-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jaszko moja koleżanka kupowała takie coś [URL]http://animalia.pl/produkt,10170,167,dr-clauders-ungeziefer-umgebungs-spray-zwalczanie-insektow-w-otoczeniu-200ml.html[/URL] i była z tego zadowolona... -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ja dalej zostaję z Antosiem. Co prawda mam już deklaracje wpłacone do końca roku ale jak tylko bedzie wiadomo kto zbiera kasę na Antosia poproszę o informację na PW z kontem. Wiem, że Antosiowi jest dobrze tam gdzie jest ale i tak mi się marzy domek dla niego, taki tylko dla niego... -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
AlfaLS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Moja sunia od kilku miesięcy bierze Karsivan i Vit. B i nic więcej nie siusia... Spokojnie wystarcza jej wyjście 3 razy dziennie... -
Chyba troszkę za ostro w tym ogłoszeniu... Choć może i dobrze, że napisałaś tak jak jest tylko wtedy absolutnie zmieniłabym to zdanie że szukasz człowieka, któy pokocha ją taką jaką jest... Bo to tak jakoś wygląda, że ma ją pokochać i nic więcej. Może lepiej jakoś tak napisać że szukasz człowieka, który ją pokocha i pokaże jej, że człowiek jest dobry i można mu zaufać... Nie wiem czy nie za bardzo naplątałam :oops:.
-
Kochani jutro postaram się wklepić zdjęcia Tinki od Magdy ;). A na razie finanse. Od ostatniego rozliczenia na konto Tinki wpłynęło: - od Cetusiowej 30 zł. - od Marudy666 10 zł., - od Agat21 10 zł., - od Dulskiej 20 zł., - od Pauli_t 5 zł., Razem:75 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! [/B]Zapłaciłam Kasi za hotelik / do 22. 08.2014r. / 350 zł. i 30 zł. za szcepienie Tinki i dziś nasza sunia ma na koncie 314,85 zł.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Meguniu, podróż coraz bliżej... :)[/QUOTE] Coraz bliżej... Wtorek albo środa :lol:. A tymczasem finanse ;). Od ostatniego rozliczenia na konto Meguni wplynęło: - od Agaty51 120 zł./ za trzy miesiące/, - od Taks 300 zł./ za trzy miesiące/, - od Figi33 10 zł., - od Randy 60 zł. / za dwa miesiące/, Razem deklaracje stałe: 490 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!! [/B]W tym czasie zapłaciłam Kasi 50 zł. za leczenie i dziś Meggi ma na koncie 605,17 zł. Czyli całkiem spokojnie wystarczy nam na opłacenie ostatniego miesiąca w Hoteliku :multi:. Oprócz wpłat, które wymieniłam wyżej Meggi otrzymała także 100 zł. od Elisabety na podróż do Szczecina. [B]Elisabeta - bardzo, bardzo dziękujemy!!!! [/B]Jak dobrze pójdzie z bazarku będzie ponad 400 zł. Czyli Megunia jest zabezpieczona :multi:. -
~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)
AlfaLS replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A ja chciałabym adoptować Smerfika...... -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Chciałabym oświadczyć, iż nie mogę w dalszym ciągu sprawować funkcji skarbnika Antosia, którym byłam od 2011 roku, z przyczyn ode mnie niezależnych. Nie wiem jak to zostanie rozwiązane i kto się podejmie tego zadania. Wszyscy zostaną poinformowani na PW na dogomanii, a kwoty wpłacane na moje konto będą odsyłane do nadawcy. [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Szkoda.... -
Przybyłam od Zosi :lol:.
-
Zaglądam do Żabki malutkiej...
-
[quote name='Olena84']Mimo to jednak ogłoszenia są na Szczecin i liczę, ze znowu ktoś się stamtąd odezwie, więc dobrze było by mieć już kogoś na wizytę. Ech, chyba chciałam żyć nadzieją...[/QUOTE] Olena dawaj na Szczecin, ja kończę już niedługo tą upiorną robotę całodzienną to jakby coś to ewent. mogłabym podjechać. Oczywiście jak nie będzie gdzieś super daleko ;). Ale jak jest szansa to trzeba iść za ciosem. A tak swoją drogą to rzeczywiście tu u nas jacyś wszyscy pośpieszni są. Pisali do mnie ludzie, którzy kiedyś wzięli ode mnie na DS kociaka. Że chcą kolejnego bo ich starsza kotka odeszła na raka... Powiedziałam, że w tej chwili w domu maluszka kociego nie mam ale żeby mi dali dwa dni to zorientuję się w Stepnicy u koleżanki, której do portu wciąż coś podrzucają... I co? Następnego dnia wieczorem dostałam wiadomość, że już wzięłi kociaka ze schroniska bo nie mogli się doczekać... Choć to i tak dobrze bo kolejną bidę uratowali a to naprawdę super dom...
