Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Uważajcie kochani bo jeszcze coś dołożymy do tego pakieciku :diabloti:. Na konto Dylanki wpłynęło 75 zł. od UBOCZE na pierwsze trzy miesiące hotelikowania. Dziękujemy!!!!! Dziś Dylanka ma na koncie 404 zł. - jutro będzie mniej bo już jutro zapłacę za pierwszy miesiąc hotelikowania, żeby słoneczko nasze pojechało na opłacony pobyt jak wielka pani a nie jakaś biedna sunia zapomniana przez świat i ludzi:loveu: Na razie nie uwzględniam u Dylanki bazarku benzynowego bo on jest rozliczany na swoim wątku;) Dylanko jeszcze tylko 3 noce za kratami :multi:
  2. No to mamy dowody: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/265/f88e99af520f7dadmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='amikat']A ja myślę że zdarzy się cud, Misia sie uspokoi, TZ Jaszy pokocha Misie Misia ich i Misia zostanie na Wieki WIeków AMEN(T) u Jaszy......[/QUOTE] AMEN, AMEN, AMEN :lol:
  4. [quote name='UBOCZE']No i dzisiaj stało się...:crazyeye: Wracamy z pracy do domu, a Misia w łóżeczku...:lol: Czy przesłać dowód "winy"?:evil_lol: Mogę zaraz, ale wtedy poprosiłbym o pomoc...[/QUOTE] To dawaj - póki jestem na dogo:evil_lol:
  5. a.g. to czerda - też dostaję od niej takie wpłaty:evil_lol:
  6. Wojtuś witamy serdecznie! Mamy nadzieję, że na dłużej przyłączysz się do naszej silnej grupy "wybawicieli tyskich staruszków":lol: Mamy jeszcze nad kim pracować, oj mamy:diabloti: Konto wysyłam na PW i dziękuję w imieniu Dylanki:lol:
  7. Jaszko , Panie Adamie, wszystko to co my tu piszemy wynika tylko z troski o Misię:lol:. Sęk w tym że Pan Adam jest tam jeden taki bardzo życzliwy Misi, inni panowie nie koniecznie:shake:. Tzn. żeby znowu być dobrze zrozumianym - ja mam wrażenie że nie to że oni Misi nie chcą, tylko im nie zależy aż tak na Misi jak Panu Adamowi. To zresztą było widać przy akcji łapania Misi. Tylko on tak z sercem się zaangażował w to i tylko dzięki niemu Misia jest po sterylce;). Więc Drogi Panie Adamie - my broń Boże nic nie mamy przeciwko Panu , my raczej obawiamy się o całokształt tzn. zamkniętą kopalnie i wszystkich ludzi, którzy tam pracują:roll:. Moze rzeczywiście nie byłoby źle gdyby Misia teraz tam wróciła, Ty Jaszko być starała się dalej z nią zaprzyjaźnić i ewentualnie na zimę zabrać Miśkę do siebie;). A i nad TZ miałabyś czas popracować:evil_lol:. A Reksiu jeszcze bardziej by się zakumplował z Misią:lol:.
  8. Ja też chciałabym być wyczulona na ten dom - nie można im juz dać żadnego psiaka bo zmarnują:mad:
  9. A myślałam że tylko ja mam takie odczucie:evil_lol:
  10. Dla Mikuni to pewnie nawet ten deszczyk to atrakcja - zawsze można nosek pomoczyć w kropelkach :lol:
  11. Malva możesz mieć w podpisie i Dylankę i Lębork - można mieć nawet 5 banerków, ważne żeby razem było nie więcej niż 500 pikseli;). Macie rację - czy słońce, czy deszczyk - nieważne - ważne że już nie za kratami a na wolności:lol:. Czekamy z niecierpliwością na sobotę:multi:
  12. Dzisiaj nie:lol:. Marysi nie ma:diabloti:
  13. Troszkę wiadomości o Misi już jest ale dla nas to ciągle mało;). CHCEMY WIĘCEJ :razz:
  14. Lepiej nie:evil_lol:.Bo kto z nami będzie przeżywał podróż i pierwsze chwile w hoteliku? Że już o sponsorowaniu pobyty tam nie wspomnę:diabloti: Zaciskaj kciuki za Dylankę i spokojnie czekamy..........na sobotę:evil_lol:. Wyjazd już o 7.30:lol:
