-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Przecież lepiej pomóc jednej suczce niż żadnemu psu z tej 3-ki. Dziewczyny dajcie szansę........
-
Zapisuję, co z psami?????????
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A z drugiej strony jeśli Misia ma zaufać człowiekowi to komu jak nie Jaszy i Reksiowi? Ich już trochę zna, nie są obcy w tym całkowicie obcym świecie? Jaszo nie zazdroszczę Ci:shake: -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemko']aaaaaa to trzeba 2 razy dziennie na ciebie glosowac Karola?? myslalam, ze raz!!!![/QUOTE] Ja też myślałam że raz ;) -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
AlfaLS replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
Komu zginęła sunia?????????????? -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
AlfaLS replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że sunia szybko wróci do swojego domu;). Ubocze nie ma sprawy - polecam się na przyszłość;) -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Matko a co tu tak pusto? Wszyscy olimpiadę oglądają? oj, Marysiu brak tu dyscypliny :mad:. -
WARSZAWA-OCHOTA. Sunia już w domu!!! Zgłosiła się właścicielka...
AlfaLS replied to UBOCZE's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia zaraz będą, już czekam na fotki do wstawienia ;). Zdjęcie już jest:lol: Popatrzcie jaka pięknota: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/264/e0c988251842c114med.jpg[/IMG][/URL] -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']na oku? na łańcuch i do nogi :D :D :D[/QUOTE] Biedny Sopelek - wpadł z deszczu pod rynnę :crazyeye: Nemko wywalaj Sopla z podpisu -on już nigdzie nie jedzie :diabloti: Moze tego Punto proponować chętnym na Sopla????????? -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
No nie wyrobię:lol: To ci powsinoga:evil_lol: Nawet w tej ucieczce Szczecin zaliczył i niewiele brakowało a znów by do nas zawitał. Normalnie filmowa historia ale bardzo się cieszę, że z dobrym zakończeniem :multi:. A najfajniejsze jest to że Sopelek mieszka tak blisko Was więc "będziecie go mieli na oku":multi: -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Chyba ta co powiedziała jakieś jedno zdanie, które zaniepokoiło Nemko;) -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
A skąd ten pan? -
Raczej takiego nie będzie. Dylanka nie wychodzi na spacery, cały czas siedzi w boksie a tam wysokie kraty z każdej strony:shake:. Chyba że Grażynie udało się dziś jakieś nowe zdjęcia zrobić bo prosiłam o nie ;). Mówiła że jak będzie w schronisku to postara się zrobić - w schronisku były z Madą ale czy zrobiła - tego jeszcze nie wiem:shake:
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Też pytanie ;)[/QUOTE] Super, to teraz czekamy tylko na sygnał:lol: -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Mnie " pani od krulika" sie nie podoba:shake: A co zrobi z pieskiem, jak mąż jednak pieska nie zaakceptuje? Nie lubię takich sytuacji ale tutaj to chyba pluszowego pieska bym nie dała:evil_lol: Greven - zechcesz mnie zabrać ze sobą na wizytę? Zawsze będę chętnie towarzyszyć a ponieważ w tej dziedzinie doświadczenia nie mam to chętnie się poduczę;) -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemko']byla to ulica kaszubska...o dokladny adres moge spytac w kazdej chwili jutro[/QUOTE] Kaszubską to ja mam o "rzut beretem":evil_lol:. To samo centrum miasta:lol:. -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Gdzie ta wizyta?[/QUOTE] Napisz nam ulicę jak masz;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Myślę że to dobry pomysł - tam wokół niej są same obce osoby, Ciebie Jaszo by znała, byłabyś jej "światełkiem w tunelu";) -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemko']Alfa, bo ja tak sobie mysle, nie wiem...Ta osoba, ktora chciala zaadoptowac Sopelka nie wzbudzila mojego zaufania dostatecznie...Bardzo mozliwe, ze to bedzie niewypał, ale wolalabym miec potwierdzenie w postaci wypowiedzi jeszcze kogos z dogo, doswiadczonej osoby, ktora juz przeprowadzila kilka takich rozmow i wie o co pytac, i czuje"to cos", ma ten instynkt. Moze ja juz po tamtej nieudanej adopcji do dt jestem juz przewrazliwiona??...[/QUOTE] Z reguły pierwsze wrażenie to dobre wrażenie..........Ale ewentualnie sprawdzić nie zaszkodzi. Tylko z tym doświadczeniem to u mnie nie bardzo:shake:. Ja jeszcze nigdy takiej wizyty nie robiłam:shake:. Sama ją przeżyłam jak adoptowałam Zulkę, wiem ewentualnie co jest ważne jak się chce psa do domu, stosunek do psów to poznam bo pójdę z moją psicą, mogę pytać, pytać, pytać i jeszcze więcej obserwować - ale głowy to ja za nikogo dać nie mogę. Choć i tak się może zdarzyć jak ostatnio gdy miałam iść na wizytę przedadopcyjną dla Cekinka z Tychów, byłam z panią umówiona i nagle ona sobie przypomniała że Cekinek to mieszaniec a nie "czysty" pudelek a jej córka jest uczulona na sierść i musi być PUDELEK. Ręce załamać i tyle.........