Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Namiary na Panią Agieszke są w poście 587 tego wątku. Są ogólnie podane to chyba można korzystać "bez ograniczeń":evil_lol: Bierzcie i dzwońcie- szkoda żeby sunia straciła szansę na dom, który już dużo dla niej zrobił;)
  2. Tobisiu witaj:loveu:
  3. Trzymam mocno kciuki:lol:
  4. Przeczytałam całość:lol:. Punciak jest super! Finansowo niestety na razie nie pomogę ale w inny sposób - nie ma sprawy;). Będę zaglądać na bieżąco do malucha :lol:
  5. Jestem, dajcie chwilę na przeczytanie całości;)
  6. [quote name='Nemko']Alfa, potrzebujemy cie na watku Punciaka, zajrzyj tam prosze. Dziewczyny szykujcie sie do wizyty przedadopcyjnej:D[/QUOTE] Juz lecę:scared::scared:
  7. Ale to pięknie napisane:loveu:
  8. Kurcze strasznie jestem ciekawa czy Sarunia bedzie zadowolona z wózeczka ;)
  9. Trzymamy kciuki za pierwszą noc Misi w domu Jaszki:happy1::happy1::happy1:
  10. Polubek nie prowokuj:diabloti: I UBOCZE do nas zawitał, coraz weselej u Tobisia :lol:
  11. Ależ on radosny na tych filmikach, sama przyjemność go oglądać:lol:
  12. [quote name='polubek']to się cieszę bo już myślałam że niedługo to chyba będę prowadziła na tym wątku monolog :evil_lol:[/QUOTE] Nie będziesz, obiecuję!!!!!!!!!!!:lol:
  13. Nikus a Magda jedzie z Tobą? Bo może by sie Grażynak z wizytą do naszych "tyszaków" wybrała? Ale ona bez dogo to nie ma jak zapytać;)
  14. [quote name='polubek']kurde przez ostatnie 22 godziny nikt nie zajrzał do Tobisia. co z wami ciotki i wujkowie?[/QUOTE] Zajrzał, zajrzał tylko się nie odzywał:evil_lol:. Zawsze zaglądam do Tobisia bo on podobny do mojej suni i chciałabym żeby miał już dom:shake:.
  15. Ja też mam ostatnio sajgon dlatego np. do Tobisia zajrzałam ale nic nie pisałam;). Ale od dziś troszkę luzu to będę się odzywać:evil_lol:. Polubek, Ty pamiętasz że swojego piątaka z Pysia przeniosłaś na Dylankę? Przepraszam że tak bezpośrednio pytam ale mam niewdzięczną finansową rolę na tym wątku:diabloti: Matko fizyka - toż to największy koszmar, choć matmę zawsze lubiłam:evil_lol:
  16. Polubek - dawno Cię nie było:lol: Co u Ciebie? Te egzaminy? Praca? Jak żyjesz? Brakowało nam Ciebie;)
  17. Jasza Ty tak to wszystko opisujesz, że mam wrażenie że jestem obok i to wszystko widzę:lol:. Witamy Pana Adama, drugą obok Jaszy, dobrą duszę naszej Misi :lol:
  18. A później swój własny domek i swojego człowieka:loveu:
  19. Super że sunia wróciła do domu:multi:
  20. Już się nie mogę doczekać tego jej wyjazdu do Ciebie Zuziu:lol:
  21. Mikuniu - jak Ci się podoba ten nasz świat? Prawda że fajnie jest?:lol: Dziś na konto Mikuni wpłynęło 40 zł. od UBOCZA / na trzeci i czwarty miesiąc hotelikowania/. Dziękujemy!!!!!! Dziś Mikunia ma na koncie 305 zł.:lol:
  22. Dziś Posterek wzbogacił się o 45 zł. od UBOCZE / na trzeci i czwarty miesiąc hotelikowania + 1 zł. z zaokrągleń ;)/ . Dziękujemy!!!!!! Dziś Posterek ma na koncie 104 zł.:lol:
×
×
  • Create New...