-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Święte słowa, święte słowa!!!!!!! A jak jeszcze powstawiam zdjęcia Posterka na jego wątek to wszyscy miłośnicy "tyszaków" powiedzą, że dobrze że ten samochód tak "zaniemógł":evil_lol:. Bo tyle fotek jest:multi::multi::multi: Jeszcze jeden głos za zwrotem i Nikus nie będziesz miał nic do powiedzenia - zostaniesz przegłosowany:lol::lol::lol:
-
I kolejne: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4pr8Cq0I/AAAAAAAAOwU/hHZJeXyEPSY/s512/DSC_0151.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4qSdCvLI/AAAAAAAAOwY/eJynCygWkyA/s512/DSC_0152.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4rx41LVI/AAAAAAAAOwc/sTLxjU8Vsq0/DSC_0154.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4sTjZK_I/AAAAAAAAOwg/iuUB5_KFLfU/s512/DSC_0155.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4tUX4MsI/AAAAAAAAOwk/lQd6N7QmXys/s512/DSC_0156.JPG[/IMG] Koniec, więcej nie mam:shake: Domku kochany piękny Rumek czeka!!!!!!!!!!
-
I jeszcze dla kibiców Rumkowych: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4leKCi9I/AAAAAAAAOv4/IOLWBZemNcE/DSC_0144.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4l0ZBuAI/AAAAAAAAOwA/p4c_f__xwqQ/DSC_0145.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4mtHye4I/AAAAAAAAOwE/262FL_Oo4bY/DSC_0146.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4ncTKjOI/AAAAAAAAOwI/0WpZPLJnKO4/s512/DSC_0147.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4oJfhuJI/AAAAAAAAOwM/Eh3UVt3WJMQ/DSC_0148.JPG[/IMG] Niektóre Ciotki to głowę stracą od tylu Rumków ;)
-
Idę na spacerek: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4fyFAwAI/AAAAAAAAOvk/DmdUAtBCTWQ/s512/DSC_0136.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4g5TP-UI/AAAAAAAAOvo/V1gnC3Txz34/DSC_0137.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4iTeK_xI/AAAAAAAAOvs/y7Jc1NrJzic/DSC_0140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4jedfMlI/AAAAAAAAOvw/DRUgF2ibpwo/DSC_0142.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4kNfnRpI/AAAAAAAAOv0/z01iotcV4_0/DSC_0143.JPG[/IMG] cdn.
-
Zwiedzam świat: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3nE1xfnI/AAAAAAAAOsU/L2A_il5Jh2Y/DSC_0066.JPG[/IMG] Jaki jestem piękny: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3oBeOzLI/AAAAAAAAOsY/9Q90Em_p2kg/DSC_0067.JPG[/IMG] Biegnęęęęęęęęęęęęę [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3q-WXPqI/AAAAAAAAOsk/MVHQ-OYH5aA/DSC_0070.JPG[/IMG] Zaznaczę [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3r38dpyI/AAAAAAAAOso/l1s2C9UtV6E/DSC_0071.JPG[/IMG] Powącham [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n4ARaTaPI/AAAAAAAAOuM/BQBt5kT7hP4/DSC_0102.JPG[/IMG] cdn.
-
Rumek znów kudłaty: Smutno mi za kratami: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3JRBBCcI/AAAAAAAAOp8/OQUySgksqXE/s512/DSC_0017.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3IRkt9HI/AAAAAAAAOp4/VHthZ2O65tQ/DSC_0016.JPG[/IMG] Tak jest o wiele lepiej: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3Z8e-6WI/AAAAAAAAOrU/imsys-Xgl-8/DSC_0047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3hbaFpAI/AAAAAAAAOr4/D8aKQ0pdCwE/DSC_0057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/S4n3mZF026I/AAAAAAAAOsQ/6UsUFFyaqGk/DSC_0064.JPG[/IMG] cdn.
-
[quote name='polubek']ponawiam pytanie kto z Tych miałby możliwość drukowania plików pod pakietem MS office XP. PROSZĘ TYLKO NIE STARSZE WERSJE BO BĘDĄ NIEKOMPATYBILNE Z MOJĄ. myślę o zrobieniu papierowych ogłoszeń i rozwieszaniu ich w Tychach i okolicy. Polubek Grażyna mi napisała że kaja555 mogłaby drukować tylko muszę dopytać czy to takie jak Ty chcesz. Musisz się uzbroić w cierpliwość;). Grażyna napisała ze raczej tak:multi: Syla każda rada się przyda - ważne żeby pomóc psiakowi. Całkiem możliwe że z tej Twojej też skorzystamy, tylko musimy założyć wątek i się tam rozkręcić:lol:. Kochani wielbiciele naszej Dylanki. Mam do Was prośbę;). Jak wiecie Nikus zawożąc naszą Dylankę tym razem miał "drobne" przeprawy z samochodem:shake:. Delikatnie wspomniał o tym na którymś z wątków "tyszaków". Problem w tym, że ta przeprawa trochę kosztowała:shake:. My wszyscy na tym bardzo skorzystaliśmy bo grazyna9915 w tym czasie jak ZuziaM i Nikus szukali i spotykali się z mechanikiem robiła zdjęcia psiakom. Teraz my te zdjęcia możemy podziwiać ale oni mieli stresa i w dodatku wydatek. Mam propozycję, żeby dziękując pięknie za dowiezienie Dylanki zwrócić Nikusowi część kosztów - 50 zł. Wiem, że to co zapłacił tam u Zuzi to jeszcze nie koniec wydatków :shake:. Tyszaki mają trochę zapasu w swoich skarpetkach a wiadomo że lepszego szofera dla nich nigdzie nie znajdziemy:lol:. Kochani co Wy na moja propozycję????????
