-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Dotarła wpłata 50 złociszy od Dorotki - dzięki wielkie :loveu: Prawdę mówiąc mam mały zgryz z bazarkiem, bo prosiłam Dodę o pomoc, ona się zgodziła, bazarek miał znowu być wspólny z Barnisiem, ale Barniś odszedł kilka dni temu, a Doda chyba mocno zajęta i głupio mi się napraszać.. Fanty obfotografowałam i opisałam już ponad miesiąc temu i jej wysłałam, ale biedna chyba nie ma teraz czasu i głowy. Chyba nie mam wyjścia, i będę musiała sama jakoś się nauczyć, bo szkoda żeby fanty tyle czasu czekały. Czy jest gdzieś jakiś przewodnik wstawiania zdjęć?[/QUOTE] Agatko najpierw musisz zdjęcia wstawić np. na fotosik. Ja korzystam z fotosika bo tam jest taka opcja że bez względu jakie te fotki wgrywasz to możesz sobie później pobierać kody do takich wielkości jak potrzebujesz - a ja przyznam szczerze, ze np. na tych pikselach się nie wyznaję... Później, jak już tam są to na dogo wstawiasz w ten sposób, że piszesz post i tam nad ramką do pisania jest w pasku taki jakby obrazek / obok kuli ziemskiej/. Klikasz na ten obrazek i wstawiasz tam kod z fotosika, później na ok i zdjęcie już jest na dogo. Jak coś to mogę bardziej szczegółowo pomóc np. przez gg :lol:. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254187-Śląsk-Zachodniopomorskie-oferuję-transport[/URL]![/QUOTE] Napisałam na tym wątku z pytaniem czy mogliby zabrać Meggi. Teraz czekamy na odpowiedź... Ja z Ińska bym ją odebrała bez problemu tylko nie wiem czy w tak krótkim czasie / 13.07.2014/ uda mi się znaleźć kogoś kto ewent. dowiózł by Meggi do Raciborza... Kasia teraz nie da rady... Nic to czekamy na odpowiedź a Tobie Jaszko bardzo, bardzo dziękuję za sygnał!!! -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Dotarła stała deklaracja od Alfy plus 3 złocisze jeszcze z bazarku kwiatkowego - więlkie dzięki :loveu: Pani z Lublina nie odezwała się już .. :shake:[/QUOTE] Nie lubimy pani Lublina...... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Zaglądam do Rokusia. :smile: Może coś Pani wypadło... Może się odezwie...[/QUOTE] Trzymam kciuki! -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaprzystał']Ok:-) Jakbym nie odbierała to jestem na porodówce - coś się małemu bardzo śpieszy :crazyeye:[/QUOTE] Nasza dogomaniacka rodzina się powiększy :multi:. Trzymamy kciuki żeby wszystko poszło gładko :lol:. -
Gapa - jej historia miała mieć szczęśliwe zakończenie...
AlfaLS replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. -
Też przybyłam z zaproszenia i cieszę się, że sunia już w DS. I jak znam życie, a właściwie dogo, to psiak z TG też nie zostanie bez pomocy ;).
-
Psie dziecko znalezione przywiązane do drzewa ma DOM! Hura!
AlfaLS replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie ale niestety DT dać nie mogę :shake:. -
Ja kiedyś miałam na tymczasie takiego malucha, który cały mi się na dłoni mieścił. A dłonie mam naprawdę małe. Najfajniejsze było to, że jadł podobnie jak ten maluch na początku. Tzn. dwie łapki na talerzyku. Jak się zmęczył jedzeniem to podpierał sobie głowę o ten talerzyk / środek talerzyka :razz:/ i tak spał. Później się budził i jadł dalej aż... znowu się zmęczył :evil_lol:.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
AlfaLS replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Czyli drut do ...4liter? Bo przecież chomiczek mały jest i dużo nie waży![/QUOTE] No niby tak ale jak sanki były w użyciu :evil_lol:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Agatko, do mojego przelewu doliczyłam 3 zł. - ostatnia wpłata za kwiatki z bazarku kwiatkowego. Poproszę pięknie o potwierdzenie na bazarku jak dojdzie, dobrze? -