-
Jestem z zaproszenia MALWY. Żaba jest piękną małą sunią - nie powinna długo czekać na dom. Tylko musi się przekonać do człowieka, zapomnieć o tym co było złe. A to może nie być łatwe... Mogę jej wykupić ogłoszenia na bazarku, stałej niestety nie dam rady ...
-
Olena ja Cię rozumiem... Tak Klucz to dzielnica Szczecina. Tylko jedna z tych odległych. Np. od miejsca gdzie pracuję jest do Klucza ponad 20 km. W ciągu tej krótkiej przerwy w pracy tam nie dojadę, wrócę i jeszcze z psem na spacer nie wyjdę, za skarby świata. Ja też jak miałam mniejsze "obłożenie" czasowe to chętnie jeździłam, po całym Szczecinie i nawet do Gryfina, do Tani pojechałam... Bez problemu... A teraz pracuję jak szalona bo w przyszłym tygodniu jadę do Bielska-Białej po Meggi, i chcę mieć wiecej wolnego czasu dla tej 15-to letniej suni, przynajmniej na początku... Muszę pomóc jej i mojej 18-to letniej suni na początku się poznać i zaakceptować... Dlatego podałam Ci te dziewczyny... Chyba ta kamilqax95x dałaby radę najszybciej podjechać. Wiem, że jak szukałam kogoś do innej wizyty, też poza Szczecin to ona pomogła...
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Czy Agatka również będzie sprawdzać domek swego Synka????:lol:[/QUOTE] Byłoby super! Ciekawa jestem jak wyglądałoby to spotkanie... :lol: -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
AlfaLS replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']Mortes, proszę, napisz coś czy masz wiadomości o Stivim??????[/QUOTE] Na pewno jakby miała to by napisała... -
Olena- ja wiem, ze potrzebujesz kogoś do tej wizyty bo jestem na wątku Maksia od początku :lol:. Choć do tej pory chyba się nie odzywałam :oops: - poza pytaniem o dzielnicę. Niestety ja też na tą wizytę nie dam rady pojechać bo to strasznie daleko ode mnie. A ja pracuję teraz od rana do późnego wieczora z dosłownie godzinną przerwą na wyjście z moim psiakiem... I dlatego pytałam o dzielnicę bo jeszcze jakby blisko to może by się dało coś zrobić a tak to doooopa blada. Jeszcze myślę kto z dogomaniaków szczecińskich mógłby ewent. podjechać. Jest aga_w, karolkamadry, agnieszka32, Enigma79, Freya73, kamilqax95x, LAZY, omry, Saththa. Tobciu itatankas wiem, że nie dadzą rady bo przeczytałam o tym już tu... Te osoby, któe tu wymieniłam to w co najmniej kilku przypadkach też mają kawał drogi do Klucza ale może choć czasowo stoją lepiej ode mnie? Co szkodzi do nich napisać?
-
[quote name='Maciek777']Olena szuka osoby ze Szczecina do wykonania wizyty PA dla Maksia:) Jest szansa:p Ja nie znam nikogo takiego. tu_ania_tu jest ze Szczecina, ale już tam nie mieszka. Może ona kogoś zna...[/QUOTE] Gdzie w Szczecinie? Jaka dzielnica? Może coś podpowiem...
-
Wydaje mi się, że Rudy jeszcze nigdy w życiu nie był taki szczęsliwy :loveu:. Wreszcie dla kogoś ważny, wreszcie "zaopiekowany". I pewnie dlatego na spacerze się oglądał czy to jego "niebo" mu nie zniknie :lol:. Szczerze mówiąc to nie za wiele zrozumiałam jak ma być rozwiązana kwestia wynajęcie kojca dla Rudego od Krzysia ale ponieważ Rudy szczęśliwy, Krzysiu z nim pracuje, Mortes zadowolona to jest mi to wszystko bez różnicy :evil_lol:. Efekt negocjacji się liczy a ten jest super :multi:.