-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Wszyscy kochamy Mikunię i wszyscy chcemy dla niej jak najlepiej a cioteczka Marysia zamiast myśleć o tak niedorzecznych rzeczach jak "czarne kwiatki" dla Alfy to może niech pomyśli nad jakimś chwytającym za serce tekścikiem dla Mikuni bo niedługo będzie trzeba zacząć ogłaszać naszą ślicznotkę:loveu:. A Alfa i tak bardzo lubi cioteczkę Marysię i się jej nic a nic nie boi:grins:.
-
O JEJKU JAK BARDZO SIĘ CIESZĘ :multi::multi::multi:. Cudowna Dylanka nareszcie na trawce:lol:.Zuzia nawet trawkę dla niej odkopała spod śniegu:crazyeye:. Nikuś bardzo, bardzo dziękuję za wszystko:Rose::Rose::Rose:. Kochani, wszyscy, którzy odwiedzają Dylankę i dobrze jej życzą - jesteście :lilangel::lilangel::lilangel:.
-
Tobisiu jak Ci mija sobota?:lol:
-
No i pojechali:multi:. Dylanka była żegnana w schronisku ze łzami w oczach:-(. Pani, która ją wydawała jest w niej zakochana, mówiła że to najsłodsza sunia w schronie:lol:. Niestety nie mogla dać jej domu ale bardzo jej było smutno z powodu wyjazdu psinki. Dylanka wręcz przeciwnie - chciała wyjść i iść, iść, iść:lol:. Fotki zamówione, jeszcze dziś jak dzwoniłam do grazyny9915 to o nie prosiłam:evil_lol:. Sunię można ogłaszać od zaraz - to zdanie pani ze schroniska i Grażynki. Jest przekochana, garnie się do ludzi, pięknie chodzi na smyczy. Może nawet trafić do domu z dziećmi - nic im nie zrobi:lol:. Taki przytulak po prostu. Pięknie jedzie samochodem. Nie szczeka tylko ciekawie patrzy na świat:lol:. Ona się naprawdę psychicznie przygotowała do tego wyjścia - wzięła sobie głęboko do serca to że wychodzi i dostaje szansę jedną na milion na normalne życie:loveu:. Kurcze, ale się cieszę że wszystko jest ok:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:.
-
Shilka - Kochana Sunia zabrana z pola już w NOWYM DOMU !!!
AlfaLS replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dopiero dziś przeczytałam wątek :shake:. Śliczna to sunia, życzę żeby szybko domek docelowy się znalazł bo psinka zasługuje na niego:lol: -
Dopiero teraz miałam czas żeby przeczytać cały wątek. Bardzo Wam współczuję:-(. Moja kotka też odeszła za TM z powodu przerzutów do płuc. Fussi poznasz kiedy będzie trzeba Tuni pomóc, teraz jednak nie martw się na zapas i ciesz się każdą wspólną chwilą............
-
[quote name='Livka']Chodź Tobisiu na wieczorny spacerek :painting: :loveu:[/QUOTE] Ja nie gorsza - ze mną też chodź, pobiegamy :Dog_run:
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też żeby później bęcków nie dostać:evil_lol: -
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
AlfaLS replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najważniejsze że jest bez łańcucha i w przyjaznym otoczeniu:lol:. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ona nie zna dotyku człowieka, jak będziesz delikatna to się powoli przekona:lol:. Jedzenie daj - tylko nie za dużo :lol: Pusty żołądek to nic fajnego, źle będzie sobie kojarzyła......... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
AlfaLS replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać;). Sama adoptowałam sunię po 12 latach w schronisku więc więc wiem że czasem są poważne problemy, wiem z życia:evil_lol:. A tu trzeba im pomóc, jak jeszcze jej nie oddali to znaczy że jest dla nich wszystkich szansa:lol: -
Mnie jest bez różnicy , niedziela nie niedziela tylko w poniedziałek i wtorek rano nie mogę;) Chyba że coś niespodziewanego wyskoczy ale wtedy to siła wyższa.............
-
Doszły:lol:. Mikunia ma dodatkowe 20 zł. od Romki / na 3 i 4 miesiąc hotelikowania/ . Dziś Mika ma na koncie 325 zł.:multi: Zuziu poprosimy o fotorelację :modla::modla::modla: Nikus, a któż by inny:lol: Już grzeje auto:evil_lol: Prawdopodobnie pojedzie z nim grazyna9915 - ją też prosiłam o milion zdjęć. Jak tak dalej pójdzie to nie wyjadą przed poniedziałkiem od Zuzi:evil_lol:. Ale zdjęcia na wątki bo wszyscy chcemy:mad:
-
Dziś konto Dylanki powiększyło się o całe 60 zł:multi:. Romka wpłaciła naszej czarnulce 30 zł. i 30zł.Wojtuś. Bardzo, bardzo dziękujemy:lol: A z konta ubyło 330 zł. za pierwszy miesiąc hotelikowania /27.02-26.03.2010r./ Przekazałam też 150 zł. Nikusowi za paliwo żeby nasza Dylanka nie musiała na własnych nóżkach tych 350 kilometrów ganiać:evil_lol:. Nikus - bardzo dziękujemy za transport:Rose:. Z bazarku benzynowego jest dotąd 110 zł. Czekamy spokojnie na pozostałych wpłacających;)
-
[quote name='Romka']Alfa a co Ty robisz w łowickiem?Miło Cie widzieć!Sprawdż wyciągi cos tam powinno być![/QUOTE] Ja sie szwendam wszędzie:evil_lol:. Ja ze Szczecina, moja sunia z Tychów - to wszystkich musimy mieć na oku:lol: a banerki Śnieżki są tak śliczne i zwracające uwagę że nie sposób ją ominąć;). Zaglądam na konto;)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Lepiej nie chodzić z nią w "stare miejsca" bo jeszcze nawieje, wspomnienia są zbyt świeże, a ona za mało związana z Tobą. Poczekaj.....