawiasz????
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
A na tym zdjęciu wygląda na całkiem młodą sunię, prawda? [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=819346_dsc01817.jpg[/IMG] Jaka ona jest śliczna... Mój niedźwiadek kochany :loveu:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Matko jedyna - to on już rok ma????????? Kiedy to zleciało???????