  15. Wpłynęło od czerdy 2 x po 20 zł / za dwa miesiące?/. Dziękujemy!!!!!!!!
  16. No to teraz parę zdań na temat finansów naszej Dylanki;). Wyjazd do hoteliku się zbliża więć temat "na czasie". Od 18.02.2010r. na konto Dylanki wpłynęło: - p. Barosz Z. "Pan z Goldenline" 50 zł., - Syla 20 zł., - Bjuta 5 zł., - Leyla 60 zł., - p. Sylwia T. 50 ZŁ. - DEKLARACJA JEDNORAZOWA, - funia 10 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA RAZEM:195 ZŁ. Razem z deklaracji więc Dylanka ma już 329 zł. plus 85 zł. z "bazarku benzynowego" = 414 zł. Pięknie dziękujemy wszystkim wpłacającym - Dylanka ma szczęście i niedługo będzie wolna:multi::multi::multi:
  17. Może jakaś tyska cioteczka pojechałaby nasze skarby obfocić???????? Szukamy ochotnika :evil_lol:
  18. [quote name='UBOCZE'] Przekażemy wkrótce dokładną relację (no może trochę hecną, żeby tak poważnie nie brzmiało), a do jutra na pewno nowe fotki...:lol: I przyrzekamy, że poprawimy się. Bo naprawdę nam wstyd przed sympatykami naszej Misiuni...:oops:[/QUOTE] No to czekamy, czekamy;)
  19. Jaszko :kciuki::kciuki::kciuki: Z Ciebie, za Miśkę, za Reksia, za TZ i za jutrzejszy dzień :kciuki::kciuki::kciuki:
  20. [quote name='carolinascotties'] [COLOR=Purple]Kochani klikajacy - DZIĘKUJĘ i juz tlumacze - jestem zarejestrowana na babskim forum Wizaz - i wlasnie tam Vichy zorganizowalo konkurs - za najwieksza ilosc glosow oddanych w konkursie (czyli za klikanie jeden adres Ip moze klikac dwa razy dziennie o roznych porach) sa nagrody - tu jest ranking -[/COLOR] [URL]http://wizaz.pl/akcje/vichy/ranking.php[/URL] [COLOR=Purple]kolory pol odpowiadaja nagrodom - ktore wymienione sa nad rankingiem :)[B]a ja - jesli wygram przekaze te nagrode na bazarek :) o![/B][/COLOR][/QUOTE] Wszystko ok, klikamy i klikany ale Ty tam to która? Bo może pułk wojska jeszcze trzeba zatrudnić do tego klikania a tak to nie wiemy czy ruszać na te koszary czy jeszcze nie:mad:.
  21. [quote name='Andzike']Ubocze, co u Misi słychać ??? ;)[/QUOTE] Też ostatnio tak sie zastanawiałam co u Misi? Czyżby opiekunowie postanowili sami się Misia cieszyć a nam nic nie pisać?:cool3:My chcemy Misi!!!!!!!!!!!:mad:
  22. Posterku smyczka już do spaceru pewnie gotowa, Ty też??????
  23. Magda dzisiaj wszystkie wątki przed mną odwiedza, a ja tylko gonię za nią:evil_lol: Mikunia wyszła sprawdzić czy koleżanka już przyjechała :lol:
  24. A ciekawe jak nasza Balbinka się czuje? O operacji to ona pewnie już zapomniała:evil_lol: a mieszka już na zewnątrz czy wciąż grzeje się w domowym ciepełku?;)
  25. No nie da się ukryć że staramy się o te zmiany wszyscy bardzo :lol: Dylanka pakuje już swój plecaczek z marzeniami i odlicza dni do wyjścia na wolność. Jeszcze tylko cztery noce i ..............jej nie będzie za niebieskimi kratami:multi: Nikus a Ty będziesz jechał sam z Dylanką czy bierzesz jakąś Ciotkę do towarzystwa?:evil_lol:
×
×
  • Create New...