A na koncie Tinki zmiany. Ostatnio wpłynęło: - od Jolanty08 10 zł., - od Elisabety 180 zł. / za 6 m-cy/, - od Nikusia 10 zł., - od Livki 10 zł., - od MALWY 20 zł., - od AlfyLS 75 zł. / za 3 m-ce/, - od Cetusiowej 30 zł., - od Magdy222 20 zł. / za 2 m-ce/, - od Marudy666 10 zł. Razem 365 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! [/B]W tym czasie zapłaciłam Kasi 350 zł. za hotelik i dziś Tinka ma na koncie 779,85 zł. I jeszcze pozwolę sobie skopiować moją prośbę z wątku Meggi: [B]Kochani mam ogromną prośbę do wszystkich zaglądających do Meggi. Gdybyście gdzieś na jakimś wątku trafili na sytuację, ze jakiś psiak jedzie z południa Polski na północ to, proszę, dajcie znać. Z Bielska-Białej do Szczecina jest ponad 600 km w jedną stronę. Transport może kosztować majątek... Jeśli więc udałoby się połączyć ten transport z innym psiakiem na całej trasie albo choć na jakiejśc części to byłoby super. Sprawa jeszcze nie jest super pilna bo zakładamy, że Meggi będzie u Kasi przez lato. Jednak jeśli trafiłby się jakiś transport łączony wcześniej to sądzę, że dobrze byłoby z niego skorzystać. Meggi ma na koncie 795 zł. To jest na dwa miesiące w hoteliku, na transport na razie nie mamy nic...[/B]
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Konto naszej Meguni powięksyło się o wpłaty: - od Diany 79 10 zł., - od Randy 60 zł., - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Magdy222 40 zł. / za dwa miesiące/, Razem 135 zł. [B]Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty!!! [/B]Dziś sunia ma na koncie 795,17 zł. [B]Kochani mam ogromną prośbę do wszystkich zaglądających do Meggi. Gdybyście gdzieś na jakimś wątku trafili na sytuację, ze jakiś psiak jedzie z południa Polski na północ to, proszę, dajcie znać. Z Bielska-Białej do Szczecina jest ponad 600 km w jedną stronę. Transport może kosztować majątek... Jeśli więc udałoby się połączyć ten transport z innym psiakiem na całej trasie albo choć na jakiejśc części to byłoby super. Sprawa jeszcze nie jest super pilna bo zakładamy, że Meggi będzie u Kasi przez lato. Jednak jeśli trafiłby się jakiś transport łączony wcześniej to sądzę, że dobrze byłoby z niego skorzystać. Meggi ma na koncie 795 zł. To jest na dwa miesiące w hoteliku, na transport na razie nie mamy nic...[/B] -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
AlfaLS replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za konkretne informacje co u psiaka. Szkoda,że pies nie w DS ale z zdrugiej strony jest teraz w nowym miejscu i u nowej osoby, która traktuje go jak normalnego psa z niewesołą przeszłością a nie jakiegoś potwora na 4-ech łapach. I potrafi realnie go ocenić. Mam nadzieję, że dzięki temu Benowi uda się znaleźć prawdziwy dom i będzie nareszcie szczęśliwym psem... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Jak się chłopka miewa? Coś pusto tu u niego..[/QUOTE] To już nadrabiamy obecność :lol:. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
AlfaLS replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Jestem na wątku Bena od początku choć tylko jako podczytywacz.[B] I mam prośbę - może ktoś napisać coś wiecej na temat co u Bena? [/B]Przepraszam ale nie będę do nikogo wydzwaniała ani pisała mejli czy wiadomości na PW. Sądzę, że nie tylko ja byłam cichą podczytywaczką i nie tylko ja chciałabym wiedzieć co u psiaka. A pisanie, że jak ktoś chce coś wiedzieć to może zadzwonić czy pisać na mejla jest trochę niepoważne bo po pierwsze to chyba nie jest aż tak wielka tajemnica a po drugie jeśli osób ciekawych jest naprawdę dużo to nie wyobrażam sobie np. kilkudziesięciu telefonów w sprawie jego nowego życia... A wiele osób może się poczuć zwyczajnie zlekceważonych i na pewno nie będzie nigdzie dzwoniło... Czasem mam wrażenie, ze niektóe wątki są na dogo tylko po to żeby sobie wzajemnie psuć krew, a psy? Kto by tam myślał o psach... Co u Bena? Jak mu w domku? -
Niskopodłogowe kudłacze tracą dt ! Co dalej ! Pomocy !
AlfaLS replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem ale podobnie jak inni, naprawdę nie wiem jak pomóc. O BDT trudno, na płatne też ciężko zebrać deklaracje... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Niestety nie byłam jeszcze u Kasi... Jakoś nie dogadałyśmy się co do terminu... Jestem w stanie pojechać każdego (prawie ;) ) dnia, który pasuje Kasi :)[/QUOTE] To teraz pytamy Kasię - Kasiu może Magda przyjechać???????? Porobić foty??????? Odwiedzić nasze dziewczynki?????? Jakby co służę telefonem do Magdy ;). -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Przypomniało mi się, że nasza Magda222 miała odiwedzić kiedyś Tinkę u Kasi. Mam nadzieję, ze jak była to wyściskała też Megunię... Chyba że jeszcze nie była to na wszelki wypadek prypominamy - Magda wyściskaj Meggi, koniecznie! I zrób foty oczywiście!!!!