-
Poszli to poszli. Zjadłam i idę spać. W końcu tak wcześnie mnie dziś obudzili:diabloti:. Dobrze się nie wyspałam to przyszli przeszkadzać - co za niezdecydowany naród:shake:. Dobra już wychodzę do Was :lol:. Przecież wiecie, że Was lubię, wszystkich, którzy mi pomagają tez baaaaardzo lubię:loveu:: Tak mi rób, lubię jak mnie ludzie głaszczą:loveu:
-
Z Antosiem - moim zdaniem - hotelik nie ma sensu:shake:. Jego trzeba tylko pokazać światu i ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać - jakby sie znalazł DT to super;). Jak nie to nie ma co mu mieszać w główce ale trzeba dać mu szansę i pokazać ludziom. Na wątek schroniska zagląda o wiele mniej osób niż na dogo. Maga czekamy na wzruszający tekst. UBOCZE już jesteś zaproszony:lol:. A teraz dla wszystkich Dylanka: Jeszcze jestem trochę smutna, przywieźli i zostawili a sami sobie poszli: Jak poszli to zobaczę to swoje nowe gospodarstwo:lol:: cdn.;)
-
[quote name='polubek']tak oczywiście a w dzień to każdy miał Tobinia w nosie. w dzień nikt go nie zabrał na spacerek. :lol:[/QUOTE] Polubek - ja to nocny marek jestem - rozkwitam jak się ciemno za oknem robi:diabloti:.
-
Magda - bo problem z tym odwiedzaniem, dziś -przynajmniej u mnie - dogo chodzi tak że........... Chcę zdjęcia powklejać to masakra ile to trwa:shake:. Ale masz na pocieszenie - super Dagusię:lol:. Zobaczysz jak zaraz ciotki przylecą jak się dowiedzą o fajnych fotkach:evil_lol: Dagusia śliczna:
-
Mam sporo zdjęć Rumka, ale wstawię późnym wieczorem - mam nadzieję że sie nie obrazicie ale teraz nie wyrabiam. Jeszcze dziś będą, zaglądajcie ciotki do przystojniaka:lol:
-
[quote name='zuziaM']Ale tak nasi goscie zestresowali panne, ze dzisiaj nie wziela z miseczki sniadania...... Dopiero gdy to zauwazylam ok. 12-tej i wstawilam miseczke do przedsionka to wtedy zjadla....... Chyba ta sesja zdjeciowa zadzialala...... [quote name='Nikus']kurcze....albo się obraziła o ten spacer..:( mea culpa i tego samochodu...:( Ale dzięki sesji zdjęciowej i wizycie Nikusa i grazyny9915 możemy podziwiać piękną Mikunię. Chcecie???????? Wiem że chcecie:evil_lol: i najpiękniejsze: No dobra, tym razem jeszcze była zestresowana, następnym razem będzie lepiej - zobaczycie :lol:
-
UBOCZE - Ty to chyba czytasz w moich myślach :diabloti:. Antoś to jeden z kilku psów, którym planuję założyć wątek w celu pokazania ich światu. Potrzebne będą ogłoszenia i podnoszenie wątku, żeby dać mu szansę na to że ktoś go zauważy i zabierze ze schroniska;). Myślę że na tyskich wątkach jest tyle wspaniałych osób, że Antosiowi damy radę jakoś pomóc:lol: Kochani przyłączycie się?????????? Mam nowiutkie zdjęcia Dylanki ale nie wiem czy jest ktoś chętny do oglądania?:evil_lol: Wstawiać?????????
-
[quote name='polubek']niedziela mija a gości ani widu ani słychu[/QUOTE] Już przybywają i zapraszają Tobisia na spacerek :painting:
-
Kochana Capri opuściła nas... ZA TM [*]
AlfaLS replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam słabość do wszystkich staruszków i staruszek:lol:. Niestety na razie finansowo pomoc nie mogę ale jak tylko mi się coś zwolni Capri będzie zasilona;). -
Kolejny dramat spowodowany chorą miłością do zwierząt:shake:. Na pewno trzeba te zwierzęta odebrać tym ludziom. Na pewno oni tego nie zrozumieją bo dla nich te warunki są najlepsze i zwierzęta są szczęśliwe:shake: . Jednak biorąc pod uwagę że obie strony zadowolone być nie mogą to myślę że ogromne cierpienie psów i kotów tylko po to żeby dwie chore osoby były zadowolone to zbyt wysoka cena i nie można jej płacić. Te zwierzaki mają prawo do normalnego życia, po prostu...........
-
3 dni pies w rowie, z okiem na wierzchu....pomocy!!
AlfaLS replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Polubek, dzięki za zaproszenie - strasznie musi cierpieć ten biedny Kubuś ale trzeba go ratować. Ta psina może jeszcze być szczęśliwa........... -
Super zdjęcia, to czysta przyjemność oglądać takie rodzinne spacerki:lol:.