Ja też mam ostatnio sajgon dlatego np. do Tobisia zajrzałam ale nic nie pisałam;). Ale od dziś troszkę luzu to będę się odzywać:evil_lol:.
Polubek, Ty pamiętasz że swojego piątaka z Pysia przeniosłaś na Dylankę? Przepraszam że tak bezpośrednio pytam ale mam niewdzięczną finansową rolę na tym wątku:diabloti:
Matko fizyka - toż to największy koszmar, choć matmę zawsze lubiłam:evil_lol: